Завтра не пью• 16 июня 2025
Вам казали батьки, що люблять Вас?
Мені 26 років, і за все моє життя мої батьки ніколи не казали мені, що люблять мене, що я красива, ніколи не робили компліментів. Навпаки мама постійно зривала на мені злість підніманням руки, називаючи мене в 5-6 років "гадюкою", "холєрою" і схожим. А Вам казали, що люблять Вас? В мене зараз є кицька, то я їй по 100 компліментів в день кажу і чоловіку теж.
Тундиринда• 16 июня 2025
Нет, когда мне это нужно было.
Сейчас когда мне стало 35 я уехала ,а она постарела то стала говорить о уакой то любви ,лезет обнимать меня и тд.
Но я ее временами оправдываю ,что- ее мама и папа тоже этого не научили и поэтому она такая...
Забрызжу ядом• 16 июня 2025
Ні не казали ніколи. В мене ніколи не виникало таких питань, власне як і сумнівів в тому що мене любили безумовною любов´ю без всіляких слів.