ЖизньНеимеетСмысла• Изменено 12 июня 2025

Война проиграна?

Бывший ветеран Айдара считает что Украина фактически проиграла эту войну. Все это вопрос времени. Сейчас нас успокаивают что все будет хорошо напоминает февраль 22 года. Многие чиновники уже сидят на чемоданах. Особенно мне вспомнилось что один генерал украинский недавно сказал, что в сумской области противник прорвался так как люди просто не хотят воевать.
Что думаете пора готовить тревожный чемоданчик?

Фрау Донна Роза• 12 июня 2025
Ответ дляSantaMonika
Хз, що Трамп, хай хоч всерется
Є потужний, де його план
Я в групах, де приходять похоронки
Мені страшно заходити
Друга світова то все історія, фіни, в любому випадку, не в дупі залишились
Ми - що ?
давно что то потужный не собирался в швейцариях новый план изложить
Seehund• 12 июня 2025
Ответ дляSantaMonika
Я не молодець, я більше тримаю тварин, поки наші доїдуть до свого постійного житла, і потім зможуть забрати
Є і такі, що не забирають
Більшість - забирає
Ще приймала на ніч, поспати, поїсти і їхати далі, бо я під Києвом, а їдуть хто звідки
И это тоже огромная помощь.
lilul990• 12 июня 2025
Ответ дляЕкатерина27
У меня только один вопрос: почему родственники, получившие сейчас тела погибших, должны пройти 10 кругов Ада, чтобы получить положенные им выплаты? Почему они должны доказывать, что их родные -погибшие военные, умерли не на поле боя, а от условного запора или поноса? Это так у нас ценят человеческую жизнь?
Ви з усіма родичами спілкувались?

Усі проходять стандартну процедуру яка може затягнутись до пів року

Це нормально. Я не знаю нікого хто б не отримав виплати пройшовши цю процедуру
SantaMonika• 12 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
Я вас двічі запитала за теперешнє, ви ігноруєте,
А від минулого залежить багато чого, тому що не зроблені висновки. Нам не можна було в 90 віддавати весь потенціал. І далі ...не можна було не готуватися після 2014
Ви питаєте мене за теперішнє, і говорите про 90-ті , нам не можна було
Ну ок. Не можна
Давайте на зараз дивитись
Я не ігнорую. Я відповідала на інші коментарі
lilul990• 12 июня 2025
Ответ дляФрау Донна Роза
рашка конечно проиграла медицину, но их граждане лечатся по квотам бесплатно и операции бесплатно делают
а мы выиграли свою медицину - нет денег - давай, до свидания
Мій батько безкоштовно отримує ліки по призначенню сімейного лікаря

Родичка далека отримує безкоштовно лікування гепатиту досить дорогим препаратом
Аnnеt• 12 июня 2025
какое-то частное мнение обиженного военного.
лайк-подписка-пишите ваши комменты. зять-мент-алиментщик, ух я ему, зять-мент, алименты не платит, юристы побежали, следите за ментами. зять, юристы побежали, другие блогеры фу. следите за ментами. зять-мент-алименты.
Фрау Донна Роза• 12 июня 2025
Ответ дляlilul990

