ПрипоРошенная• 14 июня 2025

Така, неприємна життєва ситуація

Якось тепер так дивлюсь і не розумію, як вони жити будуть...
Знайома вийшла заміж, переїхала до його батьків, народила дітей, діти вже підлітки, так вони і жили всі разом. Поки невістка не вижила батьків чоловіка з міста, з шикарної чотирикімнатної квартири в село. Батько помер, мама сама в селі сиділа. Тут помирає і сам чоловік знайомої. Виходить невістка залишилась сама з дітьми в чотирикімнатній квартирі.
І от я уявляю себе не місці свекрухи , чужа жінка, приведе в її квартиру нового чоловіка...і не виженеш же...онуки ..
І на місці невістки якби я була б, то мабуть би зібрала речі і з´їхала з дітьми, адже квартира не моя ..
Нажитого її там абсолютно нічого немає, все його батьків
Ви б як вчинили?
я Кукарача• 14 июня 2025
Ответ дляБайрактара
Вона член сімʼї і проживає в квартирі на підставі ст.405 УК України
Вона не член сім´ї власниці взагалі-то аж ніяк. Якщо Ви вже спираєтеся на якісь статті, то ознайомтеся для початку, кого саме закон вважає членами сім´ї
Скользкая• 14 июня 2025
Ответ дляПрипоРошенная
Ну зараз же свекруха має вирішити, що вона має зробити. Онуків вона вигнати на вулицю не може. Тому я думаю, що квартиру тепер вона перепише на невістку , оскільки дітям ще до 14 років. А невістка що завгодно може потім зробити
На неповнолітніх теж можна переписати, але навіщо? Поки квартира на свекрусі в неї всі права, а онукам після смерті свекрухи квартира й так перейде. Чи є ще спадкоємці?
Скользкая• 14 июня 2025
Ответ дляПрипоРошенная
Так а на яких правах зараз там живе невістка?
Хазяйка квартири дала їй це право.
я Кукарача• 14 июня 2025
Я б на місці свекрухи взагалі продала ту 4-кімнатну, купила б собі однушку, а інше розкидала б по депозитам або купила ще 1-кімнатну під оренду. Бо сина вже нема, невістка, яка її в село спровадила, явно доглядати не буде, тож треба про себе подбати.
Скользкая• 14 июня 2025
Ответ дляя Кукарача
В тому ж і справа, що свекруха може зробити все, що захоче, в неї всі права, це тільки її вибір.
Можливо свекруха не хоче продавати, щоб ще більше не травмувати онуків і зберегти з ними зв`язок.
Пьяная вишня• 14 июня 2025
Моя свекруха в такій же ситуації обкінчалася б от щастя.
Перша дружина подала на розлучення, але з квартири нікуди не пішла, бо вона там прописана, діти і все таке.
Пішов мій чоловік, до мене, згодом ми купили власне житло. Познайомилися з ним, до речі, вже після його розлучення.

