ВсеЧетко• 12 июня в 20:12
Де можна трохи підзаробити?
Не кидайтесь марками, не всі карєристи, не всі вміють заробляти по 3-5 тисяч доларів.
Дано - квартира своя, є чоловік. Сумарний дохід за місяць +- 40 тисяч. До війни був ще бізнес який добре за езпесував , але з часом він став неактуальний і ми закрили його.
З теперішніми цінами цих грошей не вистачає. Комуналка. Якісь обстеження здоров´я + діти в лінзах це витрати + окуляри також ніхто не відміняв, + одяг бо підлітки ой як їм все потрібно + плавання двоє в місяць норм так сума + англійська + в навчальний рік ще старшій математика. + Дітям на кишенькові. Вже не говорю про їх дні народження друзів місяць по кілька разів. Одним словом. Зараз дуже і дуже туго.
Чоловік може знайти кращу роботу, але та державна і є бронь , тому на даний час так як є , і по іншому не буде.
Я також працюю, але хочу трохи підзаробити. Вмію пекти. Не торти ці красиві , а наприклад коржі на Спартак , Наполеон, медівник. На олх дивлюсь куча таких оголошень, але чи користується воно попитом, не знаю.
Може є якась в інтернету робота, щось робити, таке щоб не заважало основній роботі. Основна також за компом, реал но часу вільного купа, але на роботі сидіти мушу від 9 до 17.
Де можна трошки підзаробити
ТАЗератти• 12 июня в 20:23
вы выбрали направление минимального выхлопа (учитывая еще и электричество) и вечного срача на кухне
ВсеЧетко
• 12 июня в 20:23
Ответ дляДоль Чекомбана
Бажаю вам знайти підробіток.Дякувати Богу є бронь,це дуже важливо.Але так,ціни щодня ростуть,до кінця року ще це знеціниться,тому мусите думати.
Дуже важко зараз стало, дуже. Колись давно орендували житло, поки свого не було і то було легше. Але зараз це капець. Дякувати Богу що чоловік тут і всі здорові.
Гарні диньки• 12 июня в 20:24
Ответ дляСтебель березы
І шо, тепер всі повинні виживати на 10??
Шо поганого в тому що людина хоче підзаробити? Не вкрасти, не просить дати, а заробити
Это соизмеримость между разными верствами населения
Стебель березы• 12 июня в 20:24
Ответ дляВсеЧетко
Дякую. Спробую. Маю бажання спекти і гарно відфотографувати. І все є поставити оголошення. А далі видно буде.
Автор, ну які коржі.
ВсеЧетко
• 12 июня в 20:25
Ответ дляПік Антна
Поищите в инсте директ менеджером там где одежду продают, поспрашивайте сецчас лето отпуска может временно возьмут
Дякую. Пошукаю
Гарні диньки• 12 июня в 20:25
Ответ дляСтебель березы
40 - це мало?
За кордоном більше можна заробити...
Стебель березы• 12 июня в 20:26
Ответ дляГарні диньки
До чого тут верстви населення??
Автор питає де заробити кошти.
40 якщо шо то теж не багатії
Автор питає де заробити кошти.
40 якщо шо то теж не багатії
Задолбулька• 12 июня в 20:27
Ответ дляВсеЧетко
Діти професійно займаються плаванням. Так для них це дуже важливо. Що тут такого
Я вважаю ви все правильно робите що вкладаєтесь у розвиток та освіту дітей
ВсеЧетко
• 12 июня в 20:27
Ответ дляГарні диньки
40 - це мало?
За кордоном більше можна заробити...
Ну але ми в Україні.
Стебель березы• 12 июня в 20:27
Ответ дляГарні диньки
40 - це мало?
За кордоном більше можна заробити...
Так, 40 це мало.
Особливо з 2 дітьми -підлітками, з гуртками та репетиторами. Оправа для окулярів від 2000 коштує+лінзи мабуть вже по 1000грн/шт, контактні лінзи 1000/міс , це якщо звичайні, в якщо мультифокальні чи астигматичні то ховайся
Яка різниця шо ви думаєте, якщо автор пише що ЇМ мало, з їх потребами та витратами ДЛЯ НИХ мало.
ВсеЧетко
• 12 июня в 20:31
Ответ дляЗадолбулька
Дякую. Не всім то зрозуміти. Хтось піде собі краще одягатись купить чи манікюр, хтось одяг. Діти обожнюють плавання, мають майстра спорту. Це плавання дуже тягне касу. Але я не можу їм сказати що я не маю на змагання, чи ласти, чи купальник, чи різні ті штуки, а коштують вони сумашедші гроші. Англійська це потреба сьогодення, а математика для доньки необхідність, бо їй важко і це потрібно . Нічого дивного. Колись жили краще , звиклост до кращих продуктів і все таке, на гірше не хочеться йти, а краще вже не дуже стягую по цінах.
