З родзинкою• 12 июня 2025
Посоветуйте окулиста в Киеве, чтоб помог с демодекозом век
Полг года лечения и становится только хуже. Я уже из дому выйти не могу. Посоветуйте хорошего офтальмолога в Киеве. Те, у кого я была, не могут помочь
З родзинкою
• 12 июня 2025
Ответ дляНачальник Анонимов
А почему не дерматолог?
Демодекоз только век. А что идти к дерматологу ещё? Окулист говорил не нужно
Начальник Анонимов• 12 июня 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Это дерматологическая проблема в первую очередь. Конечно, к дерматологу.
Сяду на шию, дорого!• 12 июня 2025
сходите в обычный кожвен на Саксаганского.Если по направлению от семейного,то бесплатно.Лечили именно там
Королева Сарказма• 12 июня 2025
Ответ дляНачальник Анонимов
А почему не дерматолог?
Те ж питання. Те, що хвороба локалізувалась навкруги очей, не робить її менш дерматологічною.
Пам´ятаю, як ця проблема була в одної колеги багато років тому. І як вона розповідала, що боротьба з демодекозом - це дисципліна та система.
Докладальниця• 12 июня 2025
Советую в киевском кожвендиспансере Гунченко (Саксаганского 72). я за 4 мес избавилась от демодекоза век.
З родзинкою
• 12 июня 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Настойка календули, разів 5 на день . Порада від окуліста
І що нею робити? Вона ніби на спирту
З родзинкою
• 12 июня 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Вылечили?
Докладальниця• 12 июня 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
і зробити шкіру навколо очей як сушене яблуко. не боїться демодекоз цього
З родзинкою
• 12 июня 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Я на дієті, жодна перу та прасую білизну. Вже дах їде
З родзинкою
• 12 июня 2025
Ответ дляДокладальниця
Спасибо. Я к Заруцкой записалась, просто наугад
Докладальниця• 12 июня 2025
Ответ дляЗ родзинкою
це не те. прасуванн яне допоможе. я навіть туш не змінювала. і пройшло. тут справа не в прасуванні.демодекоз живе лише на шкірі. і є у всіх. просто щось посприяло його розмноженню. я використовувала тільки гель для повік ДЕмоскин +пила таблетки метронідазолу 14 днів
З родзинкою
• 12 июня 2025
Ответ дляДокладальниця
А в чому?
З родзинкою
• 12 июня 2025
Ответ дляДокладальниця
До неї немає запису. У вас немає її телефону?
Докладальниця• 12 июня 2025
Ответ дляЗ родзинкою
А в чому?
прасування не допоможе. я навіть туш не змінювала. і пройшло. тут справа не в прасуванні.демодекоз живе лише на шкірі. і є у всіх. просто щось посприяло його розмноженню. я використовувала тільки гель для повік ДЕмоскин +пила таблетки метронідазолу 14 днів.
у вас сильно упав імунітет
Докладальниця• 12 июня 2025
Ответ дляЗ родзинкою
бо вона у відпустці,тому й запису нема..або все розібрано.бо вона суперкласний лікар.
Докладальниця• 12 июня 2025
Ответ дляЗ родзинкою
подивилась.до неї треба ловити запис о 8 ранку. або якщо хтось відмовиться. бо вона супер лікар. кліщ вилазить на ніч,тому всі маніпуляції робити на вечір,і не менше 2 міс підряд.мене врятував гель демоскин.мазала рано і увечері 2 міс підряд.+ 2 р на тиждень усе обличчя для профілактики. і 14 днів пропила метронідазол.одразу помогло
Докладальниця• 12 июня 2025
Ответ дляЗ родзинкою
як будете йти до лікаря ,то не фарбуватися і не вмиватися. мені Гунченко одразу брала аналіз і сама дивилась в мікроскоп на вії і лусочки з повік. треба бачити скільки їх і чи є молодняк. в мене були лиш дорослі. я звернулась через 2 тижні після дискомфорту на очах.
Королева Сарказма• 12 июня 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Їде дах , але ви не звертаєтесь до профільних спеціалістів? Це досить дивно...У вас давно має бути система з препаратів, які приймаються внутрішньо, та засобів, якими обробляються уражені ділянки на обличчі. Плюс витиратися виключно паперовими рушниками. Це те, що я пам´ятаю з розмов з колегою. Записуйтесь до дерматолога і негайно. І не ходіть більше до окуліста, який досі вас не направиви до спеціаліста.
З родзинкою
• 12 июня 2025
Ответ дляДокладальниця
Мені не можна пити метронідазол. Я видалила жовчний минулого року, печінка постраждала
Moon shine• 12 июня 2025
Гунченко Людмила на кожвені на саксаганського. Мама лікувала в неї запущений демодекоз повік. Пройшло. Десь 5 міс.пройшло. А до того по окулістах без толку.
Я не в теме• 12 июня 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Это дерматолог лечит, а не окулист
З родзинкою
• 12 июня 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Я вибираюсь паперовим рушником. На шкірі немає уражених ділянок, шкіра чиста. Я була в 2 окулістів, запитувала їх чи йти до деоматолога, вони казали ні, очі лікуємо ми. Тому й не ходила
З родзинкою
• 12 июня 2025
Ответ дляMoon shine
Ви не маєте її номер телефону?
Докладальниця• 12 июня 2025
Ответ дляЗ родзинкою
видумки. Нічого з вашою печінкою не буде за 14 днів. Ви ж не хіміотерапію робите. Поначитуються про те які страшні аб і придумують. В мене мама 21 день пила без жовчного і все ок. Або ходіть з демодекозом.
З родзинкою
• 12 июня 2025
Ответ дляДокладальниця
Я ж сама не могла собі його призначити. Піду на Саксаганського. Тепер питання як записатись до лікаря, що тут реокомендують)
Докладальниця• 12 июня 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Ви не маєте її номер телефону?
Ні. Раджу просто йти в кінці дня на прийом. Бо я ходила,запис є,людей часто нема.Позаписуються і не приходять. Головне мати направлення від сімейної.
Moon shine• 12 июня 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Ви не маєте її номер телефону?
Немає. Мама так записувалась.