Скажіть чи беруть на роботу адміністраторів без мед освіти, бо бачу що вони міняються, хтось сидить на касі, хтось забирає кров і так по черзі, цікаво чи можна влаштуватись просто як адміністратор і сидіти лише на касі
Форточка• 11 июня в 21:08
Колись мала співбесіду в Сінево на посаду адміністратора - там не було вимоги мати медосвіту.
Ответ дляФорточка
дякую)
Ответ дляБензопирен
Почему именно в Диле?
Бо в інших лабораторіях я не була, не знаю яка там система, і загалом подобається концепт діли, але маю лиш адміністраторський досвід