ЖизньНеимеетСмысла• Изменено 12 июня в 18:18

Война проиграна?

Бывший ветеран Айдара считает что Украина фактически проиграла эту войну. Все это вопрос времени. Сейчас нас успокаивают что все будет хорошо напоминает февраль 22 года. Многие чиновники уже сидят на чемоданах. Особенно мне вспомнилось что один генерал украинский недавно сказал, что в сумской области противник прорвался так как люди просто не хотят воевать.
Что думаете пора готовить тревожный чемоданчик?

Апрельская капля• 12 июня в 18:45
Ответ длягрешница кающаяся
Удалено администрацией...
Что ты несёшь,покайся, кто войну начал и как ее закончить надо?
SantaMonika• 12 июня в 18:45
Ответ дляLudaSHS
Ну ви кажете про фінський сценарій, так він можливий був , бо готувалася 2 світова. Заморозили фронтову.
Ігроки вже на старті були і навіть союзи готові. Для нової великої війни
А пуйло хоче припиняти вогонь по лініі зіткнення?, чому послав трампа і всіх 11-12.05.25?
Хз, що Трамп, хай хоч всерется
Є потужний, де його план
Я в групах, де приходять похоронки
Мені страшно заходити
Друга світова то все історія, фіни, в любому випадку, не в дупі залишились
Ми - що ?
lilul990• 12 июня в 18:45
Усі ракушки і рашинські боти - навіть якшо ми завтра програємо, вам Польща і сили спротиву в Росії таких піздюлєй навішають шо ви забіжете за Урал.

Усіх то підтримував так зване сво буде знайдено і наказано

Усіх хто підтримував убивцю путіна буде наказано
LudaSHS• 12 июня в 18:46
Ответ дляOxy3
Кожен для себе вскладає різний сенс в слово ’перемога’. Що для раші перемога? Мені здається, що мета цієї війни для них не просто підкорити нашу країну, а продемонструвати показовий геноцид задля залякування інших, щоб у інших країн навіть думки не з`являлося не погоджуватися з висунутими умовами. Інакше вони могли просто купити наші наступні вибори, як робили це неодноразово до цього.
Може і просто війна як інструмент виживання режиму, поки йде війна режим непохитний
Тобто короткочасний період.

Але самі росіяни програли , великий довгий період по ітогу. Саме становлення держави, як розвинутої з такими величезними багатствами надр.
Екатерина27• 12 июня в 18:46
Ответ дляlilul990
Це брехня. Почитайте першоджерело і що пише безпосередньо червоний хрест про ці запити

Найбільше запитів про зниклих безвісти унаслідок депортації до Росії
У меня только один вопрос: почему родственники, получившие сейчас тела погибших, должны пройти 10 кругов Ада, чтобы получить положенные им выплаты? Почему они должны доказывать, что их родные -погибшие военные, умерли не на поле боя, а от условного запора или поноса? Это так у нас ценят человеческую жизнь?
dream7• 12 июня в 18:46
Удалено администрацией...
Татьяна-57fb• 12 июня в 18:47
Удалено администрацией...
завитушка• 12 июня в 18:47
Ответ дляSometimesDiena
Удалено администрацией...
В чому виграш? Силою утримувати території, які ніколи не будуть визнані російськими, сірі зони в хаосі і розрушеній інфраструктурі. І заради цього раша поклала мільйон своїх громадян, флот лякливо жметься в новоросійську, нпз горять, літакам кінець, санкціі і міжнародний позор.
Слабо схоже на перемогу раші, скоріше на великий обсер.
ТА7НЯ7• 12 июня в 18:48
я тоже такое слышу от военных. задача как можно больше земель оставить за собой...
Seehund• 12 июня в 18:48
Ответ дляSantaMonika
Фіни воювали 100 днів, десь приблизно
Потім фіни приїхали в Москву і підписали угоди і здали території
Далі фіни евакуювали 90% відсотків свого населення ( по бажанню, а воно було)на свої території і інші скандинави їм допомогли
Фіни дали їм житло і гуманітарку і картки на продукти, це мінімум
Далі - роботу. Де ми, а де фіни ?
Удалено администрацией...
Blackhush• 12 июня в 18:48
Ответ дляdream7
Удалено администрацией...
Valentina shop2020• 12 июня в 18:49
Ответ дляBlackhush
Удалено администрацией...
Так у нас свобода слова или уже нет
LudaSHS• 12 июня в 18:50
Ответ дляSantaMonika
Хз, що Трамп, хай хоч всерется
Є потужний, де його план
Я в групах, де приходять похоронки
Мені страшно заходити
Ми - що ?
Ми як завжди
Через сусідів і географічне положення, добре що зараз не голодомор як 100 років тому.
До речі тоді помилку зробили теж керівництво УНР, і отримали геноцид і голодомор, потім 2 світова війна, Україна зазнала яких втрат, і в відмінності від рашки - фронтова прокотилася саме нашими територіями, потім післявоєнний голод.
Шеллар• 12 июня в 18:50
Я з ним згідна, щодо програшу, при чому давно. Мова йде тільки про глибину поразки і кожен день, втрачаючи людей, країна далі котиться у прірву.
Blackhush• 12 июня в 18:50
Ответ дляValentina shop2020
Так у нас свобода слова или уже нет
Удалено администрацией...
Манула• 12 июня в 18:52
Ответ длягрешница кающаяся
Удалено администрацией...
Нагадайте, коли це Україна почала війну?
SantaMonika• 12 июня в 18:53
Ответ дляSeehund
Удалено администрацией...
Переселенці.так. Я вже три роки живу і допомагаю переселенцям
Чим можу, більше в інфо, і перетримці нашим аби випхати їх в Європи
( здихатися)
Ніякої допомоги не має, ті нещасні 2000 грн,то на туалетний папір і хліб при сьогоднішніх цінах
Я розумію, тих людей, що залишилися там, по той бік
Чому нема на четвертий рік нормальної програми евакуації
Це все питання не до вас, я знаю, що ви в Німеччині, то найкраще, що могло з вами статися, при таких умовах
LudaSHS• 12 июня в 18:53
Ответ длязавитушка
Ще розмотаний весь радянський потенцал, всі засоби що були на складах всі 30+ років, а зберігалися 70 років, і плюс втрати літаків яких не роблять, до того ж
За території, які випалили, море забруднили, природу знищили, заводи поламали, вивезли.
spart-5037• 12 июня в 18:53
Ответ дляcheryl
Як так??? А границі 91-го і шашлики де?
Интересно кто билеты в Ялту на концерт покупал ?)) Помните ?
Mary4444• 12 июня в 18:54
Ответ дляcheryl
Як так??? А границі 91-го і шашлики де?
Відповісти хочеться в рифму
менеджеp• 12 июня в 18:55
уточните команду и игроков, не все болельщики понимают о чем вопрос или что у вас за расследование!
LudaSHS• 12 июня в 18:55
Ответ дляSantaMonika
Хз, що Трамп, хай хоч всерется
Є потужний, де його план
Я в групах, де приходять похоронки
Мені страшно заходити
Ми - що ?
Так а що з відповіддю

