‼️В Україну повернули тіла 1212 полеглих Захисників, – Координаційний штаб.
Уже ніхто тут не воняє, шо Україна не хоче когось там забирати?
Макака Джо• 11 июня в 17:19
Ответ дляE-ducate
Невже, навіть, на цю тему був срач на порадниці?
Вкид, що не хотіли забирати, бо Україні вони не потрібні
німецькі розвідники мають чіткі дані про те, що російські посадовці вважають колективні оборонні зобов’язання, закріплені в НАТО, такими, що вже не мають практичної сили. А Україна для Москви є лише етапом шляху на Захід.
Каль зазначив, що російські посадовці передбачають конфронтації, які не дотягують до повномасштабної війни, але можуть перевірити, чи справді США виконають свої зобов’язання щодо взаємодопомоги відповідно до статті 5 Північноатлантичного договору.
«Їм не потрібно направляти танкові армії для цього. Достатньо відправити «зелених чоловічків» до Естонії, щоб “захистити” нібито пригнічену російську меншину», – заявив він.
Каль також зазначив, що контакти з американськими колегами переконали його в тому, що вони серйозно ставляться до російської загрози.
Ответ дляИрина_Б_
а чего так долго не забирали? пока люди своих родственников в списках не понаходили, пока кипишь не начался, что мешало это сделать во время?
Вы на болото этот вопрос задайте ! Почему они не хотят военнопленных наших отдавать , почему издеваются на военнопленными , и глумиться над телами погибших.почему обстреливают мирное население , почему напали !!!
Ответ дляЛЮБА
обязательно спрошу, так а чего сразу не забрали наши трупы, и почему их не забрали все?
_Annyshka____• 11 июня в 17:31
Ответ дляИрина_Б_
Ну мабуть тому що не віддавали тіла? Чи як ви цей процес уявляєте? Тіла залишаються на боці того, хто наступає.
Ответ дляИрина_Б_
Почему ? Не ну вы серьезно???? Вы что не понимаете, или прикидываетесь ??? С поля боя вынести убитых не дают эти козлы , да же когда договоренность была, а забрать тела с территории болот , если их не отдают как это вы себе представляете??? Они и этих убитых в машинах гоняли несколько дней , создавая видимость , того что наша сторона забирать не хочет ! Или вы думаете что военнопленных и убитых отдают , а наша сторона в отказ уходит…
Ответ дляЛЮБА
Удалено администрацией...
Киев_Елена• 11 июня в 17:36
Ответ дляЛЮБА
Удалено администрацией...
Маска-0b9f• 11 июня в 17:52
Ответ дляМанула
Документи були непідготовлені. Менше слухайте кацапських пропагандонів та їх вкиди. Включайте критичне мислення та фільтруйте інфу
Які саме документи?
Аноним ФЕЯ• 11 июня в 17:54
Дивіться, 2 червня була зустріч в стамбулі, а вже 3 червня, москалі почали розганяти тему з тілами. Вони не приховували , що хочуть зробити провокацію в цьому питанні. Додаю скрін з датою, коли я прочитала вперше в їх пабліках інформацію на цю тему.
Ответ дляlilul990
У ботів нова тема - всьопропало на всіх напрямках
Обісреться ваш путін жидко навіть якшо йому інопланетяни будуть помагати разом з папою римським
І трамп обісреться у своїй америці
Всіх хто підтримував т зв сво буде наказано
І трамп обісреться у своїй америці
А я читаю что теперь каждый может за 100 000 идти сбивать шахеды. Надеюсь, чьи мужья с дивана здесь надиктовывали, что близко подлетают, сбивают надо домами теперь себя проявят
Звісно, що забирати їх нікому невигідно. Нема тіла - нема діла. Десь загубилися тисячі людей - ну що ж, буває. Поки нічого невідомо, то й розмов нема. А коли їх усіх позбирали і сказали: ’ЗабЄрайтє, єто ваше’, то, звісно, вже не так комільфо давати ботам рознарядку, яка ж це була вигідна блискуча операція. Тепер будь-хто мінімально притомний запитає, а чи ватрувало воно того
Ответ дляArgesha
Удалено администрацией...
Ответ дляКиев_Елена
Удалено администрацией...
Мое мнение , меньше слушайте и читайте болотное ипсо, и будет вам счастье !розовые очки , простите мне точно не подходят … лучше всего говорит внешний вид военнопленных наших которые прошли 3 круга ада на болотах, и этих которых отдала наша сторона ….