Кофр для ноги• 11 июня в 20:44
Дівчата, де можна зробити УЗД молочних залоз на лівому березі Києва?
Будь ласка порадьте, щоб лікар гарно дивився, маю проблеми з молочними залозами ((
Кофр для ноги
• 11 июня в 20:45
Ответ длякуркулиха
ПОХ или Троещина, все равно?
Так , напишіть будь ласка і там і там
Кофр для ноги
• 11 июня в 20:47
Ответ дляСтрахованная
Где только не наблюдалась. Теперь в онко центре на Верховинной
Там хорошо смотрят на УЗИ?
Тролю як можу• 11 июня в 20:50
Клиника Осокор Медикал. Гинеколог Тёплая. Очень внимательно смотрит.
Страхованная• 11 июня в 20:51
Ответ дляКофр для ноги
Там хорошо смотрят на УЗИ?
Ну только там мне наконец-то поставили диагноз
Забобонний фрукт• 11 июня в 21:36
Я робила УЗД в МіД на Литвинського, лікар виявила «кісту», прізвище лікаря не памʼятаю, але вона там кілька днів на тиждень працювала, не гінеколог , а саме УЗД-лікар (особисто мені дивилася внутрішні органи, щитовидку і груди).
Далі вже спостерігалася у Мовчан Олексія в Добробуті на Бажана. Біопсію/цитологію/гістологію, все там робила.
Мальчижка• 11 июня в 22:09
Делала в Днепролаб на М Дарница, ФИО надо искать, маммолог советовала,что хорошо описывает