Единорог помог• 17 июня в 19:12

Какое общественное представление о "хорошей маме" вас больше всего раздражает?

Вкаблучках• 17 июня в 19:15
Не знаю/нерозумію про що ви....
А роздрожають такі як ви...які шукають у всьому сенс і логіку
Околовита• 17 июня в 19:16
Хороша мама не має курити
Анютины ласки• 17 июня в 19:20
Вот такое
Сапай вазони• 17 июня в 19:21
Хороша мама не влаштовує особисте життя після розлучення, а весь час і все життя -дітяткам.
Дую на вітер• 17 июня в 19:21
Никогда не слушала общественных мнений, пусть смотрят за собой и своими детьми, а не обществом за теми, кто им не может быть интересен.
Перемелица• 17 июня в 19:28
Хорошая та которая не кричит и не наказывает
Гидроусилитель руля• 17 июня в 19:28
Хороша мама не може змучитися від дитини і хотіти від неї відпочити
Най хоч раз• 17 июня в 19:35
Хороша мама не народжує після 35
Lacrimo• 17 июня в 19:48
Що має все встигати і не втомлюватись. Їй сон взагалі не потрібен, навіщо? Що не має права на відпочинок любий коли дитину зайняла. Що має ’займатись дитиною’ ця фраза мене тригерить дуже , родичі нею діставали. Чуть що робиш інше - займись дитиною, а дитина може бути зайнята грою, бавитись в піску собі спокійно ітд... взагалі не сприймаю мамок, які душать дитину увагою надмірною і бавленням, не дають погратись з однолітками і самому.
ничевока• 17 июня в 19:54
Що хороші мами доскону повинні ставити дитятку в пріоритет
ЯкаКраля• 17 июня в 19:57
Ответ дляСапай вазони
А как его устраивать ?
ЯкаКраля• 17 июня в 19:58
Ответ дляГидроусилитель руля
+100, раздражает :)