ЖизньНеимеетСмысла• Изменено 12 июня в 18:18

Война проиграна?

Бывший ветеран Айдара считает что Украина фактически проиграла эту войну. Все это вопрос времени. Сейчас нас успокаивают что все будет хорошо напоминает февраль 22 года. Многие чиновники уже сидят на чемоданах. Особенно мне вспомнилось что один генерал украинский недавно сказал, что в сумской области противник прорвался так как люди просто не хотят воевать.
Что думаете пора готовить тревожный чемоданчик?

LudaSHS• 13 июня в 10:09
Ответ дляХомякПавлова
Ух ти,ви визнаєте,що є такі технології?
Тоді ви маєте визнати,що майдан теж був створений саме за допомоги масової технології впливу.
Майдан був вілтним мітингом саме людей, кияни ходили туди за свій вибір і безоплатно. бо таку кількість не куплена. але в цьому всьому приймали участь різні зацікавлені сторони, і куплені і провокатори, кожен тягнув в свою сторону. І сашка Янукович своє, і омон рф там своє, опозиція янику своє.
Мітинги то норма розвитого суспільства, де б не були, в Парижі, чи Тбилісі.
Зараз 14 буде масований мітинг в Сша
Але це не привід вбивати протестуючих і роздмухувати конфлікт
ClikClik• 13 июня в 10:10
Ответ дляLudaSHS
Зараз 14 буде масований мітинг в Сша
Ну я так і думала.
Тут ’віжу’ а тут ’не віжу’ як зручно
Abrado• 13 июня в 10:11
Ответ дляLudaSHS
Мединський, отой переговорник рф, виступав на форумі і щось казав про майбутнє і що Україна використає згодом, при нагоді, в майбутньому сценарій Карабах 2
Кстаті історик
Тоб то поверне назад окуповані території? Я правильно розумію
Natal_ka91• 13 июня в 10:12
Ответ дляЄвгеніяЕвгения
За телевізор голосували та за нереальні обіцянки, популізм. Бо не хоче народ критично мислити, раціонально. От тепер і пожинаємо. Це така ціна популізму і хочпоржом. Смішно?
Звісно, Зе свого вартує, але що пожинаємо? Війну? Я просто завжди думала, шр війну х***ло почало
Natal_ka91• 13 июня в 10:12
Ответ дляSeehund
Народ каждый раз верит, что все изменится, а становится все только хуже.
Бо такі кандидати
LudaSHS• 13 июня в 10:13
Ответ дляAbrado
Всю пряму мову не читала
Вирізки з того форуму недавно, де Папа Ілона Маска піарився.
Тобто росіяни реально вираховують цей сценарій , через десятки років - при настанні умов- ці території повернуться як ті до Азербайджану .
Abrado• 13 июня в 10:16
Ответ дляLudaSHS
Всю пряму мову не читала
Дай Боже!!! 🙏🏼
ЄвгеніяЕвгения• 13 июня в 10:36
Ответ дляNatal_ka91
хуйло прийняло рішення нападати в 2021 році, думало що буде парад до українцям ’какаяразніца какой памятник’ та ’какаяразнаца, какой язик’, думав що по аналогії з Кримом ми візьмемо кацапські паспорти та і по всьому.
Розмінували Чонгар, змістили 36 бригаду з місць дислокації, захвачуй - ніхачу. На, Зеля винувати й у війні. 90% при більш проукраїнському і з чіткою позицією лідері велика війна не почалася би. Можливо в АТО загострення було, а не ось це ось все
Natal_ka91• 13 июня в 10:42
Ответ дляЄвгеніяЕвгения
Він свого вартує свого, ще раз повторюсь. Але першопочатково війна почалася в далекому 2014, х**ло дуже давно мав наміри загарбати Україну
Seehund• 13 июня в 11:07
Ответ дляNatal_ka91
Бо такі кандидати
Ну их же не инопланетяне подкидывают. Во всяком случае я на это надеюсь.
123-08df• 13 июня в 11:17
А тікати є куди? Якщо я навіть 2 квартири і все майно своє продам, мені не вистачить навіть на сарай в селі в Європі, і хто дасть ВНЖ, роботу?
ЄвгеніяЕвгения• 13 июня в 11:46
Ответ дляNatal_ka91
да і да, почалася і мав. Але те, що тоді хуйло зупинилося (а армії як такої ми не мали), бойові дії стопнули і мав путін резон не влазити у війну (впевнена, велику та довгу він не хотів, а на бліцкріг не розраховував), але коли суспільство просигналізувало, що йому какаяразніца, то це як кивок ’так’ було сприйнято, + кроти його давали інфу, що суспільство лояльне, і якщо підсипати бабок - все буде ок.
Звичайно, війну почав кацапстан, і звичайно, що він повинен нести всю вину, але наше суспільство було дуже вальяжне, впевнене, що хуженєбудєт, а влада загравала з ворогом язиком, туристичними дорогами до Криму та інше.
Mira29-c3c3• 13 июня в 12:29
Ответ дляsky-labs
’Я з порохоботів’...
Сейчас они ничем не отличаются от зелеботов, тот же армовир. А в целом никогда и не отличались способом мышления друг от друга.

