Козяка-маляка• 13 июня в 14:33

Як вам сумка?

Шукаю сумочку невеличку, бо запросили на весілля і треба підібрати щось під наряд. Буду вдягнена в класичні брюки+ блузку пудрового кольору. Взуття біле.
Сумок ніяких не маю, ношу рюкзаки.
Результат:
вже голосів: 59
34 (57.63%) Бери
25 (42.37%) Дивись ще
автор Козяка-маляка • 13 июня в 14:33
В цього продавця купляю давно рюкзаки, то й сумку підбираю в нього.
Arctic777• 13 июня в 14:33
Жесть
Люблю порядок• 13 июня в 14:35
Хороша сумка беріть
Куколка-мяуколка• 13 июня в 14:36
Симпатичная сумка
автор Козяка-маляка • 13 июня в 14:36
Ответ дляArctic777
Жесть
Покажіть не ’жесть’
ЖивунаБагамах• 13 июня в 14:37
Ответ дляКозяка-маляка
Покажіть не ’жесть’
Не звертайте уваги. То місцева ....
Смайлик• 13 июня в 14:38
какой-то ширпотреб
и зачем вам белая сумка к белой обуви, сейчас не 1980 год

на 1 раз я бы у подруги хорошую сумочку попросила. Смысл покупать фигню , если вы их в принципе не носите
Хитрушка-чекушка• 13 июня в 14:38
Може ще меншу подивитесь? Не сарказм, я на свята люблю мікро сумочки тільки для телефону і помади, мені так гармонічніше виглядає образ святковий
Смайлик• 13 июня в 14:41
класичные брюки это что?
штаны женские обычные? еще и пудровая блузка
автор Козяка-маляка • 13 июня в 14:45
Ответ дляСмайлик
какой-то ширпотреб

Я не люблю брати чужі речі. До цього було не потрібно, не купляла. Тепер потрібно.
Сумка зі шкіри з гарною фурнітурою, в чому ширпотреб?
В цього продавця я вже не один рюкзак/банаку/кросбоді купила, все шикарно носиться.
За брендами я не гонюсь, вони мені нафіг не здались.
Ms. Похвала• 13 июня в 14:45
Ответ дляСмайлик
какой-то ширпотреб

По вашему белая сумка и белая обувь это именно 1980 год ? В современном гардеробе это плохо выглядит ?
автор Козяка-маляка • 13 июня в 14:49
Ответ дляСмайлик
класичные брюки это что?
Звичайний костюм пудрового кольору. Брюки з гудзиком, молнією прямого крою не в облипку. Блузка на випуск.
автор Козяка-маляка • 13 июня в 14:51
Ответ дляХитрушка-чекушка
Менші в цього продавця тільки кросбоді, а вони більше м´які, а я хотіла щось жорсткіше.
Але дякую за пораду, може по магазинам пройдусь щось подивлюсь ще.
Хитрушка-чекушка• 13 июня в 14:51
Ответ дляКозяка-маляка
А який у вас бюджет?
автор Козяка-маляка • 13 июня в 14:51
Ответ дляХитрушка-чекушка
А який у вас бюджет?
До 2 тис
Пффф 100%• 13 июня в 14:52
Коричневую светлую, чтоб потом носить, как вариант
Хитрушка-чекушка• 13 июня в 15:12
Ответ дляКозяка-маляка
До 2 тис
Ось такі варіанти знайшла в своїх збережених магазинах, і згадала що з намистин сумки виглядають дуже ніжно та святково, може сподобається
автор Козяка-маляка • 13 июня в 15:15
Ответ дляХитрушка-чекушка
Дякую
ГейСюда• 13 июня в 15:24
Ответ дляMs. Похвала
ну в принципі не тренд, вважається, що таке поєднання додає віку. Можливо тому, що раніше так носили.
Смайлик• 13 июня в 16:26
Ответ дляКозяка-маляка
До 2 тис
Автор, у вас и так мало денег
Вы покупаете некачественные вещи
Так смысл покупать еще и ненужные на 1 раз?
Лучше попросить у кого-то сумочку на выход или клатч, а те 2 тыс оставить, добавить к чему-то и купить хорошую нужную вещь
Смайлик• 13 июня в 16:30
даже издалека это ..овно
вот таких торчащих концов не бывает в мало-мальски нормальных сумках
фурнитура у нее тоже убогая
автор Козяка-маляка • 13 июня в 17:11
Ответ дляСмайлик
даже издалека это ..овно
фурнитура у нее тоже убогая
Ну нехай буде гівно.
Я не буду витрачати на сумку більше 2 тис. І не тому, що я не можу, а тому що не бачу необхідності витрачати на сумку більше. Це не взуття, від якого залежить гарне самопочуття моїх ніг і не верхній одяг, від якого залежить тепло мені чи я змерзну під найближчим поривом вітру.
Ms. Похвала• 13 июня в 17:34
Ответ дляСмайлик
даже издалека это ..овно
фурнитура у нее тоже убогая
И правда концы ужас , не обратила сразу внимание
Ms. Похвала• 13 июня в 17:35
Ответ дляКозяка-маляка
Ну нехай буде гівно.
Вы можете найти хорошую сумку кожаную за до 1000 на ОЛХ или Шафе
Ms. Похвала• 13 июня в 17:39
Автор, смотрите на ОЛХ вам нашла . Симпатичная . Кожаная . Цвет красивый.1200 гр всего
Ms. Похвала• 13 июня в 17:40
Новая даже
АБВГДэшница• 13 июня в 19:14
Ответ дляКозяка-маляка
Під пудровий костюм я б краще обрала акцентний колір сумки.