Своего не предлагать• 18 июня 2025
А может этот замес с Ираном к лучшему и от
Украины наконец то все отцепятся, ну не может же быть так долго все плохо постоянно в одной точке земли.Есть закон сохранения энергии!
Мрії у вирії• 18 июня 2025
Ответ дляНе гоню
Читаєш політичні теми і стає ніяково, щоб не сказати гидко. Так примітивно ці проплачені ’ манькі’ пишуть, ну геть. Просто якісь кліше , вже ніхто навіть не реагує на ці вкиди, не ведеться. Тож людей вважають такими примітивними, щоб платити за таку низькосортну пропаганду в надії, що іона має сенс, сумно.
відводить фокус.
Леннон_Жив!• 18 июня 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Кому як, багато хто в світі гордиться українцями, та й ми самі наче себе цінуємо. До речі, вже арєстовіч ненавиде українців, хороший знак, що все ок
На карте дипстейта ежедневное обновление масштабов вашего ’все ок’. Скоро ’все ок’ в днепропетровскую область перекинется.
Україна понад усе!• 18 июня 2025
Ответ дляЛасунка
Коли ти не в окопі, можна писати все що хочеш. Як ви уявляєте то повернення?
Буде як в Карабаху, як в Сирії в один день посипеться режим, на самих полях війни кацапів не перемогти. Як тільки нафту не зможуть продавати, кощей здохне
Ответ дляФея_3уровень
На стороні пуйла переваги, то ж він і не буде бігати за потерпаючою стороною з такими пропозиціями. Смішно на це очікувати. Потерпаюча сторона робить запит на мирні переговори.
Але потерпаюча сторона тільки запускає ботів, щоб після кожної масової загибелі цивільних верещали, що у нас все прекрасно, а у русі підгорає
вы имеете в виду идущих 4 года на Киев за три дня и тех кто несчастную масенькую суджу отбивали 8 мес срочниками и корейцами?
Мрії у вирії• 18 июня 2025
Ответ дляsvecola
Удалено администрацией...
а гроші, що виділяють, чому на дрони не йдуть? не СКОРО, а ЗАРАЗ
Ласунка• 18 июня 2025
Ответ дляsvecola
А скільки наших там полягло? У вас же ж родичів немає на курському напрямку, чи не так?
Фея_3уровень• 18 июня 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
А что делать семьям зсу?
Их раша сотрет с земли
Вы своей башкой не думаете?
Их раша сотрет с земли
Вы своей башкой не думаете?
Хай про них, про їхню безпеку держава подбає.
Чи треба всім тепер здохнути, під волання про сім´ї ЗСУ?
Насильно бусифікованим взагалі немає про що турбуватися
Не гоню• 18 июня 2025
Ответ дляФея_3уровень
В тому й річ, що представники потерпабчої сторони не взмозі щось запропонувати, але взмозі гордо погрожувати і не мати компромісів. Мабуть від ійни потерпають тільки прості громадяни. Верхівку все влаштовує
Ласунка• 18 июня 2025
Ответ дляМрії у вирії
Потужний обіцяв мільйони дронів. Де вони?
Мрії у вирії• 18 июня 2025
Ответ дляsvecola
розкажу подрузі, яка в свою одушку, де живе вона з чоловіком і 2 дітьми, маму перевезла з такого захопленого села...
Добра всем!• 18 июня 2025
Ответ дляВ танке
Хм,я не защищаю хуйло,но это неправда.
пу вёл прямые переговоры с Меркель,и иногда без переводчика.
Это задокументированный факт.
А чому «иногда»? Є хоч одне відео, де він говорить не завчену промову з папірця, а просто підтримує розмову німецькою? Ну хоч одненьке
Ласунка• 18 июня 2025
Ответ дляsvecola
три села приграничных?так на курщине брянщине белгородщине приграничніх их сел давно нет..серая зона
Молодчинка, лайк сама собі поставила
Тримаю свічку• 18 июня 2025
Ответ дляФея_3уровень
Запит на перемовини про припинення вогею був спільний - Україна, Сша, Німеччина, Франція
Але пуйло відкинув.
Чому, раз він за мир, по вашому?
Але пуйло відкинув.
Чому, раз він за мир, по вашому?
Мрії у вирії• 18 июня 2025
Ответ дляsvecola
скільки км залишилось до Дніпра?
Мрії у вирії• 18 июня 2025
Ответ дляЛасунка
Зе що обіцяє і де гроші?
Україна понад усе!• 18 июня 2025
Ответ дляСкоро_вчера
не смішіть оцим брєдом! ми ж інтернетом вміємо користуватися а не лише марафоном, а ще в нас родичі живуть на окупованій і чомусь ні в кого нічого не відібрали і люди живуть і не хочуть назад в Україну. Чому б це?
Те що у ваших родичів не відібрали, ще не дає статистику по всім українцям в окупації. Моя знайома казала, що в Маріуполі немає фільтрації, бо її не затримували.
ЛеньГуглить_правда• 18 июня 2025
Ответ дляМрії у вирії
От же ж - спецом змінюють фокус на ’ваньків парашистських’ і ’чебоксари з бурятами’...
а на справді те, що коїться з українцями на українських землях - то сюр! Сюрреалістичне кіно, яке ми проживаємо в реальності.
Щодня гинуть цивільні. Щодня гинуть військові.
Низький уклін ВСІМ захисникам України, але реальність страшна... і майбутнє при поточних розкладах не має оптимістичних ноток(((
І ще щодня їдуть діти та молодь, які скоріше за всього не повернуться. Я поважаю вік, але рушійна сила будь-якої країни це сама ця категорія, а вона втрачається.
Ответ дляЛасунка
а чо молоді вгодовані бички гетьмани по лондонах розсиджуються поки татко до корита лізе та с трудини патріотичні лозунги кидає?чо не захищають свої іперії ?як накрасти пів країни то вони були вдома!!
Ласунка• 18 июня 2025
Ответ дляsvecola
Ви не відповіли на питання - у вас нікого немає на курському напрямку, чи не так?
Пс. Молодчинка за самолайк
Мрії у вирії• 18 июня 2025
Ответ дляsvecola
скільки захисників щодня гине(((((( ЕЛІТА НАШОЇ НАЦІЇ.........
Фея_3уровень• 18 июня 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Удалено администрацией...
Україна понад усе!• 18 июня 2025
Ответ дляМрії у вирії
Мантри про падіння сосії. Це зручно - мріяти, дивилячись вдалечінь, замість глянути під ноги. А під ногами - розорена економіка, армія виснажена, тисячі могил, хай не мільйони (на щастя.. але ж поки!), але багато людей чи то на межі виживання, чи то живуть, економлячи на базі...((((
Тобто ви пропонуєте здадитись, чи що? Просто будуть вмирати люди не на фронті, а в буцигарнях та катівнях
Мрії у вирії• 18 июня 2025
Ответ дляsvecola
скіки до Львова?
щодня просування ворога - і не назад, на парашобидлячу країну, а на терена нашої землі(((
Ласунка• 18 июня 2025
Ответ дляsvecola
скіки до Львова?
Навчіться давати нормальні відповіді на питання, а не спригувати з них, якщо немає відповіді
Ласунка• 18 июня 2025
Ответ дляsvecola
коли гетьман поверне всю зброю яку спродав і повзривав склади?
А коли дрони будуть?
Пс. Молодець, сама не лайкнеш себе, ніхто не лайкне)
Мрії у вирії• 18 июня 2025
Ответ дляsvecola
коли можновладці перестануть багатіти на війні?