ВсеЧетко• 12 июня в 20:12

Де можна трохи підзаробити?

Не кидайтесь марками, не всі карєристи, не всі вміють заробляти по 3-5 тисяч доларів.
Дано - квартира своя, є чоловік. Сумарний дохід за місяць +- 40 тисяч. До війни був ще бізнес який добре за езпесував , але з часом він став неактуальний і ми закрили його.
З теперішніми цінами цих грошей не вистачає. Комуналка. Якісь обстеження здоров´я + діти в лінзах це витрати + окуляри також ніхто не відміняв, + одяг бо підлітки ой як їм все потрібно + плавання двоє в місяць норм так сума + англійська + в навчальний рік ще старшій математика. + Дітям на кишенькові. Вже не говорю про їх дні народження друзів місяць по кілька разів. Одним словом. Зараз дуже і дуже туго.
Чоловік може знайти кращу роботу, але та державна і є бронь , тому на даний час так як є , і по іншому не буде.
Я також працюю, але хочу трохи підзаробити. Вмію пекти. Не торти ці красиві , а наприклад коржі на Спартак , Наполеон, медівник. На олх дивлюсь куча таких оголошень, але чи користується воно попитом, не знаю.
Може є якась в інтернету робота, щось робити, таке щоб не заважало основній роботі. Основна також за компом, реал но часу вільного купа, але на роботі сидіти мушу від 9 до 17.
Де можна трошки підзаробити
ЯкаКраля• 12 июня в 20:54
Ответ дляЗадолбулька
Колись у мене дитина проходила курс масажу. Розговорилась із масажисткою і у мене склалося враження що заробляє вона досить добре. Можливо пройти якісь курси, один-два масажі пару годин на день і це будуть додаткові кошти
Масажистів зараз багато, а змінювати руку мало хто піде.
Я сьогодні якраз з масажу, 1000 грн за 1,5 години віддала.
Але це масажист з великим досвідом роботи, у неї медична освіта, і це не перший курс, я давно її знаю.
І це важка робота, вона мокра після одного клієнта, перевдягається.
Стервочка• 12 июня в 21:11
Ответ дляАсобеннАя
Авторе, що заважає вам просто спробувати? Ну не зможете продати, то з´їсте ваші коржі.
Ви нічого не втрачаєте
Я підробляю прибираннями, дуже люблю працювати руками, відпочиваю від роботи головою
О, сестра. Я теж офісний планктон, але зранку прибираю зал магазину перед основною роботою, воно мені ,як медитація, зарядилась і дві години ніхто мене не чіпає, а я собі мугикаю пісеньки під ніс і махаю піпідастром і шваброю
Пригощаю кашею• 12 июня в 21:19
Ответ дляГарні диньки
40 тис...
І щє підзаробити...
Деякі на 10 виживають...
А що поганого в підзаробити? В нас із чоловіком на 2 теж 40 і теж не вистачає (дуже багато на лікарів, бо 1 з нас хворіє, постійно щось ламається і т.д., самі економимо як можемо), і це без дітей, і своя квартира....теж думаю, де додатковий заробіток знайти
Пригощаю кашею• 12 июня в 21:24
Ответ дляВсеЧетко
Якщо порахувати обов´язкові витрати на місяць то на їжу лишається дуже мало. Щоб відкласти я вже взагалі мовчу. Раніше їздили відпочивати , море, Європа. Зараз неможливо відкласти нічогісінько.
Я ж не прошу грошей, прошу поради.
Я колись трошки підробляла пишучи курсові для студентів (теж були 2-3 години вільні прямо на роботі); зараз інша робота, на якій максимум загружена і таке не роблю. Не знаю чи вам допоможе така порада, але бажаю щось знайти, що вам принесе дохід. Потім можливо тут з нами поділитесь приємними новинами
Пригощаю кашею• 12 июня в 21:28
Ответ дляСтебель березы
Автор, коржі не те.
Я б думала щось в бік компа, обробка замовлень, менеджер онлайн магазину щось таке
Згодна з Вами, і тим паче в робочий час
ЛісАпетная• 12 июня в 22:00
Шукати роботу в робочий час там де нормально платять за роботу
Конфиденциальность• 13 июня в 00:01
Ответ дляЗадолбулька
Делать массажи без мед. образования - преступление.
Задолбулька• 13 июня в 07:54
Ответ дляКонфиденциальность
Гляньте 59 сообщение, после которого автор пропала. Знаете что это? Автору предложат заниматься мошенничеством с иностранцами, стаття 190 уголовного кодекса

А насчет ’образования’ - то что оно вообще нужно, это миф. Практика - однозначно, самообразование - без сомнения, то что у нас дают в вышах - потеря времени
Чудо в декрете• 13 июня в 08:02
Ответ дляВсеЧетко
Чим?
Чем умеете или готовы научиться
Я например делаю работы на заказ и рукодельничаю.
автор ВсеЧетко • 13 июня в 09:27
Ответ дляЗадолбулька

Я не пропала, все читаю . Дякую
Конфиденциальность• 13 июня в 09:46
Ответ дляЗадолбулька

да-да, каждая кухарка может управлять государством. уже проходили.

мед. образование - это не обязательно выш, достаточно мед. училища, в некоторых даже была специализация - Массаж.
Задолбулька• 13 июня в 11:02
Ответ дляКонфиденциальность

Точка сидения определяет точку зрения. Вы преподаватель? Читаете курс по истории медицины или подобному нелепому предмету?
Конфиденциальность• 13 июня в 15:12
Ответ дляЗадолбулька
Я клиентка массажистов. И никогда к самоучкам из подвала не пойду и никому не порекомендую.