ПрипоРошенная• 14 июня в 17:37

Така, неприємна життєва ситуація

Якось тепер так дивлюсь і не розумію, як вони жити будуть...
Знайома вийшла заміж, переїхала до його батьків, народила дітей, діти вже підлітки, так вони і жили всі разом. Поки невістка не вижила батьків чоловіка з міста, з шикарної чотирикімнатної квартири в село. Батько помер, мама сама в селі сиділа. Тут помирає і сам чоловік знайомої. Виходить невістка залишилась сама з дітьми в чотирикімнатній квартирі.
І от я уявляю себе не місці свекрухи , чужа жінка, приведе в її квартиру нового чоловіка...і не виженеш же...онуки ..
І на місці невістки якби я була б, то мабуть би зібрала речі і з´їхала з дітьми, адже квартира не моя ..
Нажитого її там абсолютно нічого немає, все його батьків
Ви б як вчинили?
осень харашо• 14 июня в 17:39
Жінка з дітьми,яка залишилася без чоловіка,а до цього мешкала у квартирі його батьків, напевне не має грошей на те, щоб кудись з´їхати.
автор ПрипоРошенная • 14 июня в 17:40
Ответ дляосень харашо
Вона працює, може знімати житло, або повертатись до своїх батьків. Варіантів більше немає
Мне без сахара• 14 июня в 17:40
Так она жена этого человека
осень харашо• 14 июня в 17:40
Ответ дляПрипоРошенная
Для чого їй це все робити?
осень харашо• 14 июня в 17:40
Ответ дляМне без сахара
Так она жена этого человека
Вже вдова
Ластовиння• 14 июня в 17:40
Я со своей свекровью была в хороших отношениях, у меня эта ситуация гипотетически была бы невозможна.
66сезон666серия• 14 июня в 17:40
так а квартира чья, так родителей и осталась? А отношения у них какие?
ЗабежАЛОЧКА• 14 июня в 17:40
Так может она вкладывалась в это жил е на протяжении семейной жизни? И там внуки живут, а не чужие люди.
А вообще, смотрите лучше в свое исподнее. Не судите, да не судимы будете
автор ПрипоРошенная • 14 июня в 17:40
Ответ дляМне без сахара
Так она жена этого человека
Це зрозуміло. Але уявіть, що у вас є квартира і там буде жити чужі вам люди, але онуки ваші...Така, двояка ситуація...Неприємна
осень харашо• 14 июня в 17:41
Ответ для66сезон666серия
Слово ’вижила’ каже про теплі відносини)
Я только за!• 14 июня в 17:41
Ответ дляПрипоРошенная
Как это?
Ее единственный вариант жить в этой квартире

Что же у вас автор пукан порвало, вдове позавидовали
ЗабежАЛОЧКА• 14 июня в 17:41
Ответ для66сезон666серия
Явно в той квартире есть доля умершего сына.
Лиса Патрикевна• 14 июня в 17:41
А дети, живущие в этой квартире, умершему папе неродные? Отчего им съезжать вдруг?
осень харашо• 14 июня в 17:41
Ответ дляПрипоРошенная
Там живе мама тих самих онуків
автор ПрипоРошенная • 14 июня в 17:41
Ответ для66сезон666серия
Квартира свекрухи. Ви як думаєте, якщо вона їх вижила в село?
66сезон666серия• 14 июня в 17:41
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
ну там той доли комната одна может быть
Мне без сахара• 14 июня в 17:41
Ответ дляПрипоРошенная
Считаете, что все жены после смерти мужей должны выезжать из квартир?
ЗабежАЛОЧКА• 14 июня в 17:42
Ответ дляосень харашо
Это со слов автора. А если знать версию свекрухи и невестки, история заиграет новыми красками.
осень харашо• 14 июня в 17:42
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Не исключено
автор ПрипоРошенная • 14 июня в 17:42
Ответ дляЯ только за!
Как это?

Ні, просто в мене син і я думаю, що 4х кімнатну квартиру невістці я б не залишила. Так, я скотина
Патриоточка• 14 июня в 17:42
Діти підлітки, то люди прожили разом ціле життя. Чоловік помер, вона його не вигнала, не зрадила..таке буває, що люди помирають. Чого вона тепер з дітьми повинна кудись йти? Це все ще родина.
А взагалі, не треба лізти і розбиратись у чужому житті.
66сезон666серия• 14 июня в 17:42
Ответ дляПрипоРошенная
ну это вы так можете думать ’выжила’ а у них все полюбовно А вы кто? свекруха или сторонний наблюдатель?
ЗабежАЛОЧКА• 14 июня в 17:43
Ответ для66сезон666серия
ну там той доли комната одна может быть
Да хоть три метра. Если бы свекровь не хотела , она бы не ехала в село.
Їжак в панчохах• 14 июня в 17:44
Никак. Ни я, ни мужья никогда не претендовали на жильё родителей.
ЗабежАЛОЧКА• 14 июня в 17:44
Ответ дляПрипоРошенная
Вы не загадывайте, жизнь интересная штука. Как бы ещё вселенная не заставила вас просить угол у невестки
Как нефиг делать• 14 июня в 17:45
Ответ дляПрипоРошенная
Там буде жити жінка її сина і її онуки, у вас якийсь хаос в голові
Замурмишка• 14 июня в 17:45
Ответ дляПрипоРошенная
Так чужі люди чи онуки?
я Кукарача• 14 июня в 17:46
Ответ дляМне без сахара
Из чужих? Да
Фізик-ядерщик заочно• 14 июня в 17:49
Ответ дляПрипоРошенная
ну ок, а діти чим завинили?
Йосип_молодий• 14 июня в 17:50
Слабкохарактерно себе повели і свекруха, і свекор,, коли дозволили себе вигнати в село, а також покійний чоловік, який не перешкоджав дружині. Жити там звісно там має право і невістка, і онуки, але чітко знаючи, хто в домі господарі.