Оце потужно• Изменено 13 июня 2025
Діти без щеплень- без освіти
Воювати також не підуть без щеплень?
Акукарача• 13 июня 2025
Хотите эпидемию оспы, дифтерии, коклюша, кори, краснухи, полиомиелита? Все эти смертельные болезни побеждены обязательной вакцинацией.
ХОТИТЕ ЭПИДЕМИИ?
ПлюшкамиБалуюсь• 13 июня 2025
Ответ дляТак точно!
Тільки вакцина від кору, вколота в дитинстві, не діє вже в дорослому віці. Моя знайома теж майже не померла, всі вакцини були зроблені. А сироватка при підозрі на правець колеться всім, і вакцинованим і ні.
Тим не менше, в Дніпрі от недавно помер підліток від правця. Добре, хоч батьки не мали купованих довідок. Бо, уявляєте, що б було з лікарем, якби копнули, хто ж вносив неправдиві дані в картку?
Акукарача• 13 июня 2025
Ответ дляВесотехник
Так ви ж боїтесь, ви і живіть в резервації. Вас там колоти будуть регулярно
Чого ви лізите до здорових людей?
Вы здоровы за счет привитых.
Жена_КотораяСтена• 13 июня 2025
Ответ дляАкукарача
Мне интересен ответ антипрививочниц: осознают ли они последствия своих поступков в глобальных масштабах?
да) у них дети здоровее ваших привитых) и вот на них, здоровых, все и будет держаться)
курасаны• 13 июня 2025
Ответ дляДа будет так
Дивно, бо моїй старшій дитині (2012рн) крім запису в карту ще й наклейку клеїли з назвою та серією вакцини біля запису.
Але я йому робила тільки ті, що замовляли в приватній клініці.
Також молодшій клеють на запис. Вона народилася в Німеччині, але також в карточці клеють наклейку з вакцини
Мій 2011 р.н
, на окремому паперці, Форма 063-о, ніяких наклейок з серією та назвою вакцин.Там сам чорт ного зломить.
Та.б там щось дописати можно , що не вистачає.Прийти до сімейного, щоб в базу ввів.
Акукарача• 13 июня 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Мои дети привиты и здоровы. Не злорадствуйте напрасно.
Даю справку• 13 июня 2025
Ответ дляОце потужно
Як? Зараз вноситься все в програму. Кажуть нереально.
7 класс дистанциионного, без прививок и не собираюсь
Жена_КотораяСтена• 13 июня 2025
Ответ дляАкукарача
Ну так живите в каком-то своем отдельном лесу. В резервации. Отдельно от привитых. Чего вы лезете в привитое общество?
вы осознаете, что привитые - рассадники инфекций?) вас нужно отделить от здоровых
Железобетон• 13 июня 2025
Ответ дляАкукарача
Защита от прививки не пожизнена.
То что в детстве прививали, во взрослом возрасте уже не работает. Делаете ревакцинации?
Весотехник• 13 июня 2025
Ответ дляАкукарача
Вы здоровы за счет привитых.
А ви змушені проводити експерименти над своїм організмом
Добра, коли сита!• 13 июня 2025
Ответ дляАкукарача
Скільки прививок Covid ви зробили?
Жена_КотораяСтена• 13 июня 2025
Ответ дляАкукарача
ну так чего вам обязательно нужно уколоть других ЗДОРОВЫХ детей? чтобы что?
я,кстати,даже домашних животных не прививаю)
Акукарача• 13 июня 2025
Ответ дляВесотехник
Железобетон• 13 июня 2025
Ответ дляАкукарача
ХОТИТЕ ЭПИДЕМИИ?
За полиомиелит хоть бы немного почитали. Особенно, за вакцину в прививке, а не в капельках.
