Ширли-Мырли• 11 июня в 21:21

не нормотипова дитина

вперше звернули увагу на лфк. водила дочку на масаж з лфк, а вона не хотіла виконувати вправи. щось весь час заперечує, торгується, не слухає цілком і т.п. масажистка в кінці курсу сказала, щоб я повела до психолога, бо в нех таке вперше.
В школі дочка - ідеальна. вчиться добре, вчителі хвалять, оцінки хороші.
Погані відносини лише в неї зі мною. Виховую сама і вона мене ні в що не ставить. Коли нервова то може штовхнути мене, стіну ногою копнути.
Дочку пів року тому водила до невропатолога. все ок.
Був психолог (онлайн), яка сказала, що з дитиною все ок.
Порадьте, йти по другому кругу? шукати ще психолога чи невропатолога?
Області пітьми• 11 июня в 21:22
стукните в ответ
вы позволяете - она ездит
Забагаловка• 11 июня в 21:23
Было уже, она вам пощёчин как-то надавала в одной из тем.
Рання пташка• 11 июня в 21:23
А дальше что будет? Она взрослеет и становится сильнее
Пилосмок працює• 11 июня в 21:25
Якщо лікарі не бачать натяку на проблеми -то потрібно звертатись обом до психотерапевта , якщо не можете самотужки врівноважити стосунки
автор Ширли-Мырли • 11 июня в 21:25
Ответ дляОбласті пітьми
стукните в ответ
вы позволяете - она ездит
я про те, що чужа людина звернула увагу. і я не знаю, куди тепер звертатись
автор Ширли-Мырли • 11 июня в 21:25
Ответ дляЗабагаловка
ні, вона ще мала для цього
Області пітьми• 11 июня в 21:26
Ответ дляШирли-Мырли
чужой человек делает свою работу, а не кружит над ней
автор Ширли-Мырли • 11 июня в 21:27
Ответ дляОбласті пітьми
тому я і переживаю, може є діагноз
Сколько_мне_лет?• 11 июня в 21:27
Скорш за все, проблема з вихованням. Поважайте себе, не озволяйте дитині себе штовхати.
So_so• 11 июня в 21:29
Вы знаете ответ. Вам сейчас ответят в рамках того урезанного момента, что Вы подали, но сама то Вы знаете что к чему.
Дочка растет, Вы ничего не меняете, Вас не пугает, что дальше будет?
So_so• 11 июня в 21:30
Ответ дляШирли-Мырли
тому я і переживаю, може є діагноз
Я помню, что у Вас самой очень хороший психолог, посоветуйтесь с ней, но вопрос же в выполнении рекомендаций(
автор Ширли-Мырли • 11 июня в 21:30
Ответ дляSo_so
ну а які варіанти? я тягну всі витрати, сама весь час. Вона хворіє дуже часто, я все встигаю, працюю ночами, вивчаю мову ночами, не сплю, вихідні з нею. які можуть бути варіанти ще?
БоХатая• 11 июня в 21:30
Не нормотипичный это прям совсем другое. У вас про воспитание
Області пітьми• 11 июня в 21:31
Ответ дляШирли-Мырли
тому я і переживаю, може є діагноз
будь диагноз - вам бы со школы уже триста раз сообщили
автор Ширли-Мырли • 11 июня в 21:31
Ответ дляSo_so
в мене хороший психолог?))
автор Ширли-Мырли • 11 июня в 21:31
Ответ дляОбласті пітьми
тобто вона не робила лфк, ігнорувала і не слухала спеціаліста просто через виховання?
Області пітьми• 11 июня в 21:32
Ответ дляШирли-Мырли
ну в школе же слушается, не кричит, не бьет ногами о стенку, к детям не лезет
значит границы понимания у ребенка есть
автор Ширли-Мырли • 11 июня в 21:33
Ответ дляОбласті пітьми
значит границы понимания у ребенка есть
іноді домашку не робить
So_so• 11 июня в 21:33
Ответ дляШирли-Мырли
Вы знаете, что Вам нужно изменить приоритеты, выделить время для ребенка и уже после этого расставить рамки.
И разобраться в себе. У Вас же есть психолог. Чувство вины плохой двигатель для всего.
Області пітьми• 11 июня в 21:34
Ответ дляШирли-Мырли
іноді домашку не робить
вам себя не жалко?
стараетесь, ивзорачиваетесь как можете и такое в ответ
Бавовнятко• 11 июня в 21:36
Ответ дляШирли-Мырли
ну то їй нецікаво те все, і може вона не розуміє, навіщо воно їй треба
Kittaa• 11 июня в 21:36
А скільки дитині років?
So_so• 11 июня в 21:37
Ответ дляШирли-Мырли
в мене хороший психолог?))
Я помню в какой-то Вашей теме Вы написали, что психолог сказала, что с ребенком всё в порядке и советовала Вам менять свою жизнь, а ребенок подтянется.
Я с этим полностью согласна.
Просто если выдернуть один момент, вот ребенок хотел пиццу, Вы не купили,она Вас ударила, так сто постов напишут, что мы бы ух, в ответ лупили её. Но Вы ведь и так можете её ударить. Не всё так плоско.
Моё мнение, только Вам пересмотреть свою жизнь.
автор Ширли-Мырли • 11 июня в 21:37
Ответ дляSo_so
пріоритети - це дитина і наше виживання.
маю друзів, які на вихідні займаються собою і дітям не особливо приділяють час, тому я не можу сказати, що в нас найгірший випадок.
я просто мушу працювати, бо по-іншому ми не виживемо, і мову мушу вивчати. на море планували їхати, але я вирішила знов не їхати. хоча є відкладення - не хочу їх витрачати.
А щодо психолога - постійного немає. Періодично (раз в пару міс) зверталась, але постійної терапії немає. Колись була, не помогла (я по фобіях колись зверталась)
автор Ширли-Мырли • 11 июня в 21:38
Ответ дляОбласті пітьми
вам себя не жалко?
себе жалко і її жалко
автор Ширли-Мырли • 11 июня в 21:38
Ответ дляКросівки оригінал
А скільки дитині років?
8 років
Kittaa• 11 июня в 21:38
Ответ дляШирли-Мырли
8 років
Я з якими проблемами на лфк пішли?
автор Ширли-Мырли • 11 июня в 21:39
Ответ дляSo_so
Я с этим полностью согласна.
не знаю як змінити життя. застрягла в бульбашці і не можу вибратись
автор Ширли-Мырли • 11 июня в 21:39
Ответ дляКросівки оригінал
Я з якими проблемами на лфк пішли?
сколіоз + зі стопами проблеми
So_so• 11 июня в 21:40
Ответ дляШирли-Мырли
Да, я понимаю(
Но как-то нужно отсечь ’лишнее’. Сначала - Вы и Ваш ресурс, а потом ребенок.