Результат:
вже голосів:
42 (20.1%)
Марія
31 (14.83%)
Ксенія
26 (12.44%)
Єва
23 (11%)
Емма
23 (11%)
Еліна
19 (9.09%)
Ліна
18 (8.61%)
Єлизавета
10 (4.78%)
Свій варіант у коментарі
9 (4.31%)
Аделіна
8 (3.83%)
Тея
ole4kakissa• 14 июня 2025
Ответ дляsvechka
Я вже 9 років живу з сім´єю за кордоном. І висновок, який я зробила для себе стосовно імен - тільки інтернаціональні імена і точка. Типу Марія.
У мене дочка Марія- це такий плюс. Тому що типове ім´я для України, може бути просто невимовно для іноземців. Наприклад Дмитро - для німців, щось абсолютно невимовне.
Або Олександр- вони не розуміють, чому Олександр, а не Александр. Потрібно пояснювати.
Типові , типу Світлана, Ольга і т д , - можно одразу дорівнює Ссср, Росія ставити. Це перше, що приходить в голову оточуючим.
Тому- для дівчинки - Марія.
Какие клише 🤦♀️
Со мной во Франции работает Ольга: француженка в надцатом поколении
А вот мне приходится объяснять почему я тоже Ольга, в то время как в паспорте написано Olha; кто ж виноват, что наши долболятлы придумали дегенеративную транслитерацию🤦♀️🤷🏼♀️
Роза Амалия• 14 июня 2025
Ответ дляWitty
Почему Ада? Сами придумали - сами возмутились
Почему сама придумала? Это же сокращенная, короткая форма имени
Алина-1240• 14 июня 2025
Ответ дляРоза Амалия
Аделина - Ада, адом ребенка называть? Вообще не понимаю, как этот ужас может кому-то нравиться?
И многим почему-то нравится, для меня это загадка, как так? И вот, что заметила, достаточно красивые имена хейтят, а такое нравиться, вообще странно
А причем тут ад?)
Роза Амалия• 14 июня 2025
Ответ дляАлина-1240
А причем тут ад?)
Для меня имя очень созвучно со словом ад, не красиво. Но это мое личное мнение , никого не хочу обидеть, просто удивляет, что у многих нет такой ассоциации и это имя может нравиться
постою_послушаю• 14 июня 2025
Фейспалмы на Даяну? Можете объяснить почему? Именно так имя Диана звучит как международное
Romashka5577• 14 июня 2025
Ответ дляwhenallissaidanddone
Половина імен-треш. Ну що за Тея????
Теодора, наверное
Ответ дляRomashka5577
Теодора, наверное
Ні) Ну чітко ж написано - Тея. До чого тут Теодора?:)
Зараз одне з найпопулярніших імен у багатьох країнах. В Україні теж починає з´являтись частенько, колега от нещодавно так назвала доньку. Бачу, що тут не сприймається ще. Але власне для того і тема - зрозуміти вподобання)
Список складений з імен, які в топі найпопулярніших в Україні та світі за минулий рік, а також імена, якими назвали своїх дітей багато знайомих.
Імя моєї доньки теж є в цьому списку)
Ответ дляРоза Амалия
Такої асоціації з ’адом’ точно немає в тих, хто розмовляє українською (це не в докір і не заради розпалювання мовного питання).
А от російською дійсно можна раз почути/прочитати і вже отримати таку асоціацію.
Ответ дляРоза Амалия
Аделіна має німецьке походження і значення ’благородна’, ’високого походження’. Воно є формою імені Адель.
Ада - походить від давньоєврейського імені Адена, що означає ’прикраса’, ’утіха’, ’радість’.
Тож насправді нічого спільного між ними. Окрім літер і власних асоціацій.
Ответ дляsvechka
Тому- для дівчинки - Марія.
Дуже підтримую)
Інтернаціональна адаптивність імені - дійсно важлива. Це часто так буває, що нормальне ім´я в інтернаціональній версії реалньо псуєтся) Як от Ксенія багато де стає Зенією
, а Єва - Евою чи Івою)