Найщасливіша• 16 июня 2025

Вам приходилось жалеть о какой нибудь эстетической процедуре?

Цукрові вишні• 16 июня 2025
Так, татуаж брів. Краще б малювала постійно. Воно не геть щоб так погано, але не по формі брів зроблено
Стигла полуниця• 16 июня 2025
Кератин. Отвалились волосы.
Всякие лазерные процедуры для лица - больно и безрезультатно
Биореаитализация - издевательство, Пару дней в пупырках а потом все как и было.
Коржик• 16 июня 2025
Мне предстоит понять)) сижу после холодной плазмы, лицо печет😁
Через неделю биоревитализация, еще через неделю ботокс, у меня к нему прямые мед показания.
Фенте Фря• 16 июня 2025
Татуаж бровей. Но мне просто ’мастер’ рукожоп попался. 5 лет прошло, вспоминаю её незлым тихим словом каждый день
Я такая - жду трамвая• 16 июня 2025
Філер під очі, типу носослізні заповнити, але пішли набряки і вид як в алкаша, розчиняла.
Зараз от ламінування брів зробила, така фігня, скажу я Вам… вії класно, а брови стали ще більш лохматі ніж було До, ще й жорсткі 🤪
Я такая - жду трамвая• 16 июня 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Кератин. Отвалились волосы.
Біоревіталізація дарує в першу чергу щастя! Не треба це недооцінювати. От сидиш ти сумний, записався на біоревіталізацію, дивишся після процедури в дзеркало і ти в шоці, потім чекаєш поки ті всі синці і пупирки посходять і коли цей момент настає - ти по-справжньому щаслива людина, бо знову можеш без страху дивитися на себе в дзеркало
Стигла полуниця• 16 июня 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Да 😂
Именно так
Я такая - жду трамвая• 16 июня 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Да 😂
Именно так
А ще ботокс, якщо косметолог не вгадала з дозою - то теж справжнє щастя і антидепресант. Приходиш до косметолога і косметолог питає «а хочете розслабити мʼязи-депресори, щоб куточки губ донизу не спускалися і все таке», я кажу «ну, звісно ж хочу!». Вкололи, розслабили так, що півроку шепетявила, і от що я Вам скажу, дійсно, коли дія тієї фігні пройшла, я така була щаслива вимовляти всі літери, депресію як рукою зняло. От що значить, гроші заплатила не даремно 😂😂😂
Стигла полуниця• 16 июня 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
У меня с упавшими глазами был опыт.
4 месяца надутое нечто на вид 😂
Я такая - жду трамвая• 16 июня 2025
Ответ дляСтигла полуниця
У меня с упавшими глазами был опыт.
4 месяца надутое нечто на вид 😂
Це нічого порівняно з емоцією щастя, коли воно проходить. Ніякий психотерапевт за великі гроші так депресію не зніме, як відпустивший невдалий ботокс 😂
Я не чарівниця вам• 16 июня 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
угораю с вас. Хорошо что у меня денег нет
Я такая - жду трамвая• 16 июня 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
От вірите, сама з себе угораю. Сходила недавно до бровиста, приходить чоловік з роботи 😳, я йому «це скоро пройде», тільки після цієї фрази в нього дар мовлення повернувся
Я не чарівниця вам• 16 июня 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
О, ну тут я теж сходила. Жду когда пройдет а оно не проходит.
Слоник-тоник• 16 июня 2025
Брэкеты без операции