Ну і все життя свекруха в дупу цілує першу невістку, а тепер і нового її хахаля, і дуже щаслива, що вони живуть в квартирі її сина. І разом вони дуже люблять розводити грандіозні бізнес-плани, як би розвести мого чоловіка на гроші, чи на те, щоб свою частину квартири він переписав на сина від першого шлюбу.
Думаєте, тролінг? Сама б не повірила, як би не стикнулася особисто. Але там така пронира хитрозроблена, їй викладати курси можна. Вливає їм у вуха цілодобово: ’Та ви ж мені - рідні мама із татою, та я ж вас більше життя люблю, а #Вася (їх син) - козел і сволота.’ І пасочку біжить принести, і шторку повісити, і собаку потримати, і укол зробити, коротше, золота невістка. Їй вже і власний їх дім пообіцяли переписати (вірніше, типу дітям її, але то неважливо), тому вона старається як не в себе.
Добротная• 14 июня 2025
Ответ дляя Кукарача
Да да,злая невестка-тяжеловес угрожала мужу ,свекру и свекрови))
я Кукарача• 14 июня 2025
Ответ дляДобротная
Злая невестка - отдельный целый взрослый человек, который должен позаботиться о себе и своих детях сам и слезть с чужой шеи
Не кую, не мелю• 14 июня 2025
Ответ дляПрипоРошенная
Вона працює, може знімати житло, або повертатись до своїх батьків. Варіантів більше немає
У нас такая ситуация, умер брат, конечно же невестка осталась в квартире, еще и папа машину отдал брата.
Еще и внукам квартиру купил вместо отца, за старшую еще платит контракт в универе.
Это же брата дети, родители помогают.
Добротная• 14 июня 2025
Ответ дляя Кукарача
Она должна позаботиться,а делает это как может
Автор писала что сами свекры захотели чтобы молодая семья жила у них
Астоновитесь!• 14 июня 2025
Ответ дляПрипоРошенная
Ні, просто в мене син і я думаю, що 4х кімнатну квартиру невістці я б не залишила. Так, я скотина
Пусть не женется, а лучше уйдет в геи.))
Добротная• 14 июня 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
Это же брата дети, родители помогают.
По версии автора должны были выгнать после похорон и забыть как зовут
Не любовница• 14 июня 2025
Ответ дляя Кукарача
В село, на вулицю, в гуртожиток... Більше драми!))
То ви собі самі вже драму створюйте. Враховуючи можливості вашої невістки і що вона зможе і буде давати вашим внукам
Не кую, не мелю• 14 июня 2025
Ответ дляДобротная
Бред полный, это их внуки, мои родители, уже тянут невестку 10 лет как,еще и коммуналку за нее платят, и да у нее уже есть новый мужчина и ничего страшного.
От этого внуки не стали чужими, прежде всего ты помогаешь своим внукам.
Скользкая• 14 июня 2025
Ответ дляя Кукарача
Мені норм. У внуків є мати, яка має підняти свою жопу і зняти житло. Або поїхати до своєї матері. Це не бабусина задача взагалі і не треба навішувати, що це її відповідальність.
Але мені просто так на голову не вилізеш, тому всі дорослі займаються своїм життям не за мій рахунок
Дивно , що Ви пишите, що це не бабусина задача надавати житло(бабусі, в якої житлоплощі багато), і тут же пропонуєте невістці іхати до своєї матері, до такої ж бабусі, яка може в однушці живе.
Добротная• 14 июня 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
Довольная мама-счастливые дети
Не кую, не мелю• 14 июня 2025
Ответ дляДобротная
Довольная мама-счастливые дети
Да, а эти дети твои внуки.
я Кукарача• 14 июня 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
А зачем ни даже комуналку за нее платят если у нее уже новый мужчина есть? Для меня это очень странно
КвартираЧья• 14 июня 2025
Ответ дляПрипоРошенная
Мабуть , я думаю не так , як усі...Я б не змогла жити в квартирі, де мого немає нічого. Ще і хахаля привести
Мабуть ви себе краще почували би, якби ваші діти бомжували. Ну цирк 😂
я Кукарача• 14 июня 2025
Ответ дляСкользкая
Ви зовсім не бачите різниці між свекрухою (чужою по суті для невістки людиною) і рідною матір´ю?
я Кукарача• 14 июня 2025
Ответ дляКвартираЧья
Дорослі люди не в змозі зняти собі житло? Вони ментальні інваліди? Чи просто ледацюги, яким зручніше вселитися в чуже?
Не кую, не мелю• 14 июня 2025
Ответ дляя Кукарача
Ну это мой папа пенсионер переживает, если она накопит долги , он потом не расплатится, там большая квартира, у нового она и так все деньги забирает, на себя тратит)
Скользкая• 14 июня 2025
Ответ дляя Кукарача
Для онуків то однаково рідні бабусі. Мова саме про онуків. Про рідну матір ми нічого не знаєм, може вона в глухому селі де й школи нема, або в місті в однушці. Чомусь же жили вони весь цей час в батьків чоловіка. Діти не повинні йти в погані умови, вони й так вже батька втратили.
КвартираЧья• 14 июня 2025
Ответ дляя Кукарача
Так так, в тебе помер чоловік, може людина в горі депресії, але ж ні, ви термінатор. Я би вам радила бути обережною з такими висказуваннями, життя може перевірити на стійкість. Це не звичайна ситуація де можна дорікати
Не кую, не мелю• 14 июня 2025
Ответ дляя Кукарача
А зачем, это жилье внуков будет и все .
я Кукарача• 14 июня 2025
Ответ дляКвартираЧья
Ну да, а вигнати свекрів в село - то норм. То може це невістці якраз карма й прилетіла?
КвартираЧья• 14 июня 2025
Ответ дляя Кукарача
Ви мали такий досвід як та невістка, після смерті коханої людини з дітьми на руках заробили мільйон під час війни і все швиденько порішали? Якщо так, то нема питань
Добротная• 14 июня 2025
Ответ дляя Кукарача
Их уговорил собственный любимый сынок)
КвартираЧья• 14 июня 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
Никак. Ни я, ни мужья никогда не претендовали на жильё родителей.
Те що вона зараз по смерті чоловіка живе там з дітьми не означає що вона претендує.
я Кукарача• 14 июня 2025
Ответ дляКвартираЧья
Я мала досвід не сидіти ні на чиїй шиї і заробити собі на своє. Але судячи з коментів тут більшість обирає інший шлях