Леопардові панчохи• 13 июня 2025
Сын 10 рокiв, хоче штани хелоу китти
Я може чогось не розумію, чи то це тренд в дітей якість. Ну дівчатка зрозуміла, але хлопці. Ми закордоном і тут до подібного одягу толерантно відносяться, але для мене це 🤮🤮🤮 Ви б дозволили дитині хлопчику таке купити і носити?
Леопардові панчохи
• 13 июня 2025
Ответ дляН@Диете
тю, конечно
может он для дома хочет
Ні. На вулицю. В школу однокласники теж носили
Леопардові панчохи
• 13 июня 2025
Ответ дляНа паровозе
Це ж піжама, хай носить
Це не піжама. Носять де завгодно
На паровозе• 13 июня 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Це не піжама. Носять де завгодно
Тоді трохи дивний вибір. Виглядає, як піжамні штани. Але я ж не знаю вашого сина, може він взагалі експериментатор та провокатор?
Оце фіфа• 13 июня 2025
Вот вы ржёте, а у кого-то реально настолько сильно насрано в голове, и это я щас не про условного сына
Удачная• 13 июня 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Це не піжама. Носять де завгодно
На фото пижама. Модель с босыми ногами.
Может он хочет другие для улицы, не именно эти.
Удачная• 13 июня 2025
Ответ дляАnnеt
я, как мама, сейчас отвоёвываю в детских шмотках присутствие хоть какого-то цвета кроме чёрного.
Зачем?
Повітруля• 13 июня 2025
Так. Краще не забороняти такі дрібниці. Це тимчасова мода і краще в 10 років побавитись такими дурницями, ніж потім у дорослому житті як то модно казати закривати гештальти
Як міряти?• 13 июня 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Тут ключевое ’ одноклассники тоже’. Ребенок хочет быть в тренде. Расслабьтесь, мама. Это его подростковый возраст, дайте ему быть счастливым, свой вы уже прожили, как могли.
Повітруля• 13 июня 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Тоді обовʼязково треба придбати. В дітей це спосіб сказати «ми з тобою одної галявини ягоди» «ми з одного мурашника» «я свій в цій компанії»
Юпитерная• 13 июня 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Мы ж в Европу хотим и чего Вы удивляетесь?! Если хочет, то пусть носит не Вам же их носить...
Повітруля• 13 июня 2025
Ответ дляАnnеt
а! окружающим же не всем плевать. мама! мама потребует за шмот ответить.
О, а ви в темі. Памʼятаю як син років в 13 казав цей прикол «відповідаєш за шмот». В них тоді в тренді був одяг Staff. Їздили купляли толстовку та шкарпетки. Це все так швидко проходить. Як би не ваша фраза, то я б і не згадала напевно
Повітруля• 13 июня 2025
Ответ дляАnnеt
у моей, к счастью, уже появились фразы ’фу! в этом же сейчас все ходят! нет!’
Ой, в них ці приколи зі шмотксми як гойдалки. То треба як у всіх, то навпаки щось таке, що в нікого немає. То все біле,то все чорне, то знов пів шафи рожевого. Тільки встигай гроші заробляти
Рожеве то я про доньку. Сину дякувати Богу вже 22 і вже сам себе вдягає
Organic• 13 июня 2025
У дочки старшеклассники по школе в розовых ходят. Это мода у них такая. А вы про сына 10 лет..
Ответ дляПовітруля
моё дитё розовой кофточкой можно пугать, как вампира чесноком. орёт ’РОЗОВЫЙ?! на за что!!!’.
Organic• 13 июня 2025
Ответ дляАnnеt
’Одного моего друга поколотили только за то, что он, по слухам, носил пижаму с динозаврами.’ (Один дома)
Времена нынче не те... уроки толерантности дают свои плоды 🤣
Organic• 13 июня 2025
Ответ дляАnnеt
у вас на фото пижама.
если ему не зашквар и окружающим плевать, то пусть себе ходит, какие проблемы?
Ц вас, видимо, нет подростков. 😅 ор. Так ходят в школу. И большие и маленькие. Мальчики.
Намазюкана нішою• 13 июня 2025
Ответ дляOrganic
Позор джунглям!!!