З родзинкою• 12 июня в 08:25

Посоветуйте окулиста в Киеве, чтоб помог с демодекозом век

Полг года лечения и становится только хуже. Я уже из дому выйти не могу. Посоветуйте хорошего офтальмолога в Киеве. Те, у кого я была, не могут помочь
автор З родзинкою • 12 июня в 09:20
Ответ дляДокладальниця
Ні. Раджу просто йти в кінці дня на прийом. Бо я ходила,запис є,людей часто нема.Позаписуються і не приходять. Головне мати направлення від сімейної.
Направлення є. Думаєте без запису і за гроші прийме?
Докладальниця• 12 июня в 09:21
Ответ дляЗ родзинкою
Вона не хапуга. я хотіла віддячити в кінці. Гроші не взяла. Вона дуже чуйна і класна тітка.
Докладальниця• 12 июня в 09:22
Ответ дляЗ родзинкою
Я ж сама не могла собі його призначити. Піду на Саксаганського. Тепер питання як записатись до лікаря, що тут реокомендують)
ловити запис в 8 ранку.чи заходити постійно.бо бувають відмовляються,особливо в той же день.
Замріяна• 12 июня в 09:28
Ответ дляЗ родзинкою
Демодекоз только век. А что идти к дерматологу ещё? Окулист говорил не нужно
Странная вы конечно. Он вас не вылечил, но и не пускал к дерматологу
автор З родзинкою • 12 июня в 11:48
Ответ дляЗамріяна
Це ви дивна, писати такі висновки не знаючи ситуацію..перший раз стало краще і аналіз показав лише 3 штуки. Далі лікар призначила лікування ще і я думала вилікувати, а стало гірше. Більше до неї не йду, шукаю когось. Вище порадили дерматолога, піду до неї.
автор З родзинкою • 12 июня в 11:48
Ответ дляДокладальниця
По чт приймає платно
Намазюкана нішою• 12 июня в 12:27
Ответ дляДокладальниця
і зробити шкіру навколо очей як сушене яблуко. не боїться демодекоз цього
Якого ,навколо? Строго по веку проводити, біля початку роста ресниць. Складно, що, це треба робити закритими очима, бо спирт. Мені, казав окуліст в лікарні, особисто робила. Ну, якщо ви,компетентніше, то порадьте. Я ж, не наполягаю,а відповідаю на питаня аатору.
Намазюкана нішою• 12 июня в 12:30
Ответ дляЗ родзинкою
І що нею робити? Вона ніби на спирту
Так, вушну паличку намочити і по краю века,де починають рости ресници. Тільки одразу ,не відкривайте очі, до 5 порахуйте, щоб спирт випарувався. І є свецсалфетки для очей, протирати. Заичайно, сходіть до лікаря. Це мій досвід , просто, ділюсь інфоц.
автор З родзинкою • 19 июня в 22:48
Ответ дляДокладальниця
Советую в киевском кожвендиспансере Гунченко (Саксаганского 72). я за 4 мес избавилась от демодекоза век.
Сегодня попала к Гунченко, назначила мне лечение. Врач мне очень понравился. Спасибо Вам.
автор З родзинкою • 19 июня в 22:50
Ответ дляДокладальниця
Демоскин вы мазали вокруг глаз? Там где главное яблоко, когда глаз закрыт,тоже мазали? Или только внизу под ресницами и под бровями?
Докладальниця• 20 июня в 07:04
Ответ дляЗ родзинкою
Мазала все лицо 2 раза в неделю и полностью все веко.с бровью обязательно. .
автор З родзинкою • 20 июня в 20:28
Ответ дляДокладальниця
А у вас сами глаза внутри, где главное яблоко не пекли? У меня жуткое жжение, как будова мешает что-то внутри