*за свинку(паротит) забыли
Весотехник• 13 июня 2025
Ответ дляАкукарача
Та вони сподівалися , що все вакцидремучее и неблагодарное поколение вимре від їх вакцин. Але не всі хочуть бути піддослідними кролями
МатьЧасть• 13 июня 2025
Ответ длямегамоСГ
Очна - не єдина форма навчання. Вам не відмовляють у отриманні освіти, не брешіть
А что делать работающим родителям?
Акукарача• 13 июня 2025
Ответ дляВесотехник
Вы такая смелая только потому, что нет риска заболеть. Как люди в очередях стояли на прививку от оспы - видели исторические кадры? Потому что был страх. А сейчас тупое стадо непуганных идиотов.
Весотехник• 13 июня 2025
Ответ дляАкукарача
Як ви правильно їх охарактеризували ’тупое стадо непуганных идиотов’ колять в себе без розбору і дітям також
Жена_КотораяСтена• 13 июня 2025
Ответ дляАкукарача
как раз стадо - это пуганые мифическими эпидемиями идиоты вроде вас))))
иначе как еще втюхать миллионы вакцин и просрать бюджет страны (это если вы думаете,что вакцины бесплатные)
Акукарача• 13 июня 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Благодаря вам болезни со временем вернутся. Они уже возвращаются.
Весотехник• 13 июня 2025
Ответ дляАкукарача
Ну вам чого боятися, ви ж захищені
Жена_КотораяСтена• 13 июня 2025
Ответ дляАкукарача
а благодаря вам - мутируют)))))
Железобетон• 13 июня 2025
Ответ дляАкукарача
Особенно, когда новую партию нужно утилизовать.
Жена_КотораяСтена• 13 июня 2025
Ответ дляЖелезобетон
угу. помню,как на говно исходил комаровский,рассказывая,как в каждом дворе будут стоять детские гробики умерших от кори) и что-то ни одного, хотя никто и не бежал колоться)))) и как-то замолк он потихонечку и больше не отсвечивал)
Этожзвяздаяегообожаю• 13 июня 2025
Ответ дляАкукарача
Антипрививочницы, вы понимаете, что будет, если население не будет привито?
Та заспокойтеся ви вже. Головне ви привиті і ваші діти. Ви захищені. Чому паніка?
Да, я блондинка!• 13 июня 2025
Ответ дляДа будет так
Тим паче, що в Німеччині тільки одна є обов´язковою. Всі інші за бажанням батьків та покриваються страховкою.
яка обов’язкова?
МатьЧасть• 13 июня 2025
Ответ дляАкукарача
ХОТИТЕ ЭПИДЕМИИ?
Какая оспа? От нее давно не делают прививки, зачем вы ее приплетаете? А все остальное не имеет кстати такой уж высокой смертности.
КруглийКвадрат• 13 июня 2025
Ответ дляВсюди влазю
Їм запропонували дистанційку
а потом на улицу не выпустят, в метро не впустят, к примеру, в кинотеатр пока не ширнешься.
это не про здоровье, это тотальный контроль и ломка через колено.
Шмыгалье решило перед уходом заколотить последний гвоздь в крышку гроба украинцам.
Мрази
Да, я блондинка!• 13 июня 2025
Ответ дляУжеВотДа
Як дівчинка,яка мала щеплення від кору, і перехворіла ним у вкрай важкій формі, я вам урочисто підтверджую: коли я захворіла на кір і запитала у терапевта: ЯК це можливо, адже я щеплена? І тим більше в такій важкій формі? Я почула відповідь: щеплення не захищає від кору і взагалі нічого не гарантує, насправді все залежить від вашого імунітету.
І ось чому мені це сказали ПІСЛЯ щеплення, коли я вже захворіла?
як мама дівчинки, яка нещеплена по медпоказам і захворіла на кір, я щеплена у дитинстві у 80-х не захворіла, перебувачи у палаті з 3 дітьми кором і 1 мама теж була хвора на кір. Захворіло 2 батьків, щеплених у 90-х, бо сказали на початку незалежності бардак з прививками.