Тишком нишком• 13 июня 2025
Їдемо в гори, порадьте дієвий спрей від кліщів, комарів, мошок
І куди його наносити, на одяг, на шкіру?
Огірок та Помідорчик• 13 июня 2025
минулого літа їздили в Закарпаття на початку липня, я набрала з собою різних спреїв, по факту комарів не було, спали з відкритими вікнами.
Миссис Буркул• 13 июня 2025
Гардекс, але якщо чесно скільки бувала в Карпатах ні кліща, ні комаря не зустрічала.
пьЯНА• 13 июня 2025
Прикарпаття. Клiщів дуже багато зараз. Траву мало косять. Нема кому.
Одягайте світлий одяг, що закриває тіло. Так гарно видно, якщо кліщ буде на одязі повзти.