Чупа-чупс• 18 мая в 15:13

Крем для бенто торта

Який крем робите для начинки і для того що зовні?
Наша взяла• 18 мая в 15:22
Дивне питання. Бенто торт це про розмір, а не про наповнення. Тому, дивлячись який торт, то відповідно і такий крем.
МинерАлочка• 18 мая в 15:24
Та їх безліч, якраз сьогодні сину дарувала, то ледь обрала начинку, бо їх багато різних..
Пишу з калідору• 18 мая в 17:10
Крем-чиз самый вкусный крем и простой
Пишу з калідору• 18 мая в 17:16
Ещё можно в середину наполнитель вишня или клубника . Ягоды проварить с сахаром и ложечку крахмала