Червона калина• 14 июня 2025
Давайте порадіємо за них
Люди вирвались. Всі вітають і ми порадіємо
Natalia505• 14 июня 2025
Ответ дляЧервона калина
Ви трохи егоїстка, признайтесь
То що, автор, я сьогодні жива, майже здорова. Радієте за мене, цього достатньо для вашої радості за мене, чи фото треба додати? Для більших емоцій?
Marinamariana• 14 июня 2025
Ответ дляЧервона калина
Без поняття
Радість за людей - то позитив
Безкоштовно
Радість за людей - то позитив
Безкоштовно
А что тут радостного , что мужик на фронт не пошел воевать как ему положено по статусу мужчины ?
Marinamariana• 14 июня 2025
Ответ дляЗлюка бобер
То радійте собі, навіщо це сюди нести? Аби що?
Кацапский вброс что тут непонятного
Marinamariana• 14 июня 2025
Ответ дляИнфотуфелька
Хотят люди выжить. Кто им запретит
Все равно они умрут , но без чести
Marinamariana• 14 июня 2025
Ответ дляЧервона калина
Молоді, красиві і щасливі
Хай будуть живі
Все равно умрут . Все умирают . Но одно дело умереть совершив что то выдающееся ( страну свою защищать это оно самое), другое дело умереть в засранной постели от старости или в ДТП ,не сделав ничего в этой жизни выдающегося
Marinamariana• 14 июня 2025
Ответ дляЧервона калина
Вам здалось, я не Зеленський
Нічого не вимагаю, добра і люблю людей
Путина лучше вспомни
Natalia505• 14 июня 2025
Ответ дляSantander
Я одна не розумію для чого про це говорити публічно? Життя така штука цікава, не знаєш де будеш завтра
Сто відсотків. Ви не одна. Я взагалі посил не зрозуміла. Піду порадію за африканських дітей, яких волонтери лікують, мабуть більш важливий привід...
як на мене.
ole4kakissa• 14 июня 2025
Ответ дляMarinamariana
В другие времена это позор был бы
Этот сейчас позор:(
У меня муж тоже выехал (у меня инвалидность), но за 2.5 года ни он, ни я нигде ни разу не обозначили что он заграницей. Если я что и пощу, то только себя и детей.
С одной стороны понимаю радость людей, а с другой для меня дикость кричать об этом на весь мир; выехали молча и живите свою тихую жизнь, зачем людей дразнить?!
пс: муж работает с 7-го дня получения ВЗ, ни копейки пособия не получал
Marinamariana• 14 июня 2025
Ответ дляole4kakissa
Этот сейчас позор:(
У вас правильное понимание
golybka0711• 14 июня 2025
я сьогодні раділа за чергових звільнених з полону, за їх родичів. за хлопця, якому звіри (бо це не люди) відрубали палець і за його маму. за цю пару радіти не буду, хоча їх почуття мені зрозумілі.