Стебель березы• 12 июня в 20:32
Ответ дляВсеЧетко
Добре хоч на плавання наряди не треба ,як бальникам
ВсеЧетко
• 12 июня в 20:33
Ответ дляСтебель березы
Так, 40 це мало.
Лінзи для окулярів з захистом від компа 1450 одна , купляла минулого тижня. Окуляри винесли з роботою 4850. І оправа там 1750, одна з найдешевших. Бо вони більше в контакте х лінзах ходять. Ці також для двох на місяць 1000-1200. Бо донька з астигматизмом, а це дорожче.
ВсеЧетко
• 12 июня в 20:34
Ответ дляСтебель березы
Там інші витрати, повірте. Шапочка, купальник. На змаганнях свої вимоги. Ласти, як півплаття коштує певно. Купал ник на кілька місяців а коштує немало. Шапочки рвуться. Ну то таке. Прошу Бога лиш здоров´я і нам і дітям.
Стебель березы• 12 июня в 20:37
Автор, коржі не те.
Я б думала щось в бік компа, обробка замовлень, менеджер онлайн магазину щось таке
Вельшановна• 12 июня в 20:40
Ответ дляГарні диньки
40 тис...
І щє підзаробити...
Деякі на 10 виживають...
І щє підзаробити...
Деякі на 10 виживають...
А деякі п´ять тисяч євро. Ви завжди тягнетесь туди, де гірше?
Задолбулька• 12 июня в 20:41
Колись у мене дитина проходила курс масажу. Розговорилась із масажисткою і у мене склалося враження що заробляє вона досить добре. Можливо пройти якісь курси, один-два масажі пару годин на день і це будуть додаткові кошти
ВсеЧетко
• 12 июня в 20:42
Ответ дляСтебель березы
Автор, коржі не те.
Але де таку роботу знайти ?
Гарні диньки• 12 июня в 20:42
Ответ дляВельшановна
В мене є робота. Але треба відволіктись, що я часом і роблю н а такому безмежному форумі.
ВсеЧетко
• 12 июня в 20:43
Ответ дляЗадолбулька
Ні, масаж це відповідальність. Ніколи б не пішла до просто масажиста з курсів. Доньці після масажу було погано давно. Через погане розмальовування м´язу чи якось там. Це не моє. А по таких майстрах не ходжу.
Стебель березы• 12 июня в 20:43
Ответ дляВсеЧетко
Але де таку роботу знайти ?
Там де й всі роботи-на сайтах вакансій
ВсеЧетко
• 12 июня в 20:44
Ответ дляСтебель березы
Там де й всі роботи-на сайтах вакансій
Завтра цим займусь. Дякую за напрям думок
Гарні диньки• 12 июня в 20:44
Ответ дляВсеЧетко
Але де таку роботу знайти ?
А що ви вмієте?
Адже є спеціалізовані сайти для фахівців)
ВсеЧетко
• 12 июня в 20:45
Ответ дляГарні диньки
А що ви вмієте?
Я закінчувала фінанси. Але вічно щось продаю. Я це люблю, адміністратором в магазині хоч і не продаю, але з людьми люблю роботу.
Гарні диньки• 12 июня в 20:46
Ответ дляЗадолбулька
Відкрити філософію? (знання на тему массажиста) - вчора вже обговорювалась, тут.
Задолбулька• 12 июня в 20:47
Ответ дляГарні диньки
Мені не треба
ЯкаКраля• 12 июня в 20:49
Ответ дляВсеЧетко
Якщо звичайна випічка, то буде багато конкурентів.
Спробуйте пекти без цукру.
Із стевією чи еритролом. Або взагалі без цукру, солонувате печиво. Це вміють не всі. Тільки щоб цукру не було зовсім.
Якщо Ви у великому місті, на таку випічку може бути попит.
Бо зараз багато людей обмежує цукор.
Зайдіть у ’молоко від фермера’, гляньте ціни там на товари без цукру, чи воно Вам буде вигідно.
Спробуйте пекти без цукру.
Бо зараз багато людей обмежує цукор.
Гарні диньки• 12 июня в 20:49
Ответ дляВсеЧетко
Іноземна мова?
Перейдемо в лічку?
ВсеЧетко
• 12 июня в 20:50
Ответ дляГарні диньки
Іноземна мова?
Перейдемо в лічку?
Англійська лайт версія.