Олеся Польова• 14 июня 2025

На Вєрку Сердючку подали в поліцію. Данилко співав російською мовою

Языковой омбудсмен Тарас Кремень инициировал проверку концерта Verka Serduchka & Band в столице, на котором звучали песни на русском языке. По его мнению, это могло нарушить сразу несколько норм украинского законодательства. Кремень отметил, что песни на языке государства-агрессора во время массового мероприятия являются прямым нарушением статей 23 и 29 Закона Украины
Исполнение песен вроде "Ха-ра-шо" и "Дольче Габана" противоречит решению городских властей.
Мама Никитки-2• 15 июня 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Ооо, то ви ще й ці факти заперечуватимете?

Скорик, Стус, Шевченко, Світличний, Багряний .. продовжувати? Чи може не ганьбитиметеся, а підете в Гугл і почитаєте?
Прям за мову? Чи не зовсім за мову
Не чіпай - вб ю• 15 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Прям за мову? Чи не зовсім за мову
І за мову, і за укр позицію в тому числі
Mira29-c3c3• 15 июня 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Ну ви ж не сидите чомусь. При всій вашій прокацапській позиції.
СИРЕЛИ• 15 июня 2025
Ответ дляelenze66
Бо його викупили з кріпацтва.
і що ? на думку раші вони нас теж зараз з рабства визволяють. то нам тепер треба їм ноги кланятись та в рашу на пмж виїждати ?
Solnceya• 15 июня 2025
Ответ дляannu-b519
Нет, она на паузе по отношению к гражданам и действует по отношению к правительству, а вы не в курсе?
Конечно, я не в курсе. Думала, что по действующей конституции все люди равны в правах и мужчины наравне с женщинами и пенсионерами могут выезжать за границу... (плачет)
СИРЕЛИ• 15 июня 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Вони УСЮДИ були колись без паспортів. І камер колись не існувало. Я вас ще раз питаю - ви чим таким займаєтеся що вам заважають камери?
в носі колупаємось. можна це без зайвих очей зробити ?
Не чіпай - вб ю• 15 июня 2025
Ответ дляСИРЕЛИ
То вдома длубайтеся

.А ящо авто вкрадуть або нападуть на людину - камери вам також зайвими будуть?
Не чіпай - вб ю• 15 июня 2025
Ответ дляSolnceya
В країні поза станом війни - безумовно. Навіть в Україні.
СИРЕЛИ• 15 июня 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
То вдома длубайтеся

ой, не з нашою поліцією.
Мама Никитки-2• 15 июня 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Головне за укр позицію. За мову нікого б не чіпали. Той же Сосюра п після неперевершеного Любіть Україну почав віршики в стилі
трактор в полі дир дир Дир
Ми за мир
І ніхто його не чіпав. Купа письменників і поетів писали українською.
Репресували тих, хто боровся за незалежність України.
Не чіпай - вб ю• 15 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
трактор в полі дир дир Дир
Ми за мир
І? як це пов´язано з тим, що я писала? Їх примусово не зросійщували?

Може їх лагідно переконували і десятиріччями чекали поки українці перейдуть на російську?
Мама Никитки-2• 15 июня 2025
А взагалі я тут потроху читаю про дисидентів срср, то цікава картинка вимальовується. Дисидента Стуса вбили в застібках, а дисидента Сахарова в той же час випускають закордон і пізніше обирають депутатом срср Я анітрохи не зменшую заслуг Сахарова але як кажуть осадОчОк то залишився
Мама Никитки-2• 15 июня 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю

Я читала, тому і питаю. Навіщо ви срач зводите. Людей катували, гонили і вбили не за українську мову а за боротьбу за незалежність країни. Багато хто писав українською і їх не чіпали
vasilisa-l• 15 июня 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
чим?
Кількістю російських пропагандистів))
IrinnkA• 15 июня 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю

Вони не мої родичі
Vikki• 15 июня 2025
Ответ дляТатьяна-8275
Украина все больше и больше становится похожа на Россию.

’Убить дракона’ совсем непросто оказывается.
Есть подходящая пословица.
За что боролись( против диктатуры пуйла),на то и напоролись
Vikki• 15 июня 2025
Ответ дляelenze66
Бо його викупили з кріпацтва.
Насколько я помню,причём это был кацап( кто выкупил),три раза хаха
Не чіпай - вб ю• 15 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Сахаров науковець, з якого б дива він мав би бути невиїзним?
Такими людьми совок надзвичайно пишався і демонстрував їх світу (а особливо - їхні винаходи).
Правда за спиною завжди ходили КДБ, але то вже деталі.
Не чіпай - вб ю• 15 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Я написала не лище про це, але ви чомусь ацент зробили саме на цьому. Навіщо?

Звісно ж якщо прославляли сталіна на партію українською -то навіть заохочувалося
Не чіпай - вб ю• 15 июня 2025
Ответ дляVikki
Не тільки. Їх там декілька було. І ініціатор наскільки я пам´ятаю, Брюлов, німець.
Мама Никитки-2• 15 июня 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
В сенсі з якого дива? Ну то почитайте про нього. Багато цікавого знайдете.
Ну ок пишався так пишався. А шо там з Сахаровим? Вислали закордон? А чого зі Стусом так не можна було?
Мама Никитки-2• 15 июня 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю

Я читала ваш діалог з іншою порадницею, тому саме так і поставила вам питання ї, з акцентом. Бо ви не просто прізвища озвучили
Не чіпай - вб ю• 15 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ви намагаєтеся знайти в мене пояснення логіці совка, який нищив просто за анонімним дописом на будь кого, серйозно?
Seehund• 15 июня 2025
Ответ дляBlackhush
Удалено администрацией...
Ну если вы под рашку попадете тоже будете по 2 часа в сутки воду получать, хоть то вам, хоть не то.)
Seehund• 15 июня 2025
Ответ дляShaan
Удалено администрацией...
У нас в Мариуполе до 2021 года были русскоязычные школы, потом стали потихоньку переходить на украинский, зно всё-таки сдавалось на украинском, и наши дети показывали худшие результаты, чем в украиноязычных областях, в книжных магазинах было полно книг с рашки на русском, не думаю, чтобы за ваши деньги вам отказались напечатать на русском сколько угодно.))
Korsika999• 15 июня 2025
***нутым нет покоя. Вот что можно ответить на такие ’новости’.
Solnceya• 15 июня 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
В нас не стан війни
Olvia1987• 15 июня 2025
Ответ дляKorsika999
Проблема не в этом.Проблема в том,что они нами руководят
настявика-4343• 15 июня 2025
Ответ дляShaan
Удалено администрацией...
У моей дочери в школе второй иностранный был русский, параллельный класс, полностью обучение на русском. С сентября 22, правда, русский убрали. Но параллельному классу, дали доучиться на русском. На тот момент дети были в 8ом классе. Днепр
Korsika999• 15 июня 2025
Ответ дляOlvia1987
Мы им позволяем. А над ними стоят другие. Которые разделяй и властвуй.