ЖизньНеимеетСмысла• Изменено 12 июня 2025

Война проиграна?

Бывший ветеран Айдара считает что Украина фактически проиграла эту войну. Все это вопрос времени. Сейчас нас успокаивают что все будет хорошо напоминает февраль 22 года. Многие чиновники уже сидят на чемоданах. Особенно мне вспомнилось что один генерал украинский недавно сказал, что в сумской области противник прорвался так как люди просто не хотят воевать.
Что думаете пора готовить тревожный чемоданчик?

diamond_shop• 12 июня 2025
Ответ дляФрау Донна Роза
как точно вы подметили - президент катастроф
ковід мабуть теж він по світу запустив
cheryl• 12 июня 2025
Ответ дляФрау Донна Роза
Удалено администрацией...
Ми взагалі то питання зі зданого півдня задаємо. І маємо на це право.
Mary4444• 12 июня 2025
Ответ дляSantaMonika
Хоч би заморозка по лінії фронту
Найгірший сценарій - то здати області, поки 4
Людям дати можливість ( по бажанню переїхати ) надати їм житло, допомогу і картки на продукти ( умовно )
А ті, що залишились - вони не зрадники, забути про це
Це на сьогодні так, далі робити вибори і обирати дипломата
Інакше- будуть мінус Суми. Скоро
Це реалії, мінімум
Зеленський не віддасть владу
Кого вибирати? Він знищив всіх політ опонентів
diamond_shop• 12 июня 2025
Ответ дляSantaMonika
Хоч би заморозка по лінії фронту
Інакше- будуть мінус Суми. Скоро
Це реалії, мінімум
в де ви бачите, що рашка згодна на заморозку?
diamond_shop• 12 июня 2025
Ответ дляlilul990
Хто куди побіжав?
усі побігли й він побіг
Фрау Донна Роза• 12 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
Думала вам не відповідати, бо ваше питання в такому дусі...
Але

Яку саме? Аналітику. Її безліч в темах моїх, с тих пір нічого на змінилося, той же тупик. Тай тут я не писала сценаріїв
окрім історії фінського( або назвіть корейський, кіпрський) . Що був можливий за умови, якщо рф згодна буде припинити вогонь , через зниження потенціалу наступу і переорієнтацію кудись ще, або на політичну дестабілізацію.
Це вище Моніка писала сценаріі. , тому почався діалог. але і вона не знає яким чином вони здійснені в цих реаліях.
так вы тут ко всем пристаете - план да план! Во первых не надо было допускать полномасштабного, во вторых границы защищать, а уж коли запустил - так быстро думать как решать, а не до последнего украинца. Им то что, они евреи, им украинцев не жаль, мы для них дешево обходимся, как он сказал
diamond_shop• 12 июня 2025
Ответ дляВеточка сакуры67
Чей народ останется в болбшем выиграше, лично для себя ( меньше потеряет) - тот и выиграл войну. Что теряют россияне- жизни военных. Что теряет наш народ : жизни военных, мирных, детей, жилье, территории. Все очевидно.
критикуючи пропонуй - ваші пропозиції
Natal_ka91• 12 июня 2025
Ответ дляcheryl
То був пост сарказму)) дочитайте до кінця)
SantaMonika• 12 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
Але

Санта Моніка, знаю в якому можливо
Але Зеленський на то не піде, не він
LudaSHS• 12 июня 2025
Ответ дляSantaMonika
Я впевнена, що нас найо..ть, на відсотків 90 того, що транслюють публічно.
І було б припинення вогню і вибори, так само, як вони пройшли, в 14, хоча не всі території контролювали, але наші ще не готові. Тому прийдеться почекати, я змирилась з тим, бо я ні на що не вплину, крім конкретно моєї родини
В 2014 не було таких великих бойових дій у прифронтових містах розтягнуто км.
І не було щоденного щонічного терору тилових міст, в не було сотні тисяч людей на фронтовій які б могли без перешкод здоровʼю/ життю здійснити вибір на виборах

В дію онлайн щось не віриться
LudaSHS• 12 июня 2025
Ответ дляspart-5037
Зеленский же наш керманич. Не ? Или уже переизбран?
А не может, так уступи дорогу тем, кто сможет.
Зе профі дипломат?
diamond_shop• 12 июня 2025
Ответ дляФрау Донна Роза
так кто же приказал таки разминировать Чонгар? хоть кто то из вас ответит? упорно игнор
ви на четвертому році війни ще не знаєте відповідь? то послухайте ютуб, хоча б Арті Гріна, до того ж усі військові кажуть одне, аби там були міни, це б зупинило рашистів рівно на годину, там степ, нашим військам не було куди ховатися, авіація їх просто стерла б, а так частина війська збереглася
diamond_shop• 12 июня 2025
Ответ дляАnnеt
с корабля
на бал)))
spart-5037• 12 июня 2025
Ответ дляNatal_ka91
Не знаю жодної мами, яка була б готова відправити на війну. Саме тому і вивозять хлопців
Ну так другие и не топят так за продолжение войны, как та мама. Ей все условия не такие, какие бы они ни были
diamond_shop• 12 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
Автору не цікава тема? Не має постів щось
Отож
Толку
так у автора робота - тему створити, щоб просувати наратив ’расєявяликаянашастрана’ сидіти відповідати не потрібно
Алиса Куклачёва• 12 июня 2025
Ответ дляlilul990
Усі ракушки і рашинські боти - навіть якшо ми завтра програємо, вам Польща і сили спротиву в Росії таких піздюлєй навішають шо ви забіжете за Урал.

