Дівчина заглядєніє• 17 июня в 15:16
Похудеть. Очень хочу
На 8 кг за 5-6 месяцев, но не могу контролировать жор
Голодная часто, если сдерживаюсь, через пару дней все сначала
Кто смог, поделитесь пожалуйста
Кусачая Я• 17 июня в 15:18
Пи Пи Пилюля• 17 июня в 15:19
Це інсулінорезистентність. Дуже важко схуднути. Я не змогла. Лікар сказав пити метформін, але його пити все життя треба. Я не пью, живу товстою
Кастрюлька• 17 июня в 15:20
Нужно есть много белка. Когда в рационе много белка, то и нет этого страшного жора. Я ем чизбургер (только один), и обязательно пачку творога. Ем маленький кусочек пражского торта, и обязательно пачку творога. Так получается держаться. А раньше срывало крышу и набирала х2. Так нажрала 50 кг. Это ужас.
Дівчина заглядєніє
• 17 июня в 15:20
Ответ дляПи Пи Пилюля
А чего не пьете?
Млинці зі смайликом• 17 июня в 15:20
Всю жизнь борюсь с весом, то худею, то поправляюсь, как-то раньше удавалось худеть, а вот после АД набрала 9кг и никак не могу сбросит хотя бы 1кг, уже и ем одно мясо и овощи и стоит на месте и всё, толи возраст толи что-то гормональное
.
Хочу вот начать считать каллории
. Хочу вот начать считать каллории
Пи Пи Пилюля• 17 июня в 15:21
Ответ дляДівчина заглядєніє
А чего не пьете?
Я ж говорю. Их нужно пить пожизненно.
Кастрюлька• 17 июня в 15:22
Ответ дляПи Пи Пилюля
Мне тоже советовали так делать. Постепенно привыкаешь, и начинается жор уже на метформине. БЖУ с правильным количеством белка творит чудеса. Раньше как скотина бегала в соседнюю кондитерскую. Как наркоманская скотина и не иначе. Стала есть много белка (творог, креветки, рыба, вкусные рецепты с курятиной в аэрогриле), то не могу ничего есть из той кондитерской. Всё приторное и тут же не такое вкусное.
Love_Love_Love_• 17 июня в 15:26
Ответ дляПи Пи Пилюля
Інсулінорезистентності легко позбутися без ліків, це не діагноз і не хвороба. Чокнутий лікар
Пи Пи Пилюля• 17 июня в 15:27
Ответ дляLove_Love_Love_
Я не пила ліки. Як позбутися інсулінорезистентності не знаю.
Love_Love_Love_• 17 июня в 15:28
Ответ дляПи Пи Пилюля
Вам Кастрюлька все правильно пише.
Баланс бжв ваше все. Режим зарчування без перекусів. Якщо хочете покращити аналізи потрібно серйозно до цього підійти, можете сама, а можете знайти толкового дієтолога
Дівчина заглядєніє
• 17 июня в 15:28
Ответ дляМлинці зі смайликом
.
Хочу вот начать считать каллории
. Хочу вот начать считать каллории
Я тоже после АД
Малинка Алинка• 17 июня в 15:31
інсулінорезистентність легко коригуєтсья харчуванням.
що за туфта.
схуднути також можна. треба налагодити харчування. скласти меню. це легко і просто. якщо маєте базовий набір аналізів, то лишилось анамнез зібрати і вперед !
все просто, було б бажання
що за туфта.
все просто, було б бажання
Love_Love_Love_• 17 июня в 15:32
Ответ дляПи Пи Пилюля
Позбутися інсулінорезистентності повністю можливо, особливо на ранніх стадіях. Це не “хвороба назавжди”, а метаболічний дисбаланс, який добре реагує на зміни способу життя. Нижче — чіткий план дій:
⸻
✅ 1. Зменшення ваги (якщо є надмірна)
• Навіть -5–10% ваги значно покращує чутливість клітин до інсуліну.
• При ваговому схудненні зменшується жир в печінці й навколо органів — це ключ до нормалізації метаболізму.
