Оце потужно• Изменено 13 июня 2025
Діти без щеплень- без освіти
Воювати також не підуть без щеплень?
КруглийКвадрат• 13 июня 2025
Ответ длямегамоСГ
Очна - не єдина форма навчання. Вам не відмовляють у отриманні освіти, не брешіть
А у нас какая-то очередная эпидемия на пятки наступает?
С хера ли я должна себя и детей колоть хрен пойми чем?
Как раз таки меня ограничивают и детей моих ограничивают.
Залетна Я тут• 13 июня 2025
Ответ дляПомидорина
так начебто всі хочуть до Євросоюзу, а там без варіантів!
Не брешіть. Хтось придумав, а тепер цю фігню тягають по всіх форумах
Залетна Я тут• 13 июня 2025
Ответ дляАкукарача
Мне интересен ответ антипрививочниц: осознают ли они последствия своих поступков в глобальных масштабах?
А що там ваш Комаровський, про гробікі вже не п@ть?
Залетна Я тут• 13 июня 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
а благодаря вам - мутируют)))))
Ну-ну розкажіть-но нам механізм мутації
ПлюшкамиБалуюсь• 13 июня 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
як мама дівчинки, яка нещеплена по медпоказам і захворіла на кір, я щеплена у дитинстві у 80-х не захворіла, перебувачи у палаті з 3 дітьми кором і 1 мама теж була хвора на кір. Захворіло 2 батьків, щеплених у 90-х, бо сказали на початку незалежності бардак з прививками.
Ви впевнені за тих батьків, що вони щеплені? Може їх мами вже теж забули з ким домовлялись, чи вони суто по купленій картці такі висновки зробили.
І так, є невеликий % людей, у яких не виробляються антитіла від прививки.
Да будет так• 13 июня 2025
Ответ дляАкукарача
Ну так живите в каком-то своем отдельном лесу. В резервации. Отдельно от привитых. Чего вы лезете в привитое общество?
Дивно, ви від чого прививаєтеся? Від можливих хвороб? То чому ви хочете ізолювати джерело? Ви ж привиті, вам немає чого боятися. Чи ви не впевнені в ефективності ваш х вакцин?
Да будет так• 13 июня 2025
Ответ длякурасаны
Мій 2011 р.н
, на окремому паперці, Форма 063-о, ніяких наклейок з серією та назвою вакцин.Там сам чорт ного зломить.
Та.б там щось дописати можно , що не вистачає.Прийти до сімейного, щоб в базу ввів.
Можливо, різниця в тому, що я купувала і відмовлялася від безкоштовних.
Бо перші в роддомі були безкоштовні, я тоді не зовсім ще розуміла, то перші також в такому вигляді занесені. А пізніше всі з наклейками від ампули, де вказано назву, серію та терміни
Жінка з перцем• 14 июня 2025
Підтримую. І бажано батьків ізолювати від суспільства, я не хочу жити серед неадекватів. І без того загроз багато
УжеВотДа• 14 июня 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
Вас забули попередити, що ваше щеплення діє максимум 10 років, а потім треба ревакцинація?)
Вам допоміг сильний імунітет, а не щеплення) Так само, як мені щеплення не допомогло, бо слабкий імунітет.
УжеВотДа• 14 июня 2025
Ответ дляАкукарача
Хотите эпидемию оспы, дифтерии, коклюша, кори, краснухи, полиомиелита? Все эти смертельные болезни побеждены обязательной вакцинацией.
ХОТИТЕ ЭПИДЕМИИ?
Почитайте про циклічність кору та кашлюку. Щоб зрозуміти,що вакцинація до ср..ки у питанні епідемії цих захворювань. Дикого поліомієліту в Україні давно нема. Є лише вакциноасоційований, іншими словами хворіють ним вакциновані або ті, хто був з ними у близькому контакті (виключно орально-фекальний спосіб передачі). Не було б вакцинації - і випадків поліомієліту в Україні не було б.
Да, я блондинка!• 14 июня 2025
Ответ дляУжеВотДа
антитіла, які сформувались після 2 щеплення. Кір - це єдина жива вакцина, тому від неї справжній імунітет на антитілах. Саме її не можна моїй дитині було. Коли зробили 3 вакцину кір - хлопчик з Краматорська помер. Почитайте Волянського у ФБ.
УжеВотДа• 14 июня 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
Від терапевта я дізналася, що є люди, які хворіли на кір двічі... А антитіла після хвороби таки набагато вищі за антитіла після щеплення . Тому ’пожиттєвий імунітет’ - міф. До речі, в Україні вливали ще одну живу вакцину - від поліомієліту, туди ж бцж і вакцина від вітрянки. Сподіваюся, ви в курсі, де один з найвищих в Європі показників туберкульозу?...
Да, я блондинка!• 14 июня 2025
я не заразилась на кір - з 4 хворими в одній палаті тиждень. А нещеплений тато передав їжу одну секунду на вулицю на нього війнуло з дверей коли забрали речі.
А 10 років - це від дифтерії, правцю .
В освіті хто працює - має щеплюватись кожні 10 років. І флюрографію проходить. Двічі - колола від дифтерії у 19 років, бо не допускали до іспиту - була епідемія. І 9 років тому - впала і поранила руку об метал - то робила щеплення віл правцю.
А 10 років - це від дифтерії, правцю .