Усіх то підтримував так зване сво буде знайдено і наказано

Усіх хто підтримував убивцю путіна буде наказано
Покарано, цьоця, не наказано
LudaSHS• 12 июня 2025
Ответ дляФрау Донна Роза
так нашо они тогда нужны за наши налоги те дипломаты, если тетя маша должна но советчице предоставить план победы?
Тетя не повинна
Тетя може дати аргуметовану відповідь і розширення на своє ствердження, якщо воно є. Якщо ствердження без аргументів , доказів і не знає - це теж відповідь, бо не знає
Тому ствердження вже не є таким абсолютним і правильним
diamond_shop• 12 июня 2025
Ответ дляOxy3
Я вас чудово розумію. Так хочеться вірити в те, що ми зараз приймемо руську за другу державну, пропишемо нейтральний статус, віддамо 4 області і від нас відчепляться. Але історія невблаганно говорить, що ’собіратєлі’ ніколи не зупинялись, особливо коли ім так гарно вдавалося ’збирати землі’. Так було тисячі років тому, і на превеликий жаль, і назараз ці закони первісної природи працюють.
так ці собіратєлі бачили вже яку ще вимогу викотили? щоб війська НАТО пішли з усіх країн східної Європи, а оскільки географію вони не знають, то ціми країнами є - Польща, усі країни Балтії, Румунія, Болгарія, Швеція та Фінляндія, ну красиво ж, ні?
spart-5037• 12 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
Зе профі дипломат?
Так он же всем руководитель. Или кто ? Откуда я знаю кто там большее профи. Мне, как и многим обычным непривластным, гражданам Украины, интересно одно - остановка войны. Т.к. дальше будет ещё хуже
SantaMonika• 12 июня 2025
Ответ дляLudaSHS

В дію онлайн щось не віриться
Да ви що? Не було дій? А хіба ми не стійкі, в ДТП помирає більше?
Загиблих на фронті 30-40 тис
Ви взагалі, в це вірите ?
Наш призедент вчора сказав, що ми перемагаємо і нас беруть в НАТО, це є, можна знайти , я не зберегла посилання, в каналі, де він приїхав в Одесу, знайдете. Всі наші військові, всі, кого я знаю, ненавидять його
LudaSHS• 12 июня 2025
Ответ дляФрау Донна Роза
Я конкретизую питання щодо посту опонента
Все інше написано ще з 2014 р
LudaSHS• 12 июня 2025
Ответ дляSantaMonika
Санта Моніка, знаю в якому можливо
Але Зеленський на то не піде, не він
В якому?
Конкретизуйте
diamond_shop• 12 июня 2025
Ответ дляOlvia1987
Чтобы украинский народ героически воевал с россиянами
ви або не з України, або за ці роки не спромоглися хоча б мінімальні знання здобути по воєнній темі, к нам тільки через Чонгар зайшли, щоб ми героїчно воювали? інші напрямки щоб не героїчно? чи дорога до Сумської, Чернігівської та Київської областей теж йшла через Чонгар?

коли пишете фігню, не думайте, що тут усі ракушки без мізків
diamond_shop• 12 июня 2025
Ответ дляSantaMonika
Для вас в перше в історії віддають території ? Як би я була політик, дипломат, я би знала і публічно би коментувала відповіді на ваші питання
Але, в мене дуже проста професія і порівняно скромні доходи, задавайте ваші запитання по адресі
Їм за це платять гроші, і не малі
проста професія - просувати тут рашистські тези. мало платять?
LudaSHS• 12 июня 2025
Ответ дляdiamond_shop
Вони це викатили в 2021, як ультиматум путіна ( так багато статей)
В січні 22 р Блінкен привіз Лаврову відповідь заходу- Ні
Пуйло почав війну

До цього в 2008
SantaMonika• 12 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
В якому?
Конкретизуйте
Я наче пояснила, домовитись на припинення вогню і швидкі вибори
І, в кращому випадку, в нас буде, так як в Грузії
Бо гірший випадок - то курди
LudaSHS• 12 июня 2025
Ответ дляspart-5037
Зе не вирішить проблему, зараз, закінчення війни
І в його профі я не вірю
diamond_shop• 12 июня 2025
Ответ дляspart-5037
Ещё в марте 22 нужно было подписывать на тех условиях, что обсуждали. Они были куда как лучше, чем те, что в будущем будут
ви бачили ті умови? вище я написала які були
Mira29-c3c3• 12 июня 2025
Ответ дляElinaH
Удалено администрацией...
Ви українські села порівняли з москальськими мухосранськами ?
Бачу тут усе повертається туди звідки й почали . 😡😡😡😡
Русня геть страх втратила .
LudaSHS• 12 июня 2025
Ответ дляSantaMonika
Загиблих на фронті 30-40 тис
Ви взагалі, в це вірите ?
Ви вірите зараз в вибори без припинення вогню?
Як це можливо у вас є уточнення, і сценарій по цьому?