Оце потужно• Изменено 13 июня 2025

Діти без щеплень- без освіти

Воювати також не підуть без щеплень?
Паратруперсупер• 13 июня 2025
Ответ дляГендиреХтор
Я в дорослому віці не знайшла в своій картці запис про краснуху, пішла робити на антитіла, бо планувала вагітність, а хтось може бути впевнений, що все ок, а потім сумні наслідки.
Да и ветрянка в 40 практически смертельна. Вы молодец
Весотехник• 13 июня 2025
Ответ дляГендиреХтор
До чого тут не вводити, я не мала підтвердження, що була вакцинована, тому робили аналіз на антитіла і мова про краснуху а не про правець.
Антитіла присутні після хвороби також.
Я в 28 перехворіла
ГендиреХтор• 13 июня 2025
Ответ дляСмурфик
вони не запитували доступ до медичної електронної картки
Не знаю, к воно там у вас ’працює’. У нас лікар, з яким підписана декларація, веде електронну медичну картку, медсестра вносить всі щеплення. Син лежав в лікарні, йому зробии запис, то я його не бачила, а педіатр бачила що було і що призначили і який діагноз. Прийшли до окуліста, вона вносить все в електронну картку і друкує нам витяг.
Да будет так• 13 июня 2025
Ответ дляУжеВотДа
Шкільний лікар подивилася на записи у картці моєї дитини (кирилицею, яку не розуміє, звичайно) і запитала від чого вона щеплена. Записала з її слів :)
Дивно, бо моїй старшій дитині (2012рн) крім запису в карту ще й наклейку клеїли з назвою та серією вакцини біля запису.
Але я йому робила тільки ті, що замовляли в приватній клініці.
Також молодшій клеють на запис. Вона народилася в Німеччині, але також в карточці клеють наклейку з вакцини
Да будет так• 13 июня 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Да, к сожалению дети иногда умирают от невежества своих родителей
И профессионализма врачей
ГендиреХтор• 13 июня 2025
Ответ дляВесотехник
Антитіла присутні після хвороби також.
Я в 28 перехворіла
Я в курсі, але мені пртрібно було перевірити свої анитіла і впевнитися, що все ок, щоб не ризикувати життям майбутної дитини.
Весотехник• 13 июня 2025
Ответ дляГендиреХтор
Так я про те, що аналіз робиться в будь якому випадку. Можна безсимптомно перехворіти і отримати імунітет
УжеВотДа• 13 июня 2025
Ответ дляАкукарача
Антипрививочники... Покупные справки. Врачей за такое сажать нужно. А мамаш-идиоток прав лишать.
Знаєте, точка зору ваших однодумців змінюється на 180, щойно у дитини виникають ускладнення після щеплення, лікарі на словах визнають, а в картку нічого не вносять і ви один на один залишаєтеся з дитиною, яку власноруч відвели на щеплення. Я нікому такого не бажаю, це горе. І нікого не засуджую, хто відмовляється від щеплень.
Весотехник• 13 июня 2025
Ответ дляАкукарача
Не хочу вас засмучувати але якщо посадять лікарів, хто ж буде проводити вакцинацію ваших дітей?
Акукарача• 13 июня 2025
Ответ дляУжеВотДа
Да, есть риск. Как и не родить живого ребенка. Но вы же не будете делать аборт из-за статистики.
Акукарача• 13 июня 2025
Ответ дляВесотехник
Какой толк от продажных врачей?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 13 июня 2025
Покупала каждую запись , не прикопаешься. Но боюсь что так тоже скоро нельзя будет.
я имею в виду следующему поколению.
то что сейчас этим будет манипулировать и заставлять это 100%. Это всё делается для уничтожения свободы независимости и человечности. Я считаю это прямой геноцид
УжеВотДа• 13 июня 2025
Ответ дляВесотехник
До речі. Педіатр моєї дитини власну молодшу дитину не вакцинували. На момент нашого знайомства її діти вже виросли. Але це привід задуматися чому педіатр так вчинила з власною дитиною... У старшої її дитини були щеплення, але на той момент у неї ще не було досвіду роботи педіатром...
Акукарача• 13 июня 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
я имею в виду следующему поколению.
Вы хоть знаете зачем нужна вакцинация и что будет, если таких, как вы будет большинство?
Весотехник• 13 июня 2025
Ответ дляАкукарача
Какой толк от продажных врачей?
Це одні і ті ж люди - лікарні, які пропонують вам вакцинацію і які нам продають довідки.
Куколка-мяуколка• 13 июня 2025
Ответ дляСмурфик
Де вноситься? Ми тривалий час взагалі не робили щеплення, тільки зараз почали робити - і не в нашого педіатра, а в іншого. Вона просто записала в зошит, тобто в нашу медичну картку, більше нікуди не вносила. Я подивилась - ті записи досить просто підробити, якщо знаєш як.
Всі щеплення переносяться в Хелсі
Весотехник• 13 июня 2025
Ответ дляАкукарача
Не варто так далеко заходити, ядерна війна на носі
Акукарача• 13 июня 2025
Ответ дляВесотехник
Мне интересен ответ антипрививочниц: осознают ли они последствия своих поступков в глобальных масштабах?
Так точно!• 13 июня 2025
Ответ дляГендиреХтор
Гоовне, щоб потім не було, як тою дівчиною яка в дорослому віці тяжко на кір перехворіла, а думала , що має щеплення. Або коли ’матиме’ щеплення від правця і сивортку ніхто ве вколе, бо все ж ок.
Тільки вакцина від кору, вколота в дитинстві, не діє вже в дорослому віці. Моя знайома теж майже не померла, всі вакцини були зроблені. А сироватка при підозрі на правець колеться всім, і вакцинованим і ні.
Весотехник• 13 июня 2025
Ответ дляАкукарача
Перше б хотілось дізнатися цю інформацію, правдиву, від представників фарміндустрії
Акукарача• 13 июня 2025
Антипрививочницы, вы понимаете, что будет, если население не будет привито?
Забула що?• 13 июня 2025
Ответ дляАкукарача
А вам чого боятися? Коліться далі і живіть собі довго і щасливо
Весотехник• 13 июня 2025
Ответ дляАкукарача
Розуміємо, що якщо населення буде вакциноване,воно зникне як вид живих організмів
Акукарача• 13 июня 2025
Ответ дляЗабула що?
Ответ на вопрос будет?
Акукарача• 13 июня 2025
Ответ дляВесотехник
В 20 веке ученые торжествовали победу над смертельными болезнями. А потом неучи решили, что они умнее.
Весотехник• 13 июня 2025
Ответ дляАкукарача
І почали вакцинуватися
Ви про нас не хвилюйтеся, ви ж захищені
Жена_КотораяСтена• 13 июня 2025
Ответ дляАnnеt
’ой, коррупция в стране!’, кричат те, кто эту самую коррупцию и поддерживает.

