Fashion_besties• 15 июня в 12:15

Лишь бы ни умирал ни один человек

Он готов с чертом лысым договориться.
Такой вот наш человеколюбивый
https://www.instagram.com/reel/DIQ7yiUsjLS/?igsh=Y...
Seehund• 15 июня в 15:35
Ответ дляTeonaa
Люба біда має першрпричину. Але в нашому випадку за вину путіна платять своїми життями українці. Він (зе) сказав що готовий землю їсти і чорту кланятися аби зберегти людей, - буль ласка. Хай їхав би до чорта тричі на місяць під назвою «переговори задля всісвіту і галактики». І уговорював би на мир. А він що робить? Рєчі толкаєт. Нажаль лише рєчі.
Вы что не видели перед выборами, что это абсолютно не такой человек, чтобы все перечисленное вами делать? Что у него самомнение зашкаливает?