Дверной_Проем• 12 июня в 21:33
Який душевний біль був для вас самим тяжким в житті?
По якій причині?
Невгамовна шахиня• 12 июня в 21:59
У меня наверное новость про Бучу.
Папа умирал от рака, плохо, с гангреной, но все таки это было ну типа естественно, что люди уходят, хоть и больно
А когда нашли вот это все в буче, у меня моя картина мира рухнула, я поняла что все что я думала о людях и мире - ошибочно, и хотела удалиться из инета, и из этой планеты в принципе
Ластовиння• 12 июня в 22:07
Когда мама умирала от рака, именно ее муки были для меня самыми тяжёлыми,а смерть наоборот воспринималась как облегчение
Маю натхнення• 12 июня в 22:17
Смерть 16-річного рідного брата та розлучення після 26 років шлюбу
Ганцю в кєдах• 12 июня в 22:59
Розлучення з чоловіком, який закохався в іншу і ’ порадував’ цим у річницю нашого весілля.
Рідні, слава Богу, живі.
Я пані прохана...• 12 июня в 23:26
Діагноз ’аутизм’ у єдиного, довгоочікуваного сина
Розуміння, що нічого не поробиш, не повернеш
Біль і розпач до сих пір...
Ля-ля-ля• 13 июня в 00:59
Зрада. Коли всі - коханий, батьки, родичі, друзі й лікарі залишили мене помирати. Вижила дивом. Але те, що ніхто навіть не намагався мене врятувати, для мене найбільший біль. Всіх пробачила, але не забула.
Все будет, но потом• 13 июня в 02:32
Смерть мами і близьких , така біль коли нічого неможливо змінити і повернути людей , котрих вже немає