Новорічна пальма• 14 июня в 20:00

Варто помирати в 23, чи краще почекати?

Не хочу жити.
Основна причина - нікому не потрібна, навіть сімʼї.
Вже майже готова все зробити, але всередині жевріє надія - а раптом буде краще. Раптом мене очікувала дружба, щасливе заміжжя, діти, а я цього не побачу.
Всередині розумію, що цього не буде. Я зайва в цьому житті, моє народження - помилка.
Але через цю надію не можу нічого зробити.
Яка ваша думка?
Латексне альтер ЕГО• 19 июня в 13:03
Ответ дляБез образів
Лучше в 23.23
Красиво выглядит
Латексне альтер ЕГО• 17 июля в 16:02
Ответ дляПилосмок працює
🤦 Обставини можуть ставати гіршими, от як війна, наприклад. А життя стає таким яким ви його будуєте.

До 30 ще довгих 4 роки коли можна діяти і щось змінювати.
А до пенсії ще більше років.
А до 100 ще пару разів можна кардинально змінити життя.

Але якщо попередні 8 років дорослого життя тільки чекати, як автор теми, що раптом все зміниться на краще, то чекання тільки і отримаєте. І розчарування з суїцидальними думками.

Звісно якщо зараз не слідкувати за здоров´ям то в 30 отримаєте розвалюху з зайвою вагою, гемороєм, проблемними зубами, остеохондрозом і ще хрін знає з чим. Те саме стосується і зовнішності.

Звісно якщо зараз не визначитися із професією і не будувати кар´єру то в 30 все на що зможете розраховувати то це каса магазину чи прибиральниця. І будете триматися за ту роботу руками і ногами, яка б гівняна вона не була, псуючи собі нерви і здоров´я.

Звісно якщо зараз, маючи молодість і здоров´я, не працювати як коняка (і може навіть на декількох роботах), щоб забезпечити себе всім необхідним і відкласти збереження то в 30 грошей не буде ні на що, в тому числі на лікування болячок.

Якщо вам не важко можете мені написати як ви боретеся з обставинами і які дії робите, щоб покращити своє життя, а себе зробити щасливою?
И посылай всех н..х