короткопамятна• 13 июня 2025
Нмт бал може бути вищий ніж сказали одразу?
Якщо не вистачило одного балу до прохідного, є шанс що він може бути підвищений після русної перевірки?
Ответ дляЗнову Я
Я если честно вообще не понимаю этих баллов. Ещё в прошлом году я читала, что надо набрать минимум 150 баллов, в некоторые вузы минимум 130 баллов.
А в этом году читаю,что математика -5 баллов, история 8 баллов, укр мова 7 баллов.
то тестовіе баллі - 5, 7, их потом переводят.
НеГолосую• 13 июня 2025
Ответ длякороткопамятна
Я не впевнена що цей рік буде в підготовці.
Аби в армію не пішла.
Справа навіть не в підготовці. Елементарно, могло цього разу не пощастити і попастися завдання, які збивають з толку.
НеГолосую• 13 июня 2025
Ответ дляВиннипуховна
Попробуйте сменить. У меня девочка занималась, отказалось два репетитора, в 23м завалила математику, остальные были норм. Пришла ко мне , большого чуда за год не произошло, но 12 тестовых баллов набрала и прошла в тот вуз, куда хотела. Готовьтесь
Ви лише завдання початкового рівня тренували? Всі класи брали чи лише 9?
Виннипуховна• 13 июня 2025
Ответ дляНеГолосую
Все классы, брали задания и достаточного уровня . На одном початковом далеко не уедешь
короткопамятна
• 13 июня 2025
Ответ дляНеГолосую
Мала каже що цього разу були складніші завдання ніж раніше злиті.
Каже що рівня 5-7 класу було всього 3 питання.
Ms. Dolly• 13 июня 2025
Ответ дляЗнову Я
Автор пишет, что не хватило одного балла. Это не про двойку.
А про що?
Раніше 2 було - не здав. А 3 - вже екзамен зданий.
Тобто 3 - мінімальна оцінка, а зараз на мінімальну потрібно було 5 балів набрати. Дитина не набрала.
НеГолосую• 13 июня 2025
Ответ дляВиннипуховна
Як на мене перші 15 як раз початкові :)
Виннипуховна• 13 июня 2025
Ответ дляНеГолосую
Як на мене перші 15 як раз початкові :)
початковий рівень, коли у результаті вивчення навчального матеріалу учень:
• називає об’єкт вивчення (правило, вираз, формули, геометричну фігуру, символ тощо), але тільки в тому випадку, коли цей об’єкт (його зображення, опис, характеристика) запропонована йому безпосередньо;
• за допомогою вчителя виконує елементарні завдання.
НеГолосую• 13 июня 2025
Ответ дляВиннипуховна
Я маю на увазі завдання в підручнику 3х рівнів.
Виннипуховна• 13 июня 2025
Ответ дляНеГолосую
Если мы говорим о учебнике уровня стандарт, по которому занимается большинство, то это тоже не початковый уровень
Ряженка• 24 июня 2025
Ответ дляНеГолосую
Це ви були? В фб групі мама питає, що робити, бо дитина набрала 4 бали з математики.
Одна больно розумна питає: як можливо не набрати мінімум?
Хоча сама рік тому хвалилася, що її дитина ледве 5 балів набрала :)
Схоже, що ви сама ’больно розумна’. Робити висновок за однією фразою, м-да, логіка не сама сильна ваша сторона