цэ перемога благодаря реформе супрун, на которую тут все бекали, а не благодаря потужному. Для потужного мы дешевый живой щит, всего лишь
VA 11• 12 июня 2025
Ответ длягрешница кающаяся
Удалено администрацией...
lilul990• 12 июня 2025
Ответ дляФрау Донна Роза
Ну да, всьо шо хороше - не зеленський, він тіки про погане
LudaSHS• 12 июня 2025
Ответ дляSantaMonika
Ну ок. Не можна
Давайте на зараз дивитись
Я писала про підготовку фінів, які набудували сховищ, запаси робили і т д
А ви перейшли на історію про мир срср - Фінляндія напередодні 2 світової. Зрозуміло, що срср заморозила там т к готувалися з Гітлером на переділ світу. І готував Сталін план захвату Західної, Польші і Балтіі.
Але фіни потім, після війни, нікому не вірили і служба в арміі, контракти і сховища завжди готували і модернізували.
А ми? Ми вірили в брата чи сусіда
Ось ітог.
Але для фінського сценарії потрібна заморозка по лінії фронту, тож я вже двічі питала
LudaSHS• 12 июня 2025
Ответ дляАnnеt
Вообще всі спічі і всі відосики обговорювати, толку
Я не дивилася, це ви коротко переказ зробили?
Фрау Донна Роза• 12 июня 2025
Ответ дляlilul990
как точно вы подметили - президент катастроф
Аnnеt• 12 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
можно ещё короче: юристы побежали, следите за ментами, мой зять алиментщик.
всё.
Mira29-c3c3• 12 июня 2025
Ответ дляdream7
Удалено администрацией...
lilul990• 12 июня 2025
Ответ дляФрау Донна Роза
Нормальний. Не нападає ні на кого як дебіл кремлівський, вірячи шо його армія кончених долбойобів може дійти до берліна
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 12 июня 2025
Ответ длягрешница кающаяся
Удалено администрацией...
SantaMonika• 12 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
А ми? Ми вірили в брата чи сусіда
Ось ітог.
Хоч би заморозка по лінії фронту
Найгірший сценарій - то здати області, поки 4
Людям дати можливість ( по бажанню переїхати ) надати їм житло, допомогу і картки на продукти ( умовно )
А ті, що залишились - вони не зрадники, забути про це
Це на сьогодні так, далі робити вибори і обирати дипломата
Інакше- будуть мінус Суми. Скоро
Це реалії, мінімум
lilul990• 12 июня 2025
Ответ дляАnnеt
всё.
Хто куди побіжав?
Веточка сакуры67• 12 июня 2025
Ответ дляАлина-1240
В войне не может быть победителя.обе стороны проигравшие
Чей народ останется в болбшем выиграше, лично для себя ( меньше потеряет) - тот и выиграл войну. Что теряют россияне- жизни военных. Что теряет наш народ : жизни военных, мирных, детей, жилье, территории. Все очевидно.
Фрау Донна Роза• 12 июня 2025
Ответ дляlilul990
так кто же приказал таки разминировать Чонгар? хоть кто то из вас ответит? упорно игнор
Аnnеt• 12 июня 2025
Ответ дляlilul990
Хто куди побіжав?
с корабля
LudaSHS• 12 июня 2025
Ответ дляSantaMonika
Хоч би заморозка по лінії фронту
Інакше- будуть мінус Суми. Скоро
Це реалії, мінімум
Чому заморозки по лініі фронту рф не згодні?
Який сценарій віддачі 4 областей ви бачите? Розпишіть кальку, карту сценарію який ви описали
lilul990• 12 июня 2025
Ответ дляФрау Донна Роза
Ви не там шукаєте зрадників. Питання в лондонські приймальні нашого консульства слід задаіати
lilul990• 12 июня 2025
Ответ дляАnnеt
с корабля
Пофамільно давайте
Аnnеt• 12 июня 2025
Ответ дляlilul990
Пофамільно давайте
это вам к эксперду из видео.
Oxy3• 12 июня 2025
Ответ дляSantaMonika
Ну ок. Не можна
Давайте на зараз дивитись
Неможливо дивитися на зараз без розуміння що і чому відбувалося в минулому.
SantaMonika• 12 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
Вже написала. Без вогню
Допомогти людям переїхати ( як колись зробили добрі фіни ) або не винуватити тих, хто залишився. Бо такі обставини
Далі - вибори на тих територіях, що поки ! Наші
SantaMonika• 12 июня 2025
Ответ дляOxy3
Путін не жив в минулому, як би він жив в минулому, він може би не дожив до цього віку
Ау ! Ніяка війна не була однаковою
І не повторювалась ніколи двічі однаково
Pole• 12 июня 2025
Ответ дляElinaH
Да-Да, все вокруг брешут, кроме марафона, он сила. И выступления президента, конечно! Особенно про живой щит.
Бачили очі, що обирали.
LudaSHS• 12 июня 2025
Ответ дляSantaMonika
Вже написала. Без вогню
Ні
Не написали, бо рф відкинула травнені пропозиції в припиненні вогню
А сценарій хто яким чином на базі чого має віддавати 4 області розпишіть

Щодо соціальних умов і нужд, тут всім понятно що держава має забезпечити переселенців, я не про це