пАлАвинкА• 14 июня в 19:07
Платна підписка. Я зла. Чи щось можна зробити?
Отже , стояв в мене чат жпт на телефоні, я ним не користувалася. Тут днями заходжу - а він пропонує безкоштовну підписку на перший тиждень.
Ок, я вводжу дані картки, пише - з 18го червня з вас знімуть блаблабла. Я підтверджую і вуаля - з мене тут же знімають гроші за перший тиждень корситування.
Чи можливо в той чи інший спосіб цей платіж анулювати?
Малявка ще та• 14 июня в 19:10
вы наверное невнимательно читали условия, первая неделя может и бесплатно, а сняли за что-то еще. вряд ли можно отменить, но хотя бы карту отвяжите, чтобы еще не списало
Котики-муркотики• 14 июня в 19:11
Логіка канєшно залізна. Додатком не користуюсь, але підписку оформлю😂
Тану на сонці• 14 июня в 19:13
Ответ дляКотики-муркотики
А якщо вона безплатна, то обов´язково веду дані банківської карти! 😁
Тану на сонці• 14 июня в 19:14
Ну так на вашому другому скріншоті є силка ’керування підписками’.
Після надпису ’Скасувати підписку можна будь-коли’.
Тану на сонці• 14 июня в 19:16
Ответ дляМалявка ще та
Думаю очевидно что подписка месячная, а первая неделя типа бесплатно.
Но платёж за первый месяц (за вычитом первой недели) - списали сразу.
Кастрюлька• 14 июня в 19:16
Ответ дляТану на сонці
Мне встречалось часто ,что без ввода не дают бесплатный срок. Я в такое не играю
пані Солоха• 14 июня в 19:16
У меня так было. Причем данные карты были взяты чатом из гугл плей. Не снялось только потому, что на карте меньше было.
Отвязать карту или удалить приложение не получалось - гугл плей писал, что невозможно, пока не оплачен долг.
Мне помогла поддержка монобанка. Они запретили вообще любые интернет оплаты с моей карты, тогда я смогла удалить и ее, и это гребаное приложение
пАлАвинкА
• 14 июня в 19:18
Ответ дляТану на сонці
яким чином це поверне вже зняті кошти?
Манкоголік• 14 июня в 19:18
Ну так правильно вам пишуть:
Якщо не скасуєте підписку, то безкоштовний пробний тиждень перейде у платну підписку. І тоді тільки знімуть гроші.
Не розводьте паніку там, де її немає бути
пАлАвинкА
• 14 июня в 19:18
Ответ дляTonya Linde
Можна навіть повернути гроші в гугл плей
а що треба для цього?
пАлАвинкА
• 14 июня в 19:20
Ответ дляМанкоголік
Ну так правильно вам пишуть:
В мене ВЖЕ зняли кошти! Одразу, в перші ж хвилиги безоштовного користування
Мурзилка• 14 июня в 19:24
Ответ дляпАлАвинкА
Потрібно зайти в аккаунт гул через браузер. Ввести в пошук Повернути гроші за підписку. Потім будуть вказівки і там знайдете. Додаю скріни👇 причину вказуєте ’Підписку зроблено помилково ’ або щось таке
пАлАвинкА
• 14 июня в 19:29
Ответ дляМурзилка
Красно дякую, оформила претензію.
Статус
Деталі
Розглядається
Зараз розглядається стільки ваших запитів на повернення коштів: 1.
Статус
Деталі
Розглядається
Мурзилка• 14 июня в 19:29
Ответ дляпАлАвинкА
Красно дякую, оформила претензію.
Статус
Деталі
Розглядається
Статус
Деталі
Розглядається
В мене теж так було. І повернули за декілька годин.
Омлетик• 14 июня в 19:30
Ответ дляТану на сонці
Автор не сказала сколько списали