Цирк на дроті• 14 июня 2025
Кишкова паличка в сечі, в кого була
Які симптоми і яке лікування?
Дякую за відповіді.
Фоточки нема• 14 июня 2025
Ответ дляЦирк на дроті
От симптоми циститу таке враження, що ночувала б в туалеті , пече все після пісяння, але не під час. Нічого не болить .в загальному аналізі лише солі і сліди білка .
У вас і є цистит. Після кожного сексу треба мочитися і підмиватися. Бо будете вічно страждати. У вас з піхви виділення потрапляють до сечового каналу.
Фоточки нема• 14 июня 2025
Якщо нема статевого життя, то можуть бути дійсно проблеми з кишківником. Підмиватися у напрямку від піхви до анального отвору, а не навпаки.
Цирк на дроті
• 14 июня 2025
Ответ дляPrervana
Курс антибиотиков, у меня 10 дней был и потом пересдать анализ
Дякую, антибіотики то 100% будуть.
Вам лише антибіотиків хватило чи ще щось було ?