Шалена красуня• 14 июня 2025
Закон про прививки уже приняли или только будут голосовать, кто в курсе?
Без прививок нельзя будет посещать школу и сад, везде сейчас в новостях попадается, это уже согласовано или только хотят протолкнуть?
Шалена красуня
• 14 июня 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
Это нарушение констуционных прав человека.
Так а кому это интересно? Нашей власти?
Кому доказывать
Коленная ложечка• 14 июня 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
Так у нас вообще все что происходит - нарушение прав человека и международного права.
Не на часи и конситкиуция на паузе
90x60x90• 14 июня 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
В гаагу чи оон?
сою не люблю• 14 июня 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
смешно...особенно на фоне всех происходящих событий
іронічна антитеза• 14 июня 2025
Та знайдете вихід,якщо схочете.Наймете виховательку,домашнє навчання,приватна школа,приватні вчителі.Прививки купите,виїдете кудись,на демонстрацію підете,голодування об´явите.Купа методів обійти.
ЛижТолько• 14 июня 2025
Странно, чего все так боятся приивок? Не одному поколению их делали. Никогда не слышала о плохих последстиях . Дочка аллергик , все привики по карте , перед прививкой антигистаминные за пару дней .
Шо за мода против прививок?
ЗаведУющая• 14 июня 2025
Ответ дляЛижТолько
Шо за мода против прививок?
Не слышали не значит что их не было. Некоторым всю жизнь расхлебывать приходится. Это так же, как и инвалиды, которые по домам сидят. На улице их не видно. Значит их нет?
Оксана -1f11• 14 июня 2025
У нас у школі ще з цього навчального року працює така норма, надіслали якось листа і там так написано
Потребую апгрейду• 14 июня 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
Якщо приймуть, то мабуть про це подбають.
Наприклад право на освіту - скажуть, що є варіант дистанційної, сімейної і т.д.
Не їм після шостої• 14 июня 2025
В США за відмову від вакцинації на нас викликали соціальну службу
Шалена красуня
• 15 июня 2025
Ответ дляНе їм після шостої
И что было дальше?
Шалена красуня
• 15 июня 2025
Ответ для-Ань-
Це законопроект. Ще не закон.
А что им стоит проголосовать
Давно хотели ж, не дают им покоя без вакцин дети, надо додушить
Не їм після шостої• 16 июня 2025
Ответ дляШалена красуня
И что было дальше?
Зробили вакцинацію, інакше б дітей не пустили б в школу і садок, ну і штраф заплатили
ТочноБудет• 16 июня 2025
Ответ дляНе їм після шостої
а до въезда вы пытались решить этот вопрос?
Единорог_помог• 16 июня 2025
Ответ дляinresta
будь ласка, дайте контакти
Мій лікар не робить таке для стороннім людям
Не їм після шостої• 16 июня 2025
Ответ дляТочноБудет
Дитина народилася в сша
ТочноБудет• 16 июня 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Дитина народилася в сша
почему вы не оформили по религиозным?
почему не пытались найти юриста ?
Ответ дляНе їм після шостої
При іміграції в США МОЖНА відмовитись від щеплень пославшись на релігійні/моральні переконання. Біженцям при цьому треба заповнити спеціальну (для біженців) форму відмови від щеплень (I-602 for refugees) і біженцям на відміну від інших імігрантів не теба платити при цьому $930 application fee. Але всім дуже радять користуватись послугами юриста, бо якщо щось не так заповниш або щось не те скажеш на інтерв´ю, то відмову можуть не затвердити. При відмові від щеплень для школи в тих 49 штатах, де вона допускається по релігійним мотивам, нічого платити та доводити зазвичай не треба - достатньо нотаріально-завіреної заяви батьків. Але ексцесси та свавільні трактовки бувають і тому буває, що потрібен юрист. В трьох штатах (Каліфорнія, Західна Вірджинія і Місісіпі) без щеплень - тільки на домашню освіту. Або отримати медвідвод. Там це, до речі, можливо. Більш детально ви можете почитати про це на сайті найвідомішого в США юриста, що спеціалізується на захисті прав людини на вільний медичний вибір: