Карма хамелеона• 12 июня в 12:01
Чи погодитись на таку роботу, прошу без осуду
Юридична сфера, державна робота
Пропонують працевлаштування під протекцією одного мого знайомого
( чоловіка), з вулиці туди не влаштуватись
Зараз працюю на державній, але мала зарплатня, 25 тис, якщо без премій і вже не виводжу
Там 32, але регулярні неофіційні «бонуси»і сама робота значно легше
Пішли би? Тільки чесно
Карма хамелеона
• 12 июня в 12:16
Ответ дляТигрЛьвович
Там с этим нормально автор уже …
Я не розумію ці смішки про секс, це дитячий садок? У двох дорослих людей може бути секс, якщо вони того бажають. Це якраз норма, погано, коли не має
ТигрЛьвович• 12 июня в 12:18
В общем:
- работа легче чем сейчас;
- оплата выше;
- дополнительные бонусы;
- с мужчиной, по протекции которого Вас берут Вы уже в сексуальных отношениях;
- его родителей знаете;
- семья хорошая…
Что раздумывать?
Одни плюсы! ИДИТЕ!
- работа легче чем сейчас;
- оплата выше;
- дополнительные бонусы;
- его родителей знаете;
- семья хорошая…
Что раздумывать?
Одни плюсы! ИДИТЕ!
долой_лама• 12 июня в 12:18
Ответ дляКарма хамелеона
Мінуси, що влаштує знайомий чоловік
Ще, що ці бонуси зовсім не чисті законно
ну знайомий та знайомий, что в этом такого? или его потом благодарить постоянно нужно?)
Карма хамелеона
• 12 июня в 12:19
Ответ дляШпондєр
Пока вижу только плюсы. Или вас волнует именно моральный аспект конвертов? Насколько большая должность, вам придется что то подписывать, за что могут посадить?
Так. Бо зараз я така собі бідна чесна, але незалежна
Підписувати ні, бо то не така посада
Скоріше допомогати підписувати ( в двох словах)
Підписувати ні, бо то не така посада
ТигрЛьвович• 12 июня в 12:21
Ответ дляКарма хамелеона
Кто смеётся? Я смеюсь? Я же написала, что это дополнительный бонус.
Колдунья-вещунья• 12 июня в 12:21
Ответ дляКарма хамелеона
так не зрозуміло оце ваше, * ой прошу не засуджувати, я вся така червона... за протекцією знайомого на роботу можуть взяти* ви з дитячого садку? іноді дружній секс не соромно, а по протекції соромно? по всьому світу за протекцією приймають
Карма хамелеона
• 12 июня в 12:23
Ответ дляТигрЛьвович
Не про вас конкретно, а так коментарі
Наче люди сексу в житті не бачили і то треба чоловікам, а жінкам зовсім ні і всі сидять незаймані до пенсії
Мені теж, хоч іноді треба, хоча б для здоровʼя
ТигрЛьвович• 12 июня в 12:23
Ответ дляSometimesDiena
Очередная секретутка
Так автор всё равно УЖЕ спит с ним. Просто человек теперь не со своего кармана будет за это платить, а из государственного. Умный мужчина! И автор растёт по карьере, и ему на карман дешевле.
Как нефиг делать• 12 июня в 12:27
Ответ дляКарма хамелеона
А что вы не понимаете? Вы старпосте указали, что любовник вас двигает по карьерной лестнице? Нет. Вот люди и предполагают. И нет, не хуже.
Если вы такая умная, чего спрашиваете нас, тем более без конкретики, абстрактными фразами.
Хотите - идите, только завтра ваш любовник найдет другую, а работать вместе придется, если не выпрет так же как пристроил.
ТигрЛьвович• 12 июня в 12:28
Ответ дляКарма хамелеона
Не про вас конкретно, а так коментарі
Что значит «иногда»? Я предполагаю Вам до 40. Вам ещё надо и надо. Вы ж не старушенция какая-то. Ну хотя бы 2-3 раза в неделю, правильно?
Не понимаю чего Вы опасаетесь.
Дама_с_коготками• 12 июня в 12:29
Ответ дляcoch100
Я даже не знаю в какой сфере у нас нет конвертов, а вы?
Я знаю як мінімум 2 контори (з 1 сфери правда) без неоф бонусів та без ЗП в конверті.
Це євро компанії.
ТигрЛьвович• 12 июня в 12:30
Ответ дляДама_с_коготками
Це євро компанії.
На госслужбе у нас уже евро платят? 😨
Дама_с_коготками• 12 июня в 12:31
Ответ дляТигрЛьвович
На госслужбе у нас уже евро платят? 😨
а ви про гос службку ? Ні, то не держ служба, а євро компанії. І платять в грн.
Де ви взагалі побачили про оплату в євро??
Дама_с_коготками• 12 июня в 12:32
Ответ дляКлевотница
25 тыс малая зарплата? У вас однако запросы, это точно не малая
а шо капец як велика? Тим паче є можливість отримувати більше, то чому б і ні?
Дама_с_коготками• 12 июня в 12:33
Ответ дляКарма хамелеона
Не звертайте уваги, пораницям аби перекрутити і поржати
Клевотница• 12 июня в 12:35
Ответ дляДама_с_коготками
Ні не велика, але це точно не мала зарплата 25 тис. Звісно можна і більше
Ответ дляКарма хамелеона
Мінуси, що влаштує знайомий чоловік
Автор, мене на всі роботи приводили знайомі))) так ще цей аспект мене б не парив. а от що незаканно - то ви подумайте. Сидять ті, хто вкрав на 3 копійки, олігархів там немає
Анонимарик• 12 июня в 12:35
Ответ дляЗатишне кубло
А які ризики за ці ’регулярні неофіційні «бонуси»??? Наскільки вони незаконні?
наши з вами податки, та наворована допомога від інших держав. Так і живемо
Анонимарик• 12 июня в 12:36
Ответ дляcoch100
у меня нет
Угги в горошек• 12 июня в 12:37
Ответ дляКарма хамелеона
Ризики можна обійти
уточнила бы , часто человенка берут на бой
Дама_с_коготками• 12 июня в 12:40
Ответ дляКлевотница
якщо автор пише ’вже не виводжу’ то мабуть таки мала
Карма хамелеона
• 12 июня в 12:44
Ответ дляУгги в горошек
Не цей варіант, бо якраз ця організація робить іншім бій
Карма хамелеона
• 12 июня в 12:46
Ответ дляКлевотница
Мала. Я не можу купити, наприклад, авто. Між відпусткою і лікуванням, обираю зуби. І так постійно
Трохи економлю і живу скромно. Квартира моя.
Карма хамелеона
• 12 июня в 12:47
Ответ дляТигрЛьвович
Не понимаю чего Вы опасаетесь.
Ну поки іноді виходить, часто ще ніяк
Але, мені ок
Лапка• 12 июня в 12:47
Ответ дляcoch100
В багатьох, якщо не давати чи не брати
Ms. Android• 12 июня в 13:42
Смотря какие не офиц бонусы, потому как потом больше заплатите, что бы откупиться.
У вас сейчас хорошая ЗП, чего вы там не вывозите большой вопрос.
SometimesDiena• 12 июня в 13:53
Ответ дляТигрЛьвович
Теперь это так называется ’раздвигать ноги’ - ’растёт по карьере’. Ну, ну. В обществе дегенератов, такое возможно и называется ’карьерным ростом’, но не в цивилизованном мире.