люблю_тортики• 12 июня 2025
Тиждень в Празі.Допоможіть будь ласка!
Дівчата, так склались обставини, що мушу пересидіти тут тиждень з дитиною.Порадьте, будь ласка, як зекономити на проїзді і на їжі.Купити квиток одразу на тиждень по місту?Де можна недорого поїсти?Чи є в них в маркетах готові страви, які можна розігріти швидко.Як називається вода в них звичайна питна без газу?Чи є тут зоопарк в скільки він коштує?Буду вдячна за відповіді.
Крайня невістка• 12 июня 2025
В евро можно рассчитываться, сдача будет в кронах.
Проездной у них есть на 72 часа, на неделю вроде тоже.
Ну воду вы думаете разберетесь как купить)
Герцогиня• 12 июня 2025
В них дуже смачна вода є MagnesiaGo. Синя пляшка із пімпою типу як спортивна пляшка
люблю_тортики
• 12 июня 2025
Ответ дляКрайня невістка
Спасибо, огромное! Воду уже купила два раза не ту, соленая и с газом
люблю_тортики
• 12 июня 2025
Ответ дляГерцогиня
Дякую велике!!!
Місячне Сяйво• 12 июня 2025
Ответ длялюблю_тортики
Ну так стисніть пляшку. Якщо тверда то там вода газована. Без газу м´яка пляшка
люблю_тортики
• 12 июня 2025
Ответ дляКрайня невістка
А почему сдача в кронах?Как их пересчитывают по какому курсу?
Крайня невістка• 12 июня 2025
Ответ длялюблю_тортики
Нашла на фото воду что приносили нам в отеле, не соленая, не помню негаз или совсем слабогаз
Герцогиня• 12 июня 2025
Ответ длялюблю_тортики
Дякую велике!!!
Але є така вода 1,5 л газ/ негаз треба дивитись уважно. А є маленька пляшка. І як на мене маленька пляшка з пімпою в ній вода чомусь смачніша(без газу)
Крайня невістка• 12 июня 2025
Ответ длялюблю_тортики
Ну потому что местная валюта кроны. Курс не знаю, мы были 2 недели назад в Праге, старались рассчитываться картой
люблю_тортики
• 12 июня 2025
Ответ дляГерцогиня
Спробую розібратись:)
люблю_тортики
• 12 июня 2025
Ответ дляКрайня невістка
А с карты по какому курсу снимались кроны?
Жінка з перцем• 12 июня 2025
Евро поменять в обменнике, вода без газа( не перлива) - синяя крышка , детская- увидите с лицом ребенка, проездной на 72 часа- 330, либо тогда уже на месяц/ 550( в приложении pid lítačka), ребенку до 15 лет бесплатно( с паспортом.Воду можно пить в Праге из крана.
Крайня невістка• 12 июня 2025
Ответ длялюблю_тортики
Я не знаю, меня как-то никогда этот вопрос не интересовал
люблю_тортики
• 12 июня 2025
Ответ дляЖінка з перцем
Спасибо большое!
люблю_тортики
• 12 июня 2025
Ответ дляЖінка з перцем
Есть у них обменник на вокзале?
Жінка з перцем• 12 июня 2025
Карта гривневая- сейчас курс в моно 1 крона/1.95 гривна, курс в евро 1 евро / 24,5- 25.8 крона
Крайня невістка• 12 июня 2025
Кстати, в Праге если пойдете куда-то ужинать, смотрите отзывы в гугле. Мы в одном месте прождали заказ 1,5 часа и был абсолютно хамский персонал, потом увидели, что рейтинг места 2,3.
Ну, собственно, это не только Праги касается, но там много с виду неплохих заведений, а рейтинг очень низкий.
Просто Фіфа• 12 июня 2025
Щодо проїзду. Зберігається право на 5 днів бескоштовного проїзду. Але читайте уважно умови, чи стосується це вас.
Просто Фіфа• 12 июня 2025
Їда. Якщо вам треба готова їжа, то дуже якісна та дешева в´єтнамська їжа на фудкортах. Не бійтеся, там чисто не гостро для дитини. Ви можете спитати додатково, чи буде то нормально для дитини. Якійсь супчик, овочі тушковані та м´ясо. Це швидко, дешево та доволі якісно. Якщо вам треба раз на день гарячий обід, то це досить добрий варіант.
В інших випадках передбачте можливість приготування їжі. Що у вас є на проживанні - ви можете в супермаркетах купити дуже якісне молочне, усілякі крупи швидкого приготування, овочі-фрукти. Взагалі їжа просто на перекуси дуже якісна. Вам не треба купувати щось готове та розігрівати, це насправді не дуже вигідно. Та все це їдло потребує приготування. Якщо у вас є можливість, там якась мікрохвильовка чи плитка, так може нормально готувати собі що завгодно.
В ресторани не раджу, там туристичні ціни і дитину накормити нормально неможливо.
люблю_тортики
• 12 июня 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Дякую велике!А фудкорти зазвичай в ТЦ знаходяться?
люблю_тортики
• 12 июня 2025
Ответ дляКрайня невістка
Подозреваю что у них специфическая кухня и ребенок такое не будет есть.
Просто Фіфа• 12 июня 2025
Зоопарк обов´язково. Це дорого, але є дні знижок. Плануйте на цілий день з ранку до вечора, обід у їдальні біля входу - там смачно и дієтично для дитини, звичайна чеська кухня як у школах. По території повно маленьких кафе та туалетів.
Маршрут простий, але з пересадками, гугл вам все пояснить. Доречі може бути навіть дешевше Bolt, там знижка на перші поїздки і працюють часто українські водії.
Просто Фіфа• 12 июня 2025
Ответ длялюблю_тортики
Так. Ви знаєте приблизно адресу розміщення? Можу вам підказати, що там близько
Крайня невістка• 12 июня 2025
Ответ длялюблю_тортики
А сколько ребенку? Мой как раз утиную ножку там и ел, везде заказывали ее
люблю_тортики
• 12 июня 2025
Ответ дляКрайня невістка
7 , но ест в основном только пюре с котлетой
люблю_тортики
• 12 июня 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Так, десь ось тут Masarykovo nábřeží 40 Praha