Бавовна• 13 июня 2025
Медовик з чорносливом.
Шоколадний з вершковим кремом, шоколадний з різними прослойками і начинками, вишня, полуниця, горіх, банан, апельсин.
Бісквіт з кокосом і білим шоколадом, як рафаело
Сільський ансамбль• 13 июня 2025
Наполеон і вафельний зі згущенкою вареною, тільки не з ірискою, а саме вареною справжньою, як в дитинстві.
Непозбувна Бентега• 13 июня 2025
Із магазинних - Рошен Наполеон (той, що з вершковим маслом)
І БКК Медовик (наразі мій фаворит)
Апрель Ивановна• 13 июня 2025
Чизкейк люблю будь-який. Це той торт, котрий я завжди прийму. Від усіх інших можу відмовитися спокійно.
Доросла дівчинка• 13 июня 2025
О боги, поки прочитала всі ваші улюблені торти, на кіло поправилася)))