Крем для арбуза• 13 июня в 03:16

Питання по боргу ЖКХ іншої людини

Доброго дня!
Буду вдячна за ваші поради

Є таке питання
З компанією надавачем комунальних послуг (КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО)

Суть питання

Я та мій син(повнолітній) прописані(зареєтровані) у квартирі де є заборгованість за комунальну послугу від компанії яка вище зазначена і компанія вирішила подати позов до суду з метою стягнення заборгованості АЛЕ власником квартири та фізичною особою з котрою в компанії вкладений договір є зовсім інша людина тобто по факту ніякої заборгованості в мене та сина бути не може та дізнались ми про судову справу випадково через додаток Дія що робити в такій ситуації?
Бо компанія хоче повісити заборгованість іншої людини на мене із сином
І саме головне що на власника квартири позову до суду немає сума значна тому просто сплатити та закрити очі на це не вийде тому прошу якусь пораду що краще зробити в даній ситуації
Моль Моллівна• 13 июня в 10:24
Ответ дляРеанимация
Типу кого зловили той і платить.
Може автор ще й не жила в тій кв, коли утворився борг
Борг за тепло!!!!!
В квартирі передбачено щомісячне мінімальне нарахування, навіть якщо опалення перекрити.
Тому до лампочки чи проживає там зареєстрована особа, чи ні. Вона має сплатити борг або в суді довести, що цю послугу спожила третя особа, котра й має бути відповідачем по боргу. Успіхів їй))))
Моль Моллівна• 13 июня в 10:25
Ответ дляКавуся
Автор, рахунки вам з сином вже заблокували?

Зразу скажу: якщо ви не юрист та не зможете самостійно представляти себе роками на судових засіданнях, крім погашення боргу у вас немає іншого варіанту.
Я вже з таким зіштовхнулася. Якраз по тепло компанії.
Почнете оскаржувати через суд якщо ви там не проживали - втратите купу часу та грошей на адвоката. Борг все одно повністю з вас не спишуть. А судові витрати ще добавлять кругленьку суму до боргу.

Якщо ви проживали в цій квартирі, то взагалі немає нічого оспорювати. Ви користувалися послугою.
Все точно
Моль Моллівна• 13 июня в 10:55
Ответ дляКоко Шанель
У меня была ситуация наоборот
Но дом, не Кварира
Дом принадлежал папе, а брат жил и был прописан, как и я ( но не жила и папа не жил, только брат )
Брат наделал долгов, платить не хотел
Я ходила разбираться, что бы хоть часть долга на него перекинули, так нет, они сказали отвечает хозяин, а он один
Подали на папу в суд и вычисляли долг с него ( с пенсии )
У вас була помилка.
Ви ходили розбиратись до постачальника, який у досудовому порядку вам відмовив, оскільки на батька було оформлено особовий рахунок.
Чому вас і брати не включили в позов -???? (питання індивідуальне - лінь юриста, сума боргу, наявність доходів у брата.... хз). Оскільки з 3-х боржників стягувати простіше.

А ось розгляд справи у суді вам треба було вимагати не у спрощеному порядку, а звичайному (подати відповідну заяву). А там, у суді, вимагати стягнення боргу солідарно, з покладенням основної частки боргу на брата.
Достатньо було заяву + виписку з ЦНАПу про зареєстрованих осіб + (бажано) докази, що там проживає сам брат.
Там пряма норма закону, а тому суд однозначно став би на ваш бік.

П.С. Якщо у брата там проживає його сім´я, то за наявності доведеності цього факту, члени сім´ї також можуть нести солідарну відповідальність за борг згідно з законом.
Коко Шанель• 13 июня в 11:01
Ответ дляМоль Моллівна
У вас була помилка.

Да, вот такая была ошибка
Спасибо, что объяснили
Вопрос уже неактуальный, все выписаны и все решено
Но, вот буду знать, что так
Хотя каждая дама там мне сказала, что подают в суд именно на папу !
И так и сделали, и деньги вычисляли с пенсии регулярно
Уже это неактуально, всех выселили и долги закрыли. Разобрались вообщем
Чупа-чупс• 13 июня в 13:13
Ответ дляКавуся
В моєму випадку крім судових зборів був ще гонорар адвокату. Бо я звичайна людина, яка до того часу не знала як це все виглядає і тому подавала все через адвоката.

Тому я і пишу: якщо наймати адвоката, то можливо простіше та дешевше просто сплатити борг.
Адеж ви так не питали - це ви зараз пишете.
Давайте дивитися на речі:
- існує майно.
- існує борг за послуги.
- він нікуди не дінется, він не зменьшится, він може тільки зрости - причому сутєво.
Ми не знаємо і ви не розповідаєте як так стался.
Чому ви зареєстровані не там де живете, чому ви не були в курсі існуваня боргу, чому вже маючи таку проблему не випишитеся з тієї адреси.
Чи ви спілкуєтеся з власником, чи з тим хто проживає, чи є можливість владнати фінансове питання з ними...
Я вам більше скажу - у мене є підозра що борги не тільки за опаленя, можливо є (будуть) і інші - просто ті організації ще не подали до суду.
Кавуся• 13 июня в 13:25
Ответ дляЧупа-чупс
Давайте дивитися на речі:
- існує майно.
- існує борг за послуги.
Це не моя тема.
Я свої проблеми вирішила ще рік тому. Зручним для мене варіантом.
І написала про свій досвід.
Може це буде цікаво автору теми.