Оскорбляю всячески• Изменено 13 июня в 12:25
Ваші дії в такій ситуації?
Я задралась, вибачте.
Були разом 9 років. Останні роки (коли побачив що я від його справді панікую і максимум мене вистачає на 1-3 тижні тиші) постійно шантажує я піду і подам на розвод. З дому йшов, я не витримувала і писала і просила вернутись, бо важко з дітьми. Але чесно я так змучилася вже нема сили. Позавчора знову одне і те саме бо йому щось не підійшло, а вчора застав мене з внтимниии іграшками і давай мене звинувачувати що я сексуально залежна (ну вибачте наш секс дуже рідко і ніякий) і взагалі я така погана все я піду я не буду з тобою жити і так далі
Я вчора була така налякана після того як він мене застав наче мене хтось з батьків застав ну чесно. Я так задралась. Я знову розмови про те як він піде яка я погана і хоче розлучення
Я вже думаю собі так може най котиться вже під три чорти? Я вже не дуже молода , мені 31 але якось та й буде?
Я елементарно хочу сексу класного. З ним про це говорила дій нуль. А як застав мене то я така погана . Я кажу та дякую що не з мужиком , а він типу ти мабуть і колись гуляла
Я така ну ок .
Асталависта бэйби• 13 июня в 13:08
Ответ дляЩа как дам
Щось нічого з вищезгаданого у вас
Ну может третьего родит и все станет на свои места и муж резко превратиться в принца из фантазий🤷🏼♀️
Оскорбляю всячески
• 13 июня в 13:10
Ответ дляАсталависта бэйби
Правильно будет только для вас
Лично я б после первого уйду послала на *ер и сменила замки.
Мне нужен мужчина, а не чмо
У вас крута і класна самооцінка і самоповага
Що у мене відсутнє повність
Анчо Ус• 13 июня в 13:15
Ответ дляОскорбляю всячески
Я думала нехай вже буде при хаті. Не хотіла через дітей нічого змінювати. Старалась сама як могла але бачу то діла не буде. Треба гнати в шию. Може заміж не вийду , то хоч десь собі секс знайду нормальний ні?)
это Вы сейчас про приблудного кота с мусорки?
Ща как дам• 13 июня в 13:22
Ответ дляАсталависта бэйби
І не буде боятись тцк.
Ща как дам• 13 июня в 13:23
Скільки він витрачає на вас з дітьми?
Куди він ходить, коли ’уйду’. До мамки?
Стефанія• 13 июня в 15:31
Ответ дляОскорбляю всячески
Що у мене відсутнє повність
ну тоді підстилайтеся під мужчинку, чого ниєте? До 40 дотягнете, там вже і пів життя просрано , нормаль!
Асталависта бэйби• 13 июня в 16:58
Ответ дляОскорбляю всячески
Що у мене відсутнє повність
Ну так научит есть уважать и любить себя; поверьте, пользы и толку больше