Ясамаякрасивая)• Изменено 16 июня в 20:47
Шо робить, якщо холодильнік встроює, а морозілка віддихає?
Люди, срочно, в кого таке було: холодильнік шото встроює, а морозілка тупо віддихає вже третій день. Вроді шось гудить, а холоду — як у маршрутці без кондишена. Це шо, фреон кудась випарувався, чи мені вже встроювати новий? Підкажіть, а то я вже на нервяка встроїлася.
Бавовна• 16 июня в 20:47
Ответ дляМудрецыха мира
Блин, автор, шо у вас куда встроює...?
Тобто до морозилки яка віддихає питань нема?
Мудрецыха мира• 16 июня в 20:48
Ответ дляБавовна
Так одни вопросы у меня и не только, я думаю))
Ясамаякрасивая)
• 16 июня в 20:49
І ще: дверка в морозілку трохи криво встроєна — може, через то вона віддихає? Бо я як відкриваю, то там не холод, а як в магазині, де кондишн ’тіпа є, но його тіпа нема’.
Чоловік каже: ’та нічо, то просто вона зараз відтаює для профілактики’. Ага, третій день! Шо то може бути?
Бавовна• 16 июня в 20:49
Ответ дляМудрецыха мира
Така собі ви Мудрециха, скажу я вам
Мудрецыха мира• 16 июня в 20:50
Ответ дляБавовна
Така собі ви Мудрециха, скажу я вам
Так-так падддажите, шо ви вотета сразу того на меня и много))?
Бавовна• 16 июня в 20:50
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Чоловік шо? не встроївся?
Бавовна• 16 июня в 20:50
Ответ дляМудрецыха мира
Ну хоч одна нормальна тема за день
Ясамаякрасивая)
• 16 июня в 20:50
Ответ дляБавовна
Чоловік шо? не встроївся?
Та встроївся, тільки не в тему. Сказав, шо то “енергозбереження нового покоління” — типу, морозілка сама рішає, коли їй морозити. Це вже штучний інтелект, понімаєш.
ХикориДикори• 16 июня в 20:51
Не вмієте суржиком - не беріться. Майстра викличте, хай гляне холодильника, а не мекаєте тут.
Мудрецыха мира• 16 июня в 20:51
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Бавовна• 16 июня в 20:51
Ответ дляЯсамаякрасивая)
У вас, часом , не система розумний дім? Ви там всі такі розумні
Указка• 16 июня в 20:52
Ответ дляЯсамаякрасивая)
главное что вы там друг друга понимаете
Указка• 16 июня в 20:52
Ответ дляЯсамаякрасивая)
главное что вы там друг друга понимаете
Love_Love_Love_• 16 июня в 20:53
Як можна так будувати речення?
Ви в житті так і розмовляєте- холодильнік, морозілка?
А я нівроку• 16 июня в 20:56
Ответ дляLove_Love_Love_
Як можна так будувати речення?
Морозіловка
Ясамаякрасивая)
• 16 июня в 20:56
Ответ дляМудрецыха мира
Йой, шо ся з ним балакаєш, як з пнем! Казала йому — подивися, може той фреон не втєк, а просто обідився. А він лем шапку натяг і каже, то не моя компетенція!
бифидобактерияЖоржик• 16 июня в 20:57
Ответ дляБавовна
Трольна
На ЗУ таке говорять- що я в шоці. І вважають себе чистими українцями. А як на рос мові скажеш- та ти що, то ховайся...
Мусик Пусик• 16 июня в 20:58
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Да, они там так балаболят что сразу не разобрать)))
Бавовна• 16 июня в 21:00
Ответ дляЦаревна в уггах
Віддихає!
З морозилкою зраджує автору, поки автор встроїлася