Є сусідський дідусь, дуже древній, хоче знайти свою наче двоюрідно сестру, але був він у неї після арміїї(я так розумію, що це десь 50-ті роки). Каже , що жили на вулиці сталіна. Я не можу знайти, як зараз називається ця вулиця.
Хочеться якусь надію дати цьому старенькому, що в нього хтось є. Можливо хтось підкаже назву вулиці, або навіть якісь корні знайдуться.
Забагаловка• 17 июня в 13:21
Обзор от ШІ
Вулиця Сталіна в Богуславі називалася вулицею Соборною. Вона була перейменована рішенням міськвиконкому від 30 січня 1991 року № 51.
Забагаловка• 17 июня в 13:23
Ответ дляАдюла
Дякую, а мені видало , що вул. Героїв України, а я такої не знайшла чи якось не так шукала
Я не беруся відповідати за інфу, бо це таке пошук Штучного інтелекту видав
Всіх підсаджую• 17 июня в 13:28
Ответ дляЗабагаловка
Обзор от ШІ
Соборна -Комсомольська
в гугл є назви вулиць Богуслава і старі назви ,Сталіна там не вказано