⸻
🍽️ 2. Харчування — головна зброя
Основні принципи:
• Низький глікемічний індекс (ГІ): обирай продукти, що повільно підвищують рівень глюкози.
• Менше цукру та простих вуглеводів: хліб, солодощі, соки, білий рис.
• Більше білка й клітковини: м’ясо, риба, яйця, овочі, бобові, насіння.
• Регулярність прийомів їжі — не голодуй і не переїдай.
На рахунок пункту про менше цукру і простих вуглеводів, їх на 2-3 місяці потрібно виключити зовсім, цукор у трьох видах: сахароза,фруктоза, лактоза
⸻
✅ 1. Зменшення ваги (якщо є надмірна)
⸻
🍽️ 2. Харчування — головна зброя
Основні принципи:
Дівчина заглядєніє
• 17 июня в 15:33
Ответ дляКастрюлька
Как вы готовите в аэрогриле ? Что за зверь такой?
Это лучше чем духовка?
Пи Пи Пилюля• 17 июня в 15:38
Ответ дляLove_Love_Love_
⸻
✅ 1. Зменшення ваги (якщо є надмірна)
⸻
🍽️ 2. Харчування — головна зброя
Основні принципи:
⸻
✅ 1. Зменшення ваги (якщо є надмірна)
⸻
🍽️ 2. Харчування — головна зброя
Основні принципи:
Нажаль це хвороба назавжди. Поки рахуєш калорії, тримаєш цей правильний раціон трохи худнеш і все як ви описали. Тільки найменший зрив і все повертається знову
Love_Love_Love_• 17 июня в 15:43
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ні це не ХВОРОБА і не назавжди
Love_Love_Love_• 17 июня в 15:44
Ответ дляДівчина заглядєніє
Это лучше чем духовка?
Це швидше і практичніше, треба готувати сьогодні на завтра.
Вишиванка• 17 июня в 16:00
Потрібно гарно їсти, не просто наїдати свої ккал, а дотримуватися свого кбжу. У мене з січня -9кг, без особливих обмежень і трішки фіз. активності.
Мої фото, звичайно, ще далеко до ідеалу, але поступово все буде. У мене такий тип фігури, що все йде в боки і живіт і важко його позбутися.
Все у вас вийде, якщо захочете.
Дівчина заглядєніє
• 17 июня в 16:10
Ответ дляВишиванка
Все у вас вийде, якщо захочете.
Клас
А ви в якомусь марафоні?
Дівчина заглядєніє
• 17 июня в 16:11
Ответ дляLove_Love_Love_
Для того щоб схуднути потрібно бути ситим. Яка у вас вага?
64 кг зараз
І нікуди не іде, була 67 восени
Дівчина заглядєніє
• 17 июня в 16:12
Ответ дляLove_Love_Love_
Цікаво
Треба про це детальніше подивитись. Тобто з вечора на завтра всю їжу приготувати ?
Паспортний стіл• 17 июня в 16:14
Ответ дляПи Пи Пилюля
Я ж говорю. Их нужно пить пожизненно.
Та прям, похудеете и уйдет инсулинорезистентность, и пить больше не надо. Всю жизнь пьют диабетики
Love_Love_Love_• 17 июня в 16:20
Ответ дляДівчина заглядєніє
Цікаво
Так, все поважити і знати шо ви будете їсти , інакше будуть зриви
Love_Love_Love_• 17 июня в 16:23
Ответ дляДівчина заглядєніє
64 кг зараз
І нікуди не іде, була 67 восени
Я сумніваюсь що при такій вазі у вас інсулінорезистентність. Ви аналізи давно здавали?
Поросенка• 17 июня в 16:25
Ответ дляВишиванка
Все у вас вийде, якщо захочете.
что такое КБЖУ? Поделитесь секретом , что конкретно делаете , что так похудели? Какие упражнения , сколько раз в неделю?
Вишиванка• 17 июня в 16:28
Ответ дляПоросенка
Білки-жири-вуглеводи.
Чотири рази в тиждень тренування вдома (інтенсивне на все тіло, на внутр. частину стегон і ноги, прес та силове)