Тро Нью-Йорку• 16 июня в 13:55

Дівчата, що закордоном, що вам кажуть ваші чоловіки…

Які лишилися в Україні? Я виїхала з сином пів року тому, чоловік не виїзний. Рішення прийняли разом, розуміли, що буде важко, він там, ми тут, але він сам після прильотів казав, що треба виїжджати нам, чиплятися якось. Поїхали. Дитині тут подобається, особливо школа, вчителі, спокійне життя, займається футболом, організація оплатила на рік йому тренування і всі витрати. Він дуже швидко пристосовується в колективі, хоча сумує за татом, але попри все каже, що йому тут краще. Не треба сидіти в коридорах вночі , в шкільному підвалі. Я поки на курсах, шукаю роботу. В Україні маємо торгівельну точку, раніше працювали разом з чоловіком, тепер він найняв продавців, через що заробіток дуже впав. Кожен раз, як розмовляємо по телефону він натякає, що павільйоном треба займатися, працювати самим, бо діл не буде, сам він стояти не буде, через мобілізацію зайвий раз не виходить. Зранку написав, що любить нас, досить скитатися, вертайтеся додому. Я навіть не відреагувала поки, бо не знаю як на це реагувати.
Запасная спина• 16 июня в 13:56
Все будет как у всех: он подженится, вы тоже себе пару найдете. Отношений на расстоянии не бывает.
Мамкиня доця• 16 июня в 13:56
Семьи у вас уже нет.
Дама с заначкой• 16 июня в 13:58
Ответ дляЗапасная спина
Буває і є, якщо не думає одним місцем.
Млинець Мій• 16 июня в 13:58
Шукайте способи вивезти чоловіка. Я 2,5 роки була з дитиною без чоловіка. Чоловік можна сказати нас випхав на початку війни, я сама не наважувалася їхати. Зараз ми разом, і я вважаю, що наш виїзд це було правильне рішення. В нас також був спільний бізнес з чоловіком в Україні. Зараз на простих роботах за кордоном
Запасная спина• 16 июня в 13:59
Ответ дляДама с заначкой
Буває і є, якщо не думає одним місцем.
Те, кто не думают одним местом, уже могут выезжать за границу, т.к. им уже больше 60 лет.
Дама с заначкой• 16 июня в 14:00
Ответ дляЗапасная спина
Нічого з чоловіками не станеться. Жінки не на курорт поїхали.
Запасная спина• 16 июня в 14:01
Ответ дляДама с заначкой
Я тоже думаю, что мужчина не сотрется, пока других девушек поюзает. Тут вы правы.
Роза в вазі• 16 июня в 14:01
Какая-то у вас фантастическая история. Хоть бы немного правдоподобнее писали...
Блакитна устриця• 16 июня в 14:02
Выехали с мужем
Папобус• 16 июня в 14:02
Ответ дляДама с заначкой
А куда? Пособия, жильё, курсы
Дайте подуться• 16 июня в 14:02
Мы три года живем отдельно и прекрасно поддерживаем отношения, хотя это очень сложно, мы очень скучаем.
Полтора года назад мужа забрали и сейчас списывается уже.
Мой муж, видя что происходит в стране никогда бы не сказал приезжайте изза безопасности детей.
Дама с заначкой• 16 июня в 14:03
Ответ дляЗапасная спина
Заохочуєте бл#дство?
Хлопаю ресницами• 16 июня в 14:03
Ответ дляДама с заначкой
спасатьдетей?
мужа не надо спасать? его не жалко?
автор Тро Нью-Йорку • 16 июня в 14:03
Ответ дляМлинець Мій
Вихід тільки один, продати квартиру, але зараз і це не гарантія, що вдасться виїхати
Млинець Мій• 16 июня в 14:04
Ответ дляТро Нью-Йорку
Родичів з інвалідністю або потребуючих догляд маєте?
Лагшмивара• 16 июня в 14:04
Це ваш останній шанс на воззʼєднання з чоловіком. Поки він ще кличе..

Ви звісно можете вибрати інший варіант. Так багато обрало.
Просто щоб ви розуміли.
Дайте подуться• 16 июня в 14:04
Ответ дляТро Нью-Йорку
А он как жить будет если детей не станет не дай Бог. Что значит приезжайте, пусть под… что ли.
Яичница с беконом• 16 июня в 14:05
Ответ дляДама с заначкой
Буває і є, якщо не думає одним місцем.
Справа не у тому місці, якби все так просто було, то зранку під душем подр@чив і все гаразд. Все набагато складніше. На відстані життя продовжується як у жінки, так і у чоловіка. І це цілком нормально, що через деякий час, а це може бути як 6 місяців так й 2-3 роки, виникає потреба у реальних живих відносинах, а не віртуальному спілкуванні.
Запасная спина• 16 июня в 14:06
Ответ дляДама с заначкой
Заохочуєте бл#дство?
Простая констатация фактов - https://www.bbc.com/ukrainian/articles/c15zx1d4v2k...
Анонимушка• 16 июня в 14:06
Досить скитатись, каже? А над вашим домом вже не літає? І школярі не сидять у підвалах? Якось егоїстично дуже з його боку благословити вас на виїзд, а потім назад у цю клітку гнати. Мабуть у нього просто накипіло... Приїдьте до нього на побачення на тиждень і назад.
Дама с заначкой• 16 июня в 14:06
Ответ дляХлопаю ресницами
спасатьдетей?
мужа не надо спасать? его не жалко?
Батько вперше чергу буде думати про безпеку і життя дітей та їх маму, а не кидайте все і приїжджайте під обстріли.
ХаДиДиШь• 16 июня в 14:07
Я б задумалась семья ли это, если муж рассказывает про «скитаться», живя в зоне прилетов и имея сына школьного возраста. Ребенок важнее ларька.
Яичница с беконом• 16 июня в 14:08
Авторе, з якого ви міста України?
Гопница-Советчица• 16 июня в 14:08
Пока есть женщины в Украине, если мужик нормальный, охомутают что процентов.
автор Тро Нью-Йорку • 16 июня в 14:08
Ответ дляБлакитна устриця
Выехали с мужем
Це класно. В мене теж тут всі знайомі дівчата з чоловіками. Хто за гроші, хто багатодітний, хто по липовій інвалідністю, хто по справжній.
Папобус• 16 июня в 14:09
Ответ дляДайте подуться
А она как жить будет, если его не станет? Или пофиг что там с тем мужем будет
Блакитна устриця• 16 июня в 14:09
Ответ дляПапобус
А куда? Пособия, жильё, курсы
Во многих странах нет пособий))
Дама с заначкой• 16 июня в 14:09
Ответ дляЗапасная спина
Завжди було купа розлучень. Черешеньки не можуть деякий час без жінок.
Анонимушка• 16 июня в 14:09
Ответ дляБлакитна устриця
Во многих странах нет пособий))
То неправильные страны)
автор Тро Нью-Йорку • 16 июня в 14:09
Ответ дляМлинець Мій
Ні