Дівчатка хто має такий блендер. Потрібні Ваші відгуки.
Ответ дляПотеряласЯ Я...
а вам для каких именно целей нужен блендер?
Мене цікавлять всі його функції і збивання і нарізка кубиками і погружний блендер.
ПотеряласЯ Я...• 15 марта 2014
Ответ дляLenusik-kukusik
да вот. за такую цену вот посмотрите такой.
я взяла год назад.. незаменимый помощник.
Ответ дляШмоточницаца
за такую цену можно взять комбайн
В мене є комбайн кенвуд. По-перш пів кухні завалено всякими комплектуючими, які я ні разу не використовувала, а по-друге поломився вінчик для збивання, блендер перетирає погано от і хочу поміняти на щось компактніше і якісніше, тому й запитую відгуки.
ПотеряласЯ Я...• 15 марта 2014
Ответ дляLenusik-kukusik
вот тут поищите. я так же искала отзывы когда покупала комбаин
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Дякую)))