Своего не предлагать• 18 июня в 00:43
А может этот замес с Ираном к лучшему и от
Украины наконец то все отцепятся, ну не может же быть так долго все плохо постоянно в одной точке земли.Есть закон сохранения энергии!
Мрії у вирії• 18 июня в 10:55
Ответ дляsvecola
заметно по топам тем заграничных курортов зарплат и покупок недвиги
щось я закордонні кукрорти не моніторю
сусідка по дачі квартиру не купила
а бабуся, що вчора купувала кілька картоплин в супермаркеті, передає вам вітання
сусідка по дачі квартиру не купила
После шести ни-ни• 18 июня в 10:55
Ответ дляФея_3уровень
Так і Нечай, мольфар якого вбили , теж говорив, що Україна зникне на якійсь час з карти світу.
Не в первый раз... Потому что история нас ничему не учит
Ласунка• 18 июня в 10:55
Ответ дляsvecola
Удалено администрацией...
Судячи по вашим дописам, в яких нічого нового, схоже, у вас провал
Ответ дляУкраїна понад усе!
Українці вже не можуть бути патріотами, як раз срускіє ракети пояснили, що треба відстоювати і захищати своє, побочка така від ваших атак. Не зрозуміло тільки чому пишете кацапські думки українською, писали б вже як є кацапською
бо то сыва секта трудиться
Мрії у вирії• 18 июня в 10:55
Ответ дляsvecola
это закон путина.отлов мужиков везде на россии даже в москве и питере у метро спорт клубах хостелах везде
у нас сафарі((
Мрії у вирії• 18 июня в 10:56
Ответ дляЛасунка
а я навпаки впевненна що якщо курс не змінюється, задачі зверху саме такі і були поставлені - і в такому конкретному форматі
Україна понад усе!• 18 июня в 10:56
Ответ дляЗалетна Я тут
А что делать семьям зсу?
Их раша сотрет с земли
Вы своей башкой не думаете?
Их раша сотрет с земли
Вы своей башкой не думаете?
Та то рашотролі, вони тут кацапські бажання українською вже доносять, ближче стають до цільової аудиторії
Ласунка• 18 июня в 10:57
Ответ дляsvecola
мне плевать на те шахеды и ракеты.вы видели карту нашей страны?
Бачила, а ракети і шахеди відчувала над головою.
Україна понад усе!• 18 июня в 10:57
Ответ дляsvecola
на яндекс фото уже названия русских населенных пунктов на китайском языке,китайцы лес пилят аж гай шумит.
Та вони ж бревно не бачать, бо Україна їх дуже хвилює
Ласунка• 18 июня в 10:58
Ответ дляМрії у вирії
Та ні, все як завжди виконується - через одне місце, і схоже, така якість влаштовує
Україна понад усе!• 18 июня в 10:59
Ответ дляКокошинЭль
Дурень думкою багатіє
Та все буде нотуйте, запаси закінчуються, а війна дуже дороге задоволення. Знайдеться дубіна на вашу кацапію
Мрії у вирії• 18 июня в 10:59
Ответ дляsvecola
Щоночі - гра в кляту параша_рулетку. Летить шахед. І не один. А ще ракета. А може десять. І ти лежиш у темряві не тому, що спиш, а тому, що не знаєш - чи відкриєш очі вранці. Чи буде ранок узагалі.
Кожен, хто живе в Україні, живе під прицілом. І виживає щодня.
Ласунка• 18 июня в 10:59
Ответ дляsvecola
а шо так .не заходят методички о зеленском?
Хочеться чогось новенького від вас. А то всьому форуму приїлися ваші однакові фразочки. Вже постарайтесь, а то на відпустку на допрацюєте
Мрії у вирії• 18 июня в 10:59
Ответ дляsvecola
Удалено администрацией...
аби вижити при поточниках
Ответ дляМрії у вирії
щось я закордонні кукрорти не моніторю
сусідка по дачі квартиру не купила
верим конечно.в пробках одни ланусы и жигули.на улицах люди со вздутыми животами от голода и украинцы строят глинобитные хатки вместо коттеджей
Не гоню• 18 июня в 11:00
Читаєш політичні теми і стає ніяково, щоб не сказати гидко. Так примітивно ці проплачені ’ манькі’ пишуть, ну геть. Просто якісь кліше , вже ніхто навіть не реагує на ці вкиди, не ведеться. Тож людей вважають такими примітивними, щоб платити за таку низькосортну пропаганду в надії, що іона має сенс, сумно.
Ответ дляНе гоню
Удалено администрацией...
Ласунка• 18 июня в 11:01
Ответ дляНе гоню
Вони самі собі ще й лайки ставлять, смішно
Ответ дляНе гоню
може ви заплечете?
Не гоню• 18 июня в 11:01
Ответ дляЛасунка
Сумно. За кого нас тримають?
Ласунка• 18 июня в 11:01
Ответ дляsvecola
може ви заплечете?
Колись і вас бумеранг за зелену риганину догонить
Фея_3уровень• 18 июня в 11:02
Ответ дляТримаю свічку
Ні пропозиції пуйла пряма мова, що він за припинення вогню? Давайте
На стороні пуйла переваги, то ж він і не буде бігати за потерпаючою стороною з такими пропозиціями. Смішно на це очікувати. Потерпаюча сторона робить запит на мирні переговори.
Але потерпаюча сторона тільки запускає ботів, щоб після кожної масової загибелі цивільних верещали, що у нас все прекрасно, а у русі підгорає
Мрії у вирії• 18 июня в 11:03
Ответ дляsvecola
Лексус купить один із сотні тисяч. А кожна четверта сім’я (умовно) відкриє холодильник і подумає, як скласти вечерю з того, що є, і щоб ще щось лишилося на завтра.
Марафон - з планами на саміт, з планами про план перемоги і потужності... Можновладці - з грошима і Лексусами. А в реальності батагьох із нас - молитва, щоб завтра не “прилетіло” в будинок, сподівання аби не подорожчало світло, і думки як зекономити
Перловая Кашка• 18 июня в 11:03
Ответ дляА що таке?
Удалено администрацией...