пусть коллективный иммунитет держится на других детях, глупые родители которых сделали им прививки, а я умная и просто буду пользоваться отсутствием смертельных болезней, которых нет благодаря привитым людям.

паразитизм какой.
о, вопли необразованных приехали)
коллективный иммунитет - это про переболевших, а не отравленных вакциной)
ПлюшкамиБалуюсь• 13 июня 2025
Ответ дляУжеВотДа
Такий собі аргумент. Завідувач же не сидить у неї в кабінеті. Може боїться. Шукайте тоді іншу. Або когось, кому вона довіряє. Як можна довести, що ви робили з дитиною в кабінеті лікаря? Ніяк.
Звичайно, що боїться. Може ви підставите її, або розкажете всім, і про це дізнаються, чи просто випливе колись, коли дитина захворіє на правець, і тоді батьки зізнаються. Для чого їй ризикувати своєю роботою і ще багато чим заради ваших 200 гривень?
Акукарача• 13 июня 2025
Ответ дляВесотехник
І почали вакцинуватися
Ви про нас не хвилюйтеся, ви ж захищені
Ну так живите в каком-то своем отдельном лесу. В резервации. Отдельно от привитых. Чего вы лезете в привитое общество?
Весотехник• 13 июня 2025
Ответ дляАкукарача
Так ви ж боїтесь, ви і живіть в резервації. Вас там колоти будуть регулярно
Чого ви лізите до здорових людей?