ЗабежАЛОЧКА• 17 июня в 10:18
Я дивлюсь на ціну, спілкуюсь. він новий. АЛЕ в чому підвох?
треба телефон, мій помирає.
знайшла відновлений телефони. вони нові, просто модель типу вітринна або виставкова
Дорогенькі мої порадниці, поясність де тут підвох. чи варто купувати такі телефони?
Мядуза аля моргонер• 17 июня в 10:21
Дивлячись хто продавець на розетці. Це ж не сама розетка продає, а хтось користується розеткою як маркетплейсом. Потім якщо проблеми розетка вам скаже,що вони нічим вам не допоможе звертайтесь до продавця( в мене так було). А він може вас ігнорувати. Тому дівіться на продавця, читайте відгуки. Я колись купувала відновлений айфон але саме у магазині техніки типу комфі
Гарнюнька• 17 июня в 10:21
Відновлений - это после ремонта, то есть был возврат и ремонт. Витринная модель - это витринная модель, но не востатовленный
ЗабежАЛОЧКА
• 17 июня в 10:22
Ответ дляГарнюнька
ось так пише продавець ’Добрий день! Як і вказано на сайті, дані товари зберігалися на вітрині магазину та не були у використанні’
Гарнюнька• 17 июня в 10:24
Этот продавец покупает на Ибей и перепродает здесь, так как версия американская. Я сама покупала на ибей востановленный телефон, по очень адекватной цене. Пользуюсь уже лет 5. НО наши хотят заработать, поэтому наверняка там покупаюм дешевку, я бы не рисковала
Благоуханочка• 17 июня в 10:25
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Сколько месяцев гарантия?
ЗабежАЛОЧКА
• 17 июня в 10:26
Ответ дляБлагоуханочка
Сколько месяцев гарантия?
Гарантія. 6 місяців Обмін/повернення товару впродовж 14 днів
Гарнюнька• 17 июня в 10:27
Востановленный телефон на Ибей стоит 280 дол. - наши продают за 465дол. Купите сами на ибей