А пуйло хоче припиняти вогонь по лініі зіткнення?, як фінський сценарій? чому послав трампа і всіх 11-12.05.25?коли пропонували припинення вогню на морі, повітрі, на суші?
Seehund• 12 июня в 18:56
Ответ дляSantaMonika
( здихатися)
Вы очень большая молодец. Нам просто повезло, что не пропускали на Запорожье.
завитушка• 12 июня в 18:57
Ответ дляLudaSHS
Да, вони ще дуже дорого за цю війну заплатять. Просто зараз в угарі не помічають своїх втрат, але воно обов´язково аукнеться.
SantaMonika• 12 июня в 18:57
Ответ дляLudaSHS
Ми як завжди
Чому ви постійно говорите про минуле? Воно вже ніяк нічого не змінить, на сьогодні
Бо головне майбутнє

Ці всі висновки, не впливають на зараз, маємо, те, що маємо
Давайте ще згадаємо, татарів і монголів- може таки, Крим їх ?
Фрау Донна Роза• 12 июня в 18:59
Ответ дляLudaSHS
Рашка програла демократичне вільне майбутнє на яке надіялися Сша спонсуючи Єльцина.

І відбираючи у нас потенціал для задобрення їх.
але і Сша кудись зараз йде, хто знає

А Програла рф і розвиток медицини і соціальних програм, наукові досягнення, захист і лікування дітей. Бо приоритет - бомби
З ресурсам надр могла бути розвина соціально орієнтована країна і ми , як колишні сателіти, самі б з ними будували договірні вигідні відносини
рашка конечно проиграла медицину, но их граждане лечатся по квотам бесплатно и операции бесплатно делают
а мы выиграли свою медицину - нет денег - давай, до свидания
dream7• 12 июня в 18:59
Ответ дляBlackhush
Удалено администрацией...
LudaSHS• 12 июня в 19:00
Ответ дляSantaMonika
Бо головне майбутнє

Я вас двічі запитала за теперешнє, ви ігноруєте,
А від минулого залежить багато чого, тому що не зроблені висновки. Нам не можна було в 90 віддавати весь потенціал. І далі ...не можна було не готуватися після 2014
Стешк@• 12 июня в 19:00
Ответ дляpupsi4ek
Маючи такого президента, Україна не може програти!
Програти - ні, а от щезнути - цілком можливо
SantaMonika• 12 июня в 19:01
Ответ дляSeehund
Я не молодець, я більше тримаю тварин, поки наші доїдуть до свого постійного житла, і потім зможуть забрати
Є і такі, що не забирають
Більшість - забирає
Ще приймала на ніч, поспати, поїсти і їхати далі, бо я під Києвом, а їдуть хто звідки