Добровольно называть себя ’..ботом’ - диагноз...
Ваша думка для мене дуже «важлива «.
sky-labs• 13 июня в 16:16
Ответ дляMira29-c3c3
Ваша думка для мене дуже «важлива «.
Правда она такая...
your style• 13 июня в 17:04
Ответ дляSantaMonika
Я вважаю, що Зеленський має підти з посту і ніколи в житті не балотуватись
Його поставили руйнувати країну і розвалювати
Все на тому. А далі будемо вирішувати без нього - що робити далі
Його не викинеш з трону. Сам він ніколи не піде. Таке нікчемне і таке пихате
Vikki• 13 июня в 17:08
Ответ дляLudaSHS
Якого народ побіг голосувати за нього? Масово, і тут прямо істерики були за нові лиця ,в 2019 року тих, хто проти, обзивали, хейтили
Зараз що?
Я не знаю что вам ответить.
Мне 44.
Последний раз я голосовала за Ющенко и мне не стыдно.
Просто потому что потом никого достойного не было.
Пс да,Ющенко тоже ’не фонтан’ был,я помню
Vikki• 13 июня в 17:09
Ответ дляLudaSHS
Зараз що?
Но если честно у вас это звучит как виктимблейминг
Зачем эта жертва изнасилование такие короткие юбки носит?
Мне кажется это важно не перекладывать всю ответственность на народ.
Частично,я согласна,ответственность лежит и на народе.
Vikki• 13 июня в 17:11
Ответ дляNatal_ka91
Народ голосував швидше не за Зе, а проти Пороха. Повірили, що щось зміниться і що це незалежна фігура
К сожалению, именно такой же подход привёл в Америке трампа к власти.
Так что это мирозовой кризис,элиты измельчали.
Mira29-c3c3• 13 июня в 17:56
Ответ дляsky-labs
Правда она такая...
«У кожного своя правда».
LudaSHS• 13 июня в 20:48
Ответ дляVikki
Я не знаю что вам ответить.
Мне 44.
Для мене ющенко зі всіх не самий гірший. Як виявилося в багатьох питаннях кращій був. В порівнянні
Vikki• 13 июня в 21:02
Ответ дляLudaSHS
И я про это же. Потому и голосовала за него. В Харькове
OL@• 18 июня в 00:27
Ответ дляdiamond_shop
правильного? це такого як у Грузії? дякую, дуже дякую, Грузія - маленька країна, у них не було простору й ресурсу воювати, та й багато ми всі розуміли у 2008-му? у нас інші умови
а в нас є ресурс?? найбідніша країна в світі
OL@• 18 июня в 09:19
Ответ дляOxy3
Ви хоч інколи читаєте, чи тільки пишете? ’за умови, що повномасштабна не розпочалася б’ - свідомо пропустили щоб відразу на особистості перейти? Мирне врегулювання був найдешевший та найпростіший спосіб для раші підкорити Україну. І за нелюбимою вами історичною аналогією наш нарід вкотре проголосував би за умовного Януковича чи Медведчука. Але раші грузинський сценарій був непотрібний.
так Зеленський був їх ставленник...Чи це ви не знали? Але пішло не так. Бо українські товстосуми залишати своє не збиралися