Своего не предлагать• 18 июня в 00:43
А может этот замес с Ираном к лучшему и от
Украины наконец то все отцепятся, ну не может же быть так долго все плохо постоянно в одной точке земли.Есть закон сохранения энергии!
Мрії у вирії• 18 июня в 11:03
Ответ дляНе гоню
Читаєш політичні теми і стає ніяково, щоб не сказати гидко. Так примітивно ці проплачені ’ манькі’ пишуть, ну геть. Просто якісь кліше , вже ніхто навіть не реагує на ці вкиди, не ведеться. Тож людей вважають такими примітивними, щоб платити за таку низькосортну пропаганду в надії, що іона має сенс, сумно.
відводить фокус.
Леннон_Жив!• 18 июня в 11:03
Ответ дляУкраїна понад усе!
Кому як, багато хто в світі гордиться українцями, та й ми самі наче себе цінуємо. До речі, вже арєстовіч ненавиде українців, хороший знак, що все ок
На карте дипстейта ежедневное обновление масштабов вашего ’все ок’. Скоро ’все ок’ в днепропетровскую область перекинется.
Україна понад усе!• 18 июня в 11:03
Ответ дляЛасунка
Коли ти не в окопі, можна писати все що хочеш. Як ви уявляєте то повернення?
Буде як в Карабаху, як в Сирії в один день посипеться режим, на самих полях війни кацапів не перемогти. Як тільки нафту не зможуть продавати, кощей здохне
Ответ дляФея_3уровень
На стороні пуйла переваги, то ж він і не буде бігати за потерпаючою стороною з такими пропозиціями. Смішно на це очікувати. Потерпаюча сторона робить запит на мирні переговори.
Але потерпаюча сторона тільки запускає ботів, щоб після кожної масової загибелі цивільних верещали, що у нас все прекрасно, а у русі підгорає
вы имеете в виду идущих 4 года на Киев за три дня и тех кто несчастную масенькую суджу отбивали 8 мес срочниками и корейцами?
Мрії у вирії• 18 июня в 11:04
Ответ дляsvecola
Удалено администрацией...
а гроші, що виділяють, чому на дрони не йдуть? не СКОРО, а ЗАРАЗ
Ласунка• 18 июня в 11:04
Ответ дляsvecola
А скільки наших там полягло? У вас же ж родичів немає на курському напрямку, чи не так?
Фея_3уровень• 18 июня в 11:05
Ответ дляЗалетна Я тут
А что делать семьям зсу?
Их раша сотрет с земли
Вы своей башкой не думаете?
Их раша сотрет с земли
Вы своей башкой не думаете?
Хай про них, про їхню безпеку держава подбає.
Чи треба всім тепер здохнути, під волання про сім´ї ЗСУ?
Насильно бусифікованим взагалі немає про що турбуватися
Не гоню• 18 июня в 11:05
Ответ дляФея_3уровень
В тому й річ, що представники потерпабчої сторони не взмозі щось запропонувати, але взмозі гордо погрожувати і не мати компромісів. Мабуть від ійни потерпають тільки прості громадяни. Верхівку все влаштовує
Ласунка• 18 июня в 11:05
Ответ дляМрії у вирії
Потужний обіцяв мільйони дронів. Де вони?
Мрії у вирії• 18 июня в 11:05
Ответ дляsvecola
розкажу подрузі, яка в свою одушку, де живе вона з чоловіком і 2 дітьми, маму перевезла з такого захопленого села...
Добра всем!• 18 июня в 11:06
Ответ дляВ танке
Хм,я не защищаю хуйло,но это неправда.
пу вёл прямые переговоры с Меркель,и иногда без переводчика.
Это задокументированный факт.
А чому «иногда»? Є хоч одне відео, де він говорить не завчену промову з папірця, а просто підтримує розмову німецькою? Ну хоч одненьке
Ласунка• 18 июня в 11:06
Ответ дляsvecola
три села приграничных?так на курщине брянщине белгородщине приграничніх их сел давно нет..серая зона
Молодчинка, лайк сама собі поставила
Тримаю свічку• 18 июня в 11:06
Ответ дляФея_3уровень
Запит на перемовини про припинення вогею був спільний - Україна, Сша, Німеччина, Франція
Але пуйло відкинув.
Чому, раз він за мир, по вашому?
Але пуйло відкинув.
Чому, раз він за мир, по вашому?
Мрії у вирії• 18 июня в 11:06
Ответ дляsvecola
скільки км залишилось до Дніпра?
Мрії у вирії• 18 июня в 11:06
Ответ дляЛасунка
Зе що обіцяє і де гроші?
Україна понад усе!• 18 июня в 11:06
Ответ дляСкоро_вчера
не смішіть оцим брєдом! ми ж інтернетом вміємо користуватися а не лише марафоном, а ще в нас родичі живуть на окупованій і чомусь ні в кого нічого не відібрали і люди живуть і не хочуть назад в Україну. Чому б це?
Те що у ваших родичів не відібрали, ще не дає статистику по всім українцям в окупації. Моя знайома казала, що в Маріуполі немає фільтрації, бо її не затримували.
ЛеньГуглить_правда• 18 июня в 11:06
Ответ дляМрії у вирії
От же ж - спецом змінюють фокус на ’ваньків парашистських’ і ’чебоксари з бурятами’...
а на справді те, що коїться з українцями на українських землях - то сюр! Сюрреалістичне кіно, яке ми проживаємо в реальності.
Щодня гинуть цивільні. Щодня гинуть військові.
Низький уклін ВСІМ захисникам України, але реальність страшна... і майбутнє при поточних розкладах не має оптимістичних ноток(((
І ще щодня їдуть діти та молодь, які скоріше за всього не повернуться. Я поважаю вік, але рушійна сила будь-якої країни це сама ця категорія, а вона втрачається.
Ответ дляЛасунка
а чо молоді вгодовані бички гетьмани по лондонах розсиджуються поки татко до корита лізе та с трудини патріотичні лозунги кидає?чо не захищають свої іперії ?як накрасти пів країни то вони були вдома!!
Ласунка• 18 июня в 11:07
Ответ дляsvecola
Ви не відповіли на питання - у вас нікого немає на курському напрямку, чи не так?
Пс. Молодчинка за самолайк
Мрії у вирії• 18 июня в 11:07
Ответ дляsvecola
скільки захисників щодня гине(((((( ЕЛІТА НАШОЇ НАЦІЇ.........
Фея_3уровень• 18 июня в 11:08
Ответ дляУкраїна понад усе!
Удалено администрацией...
Україна понад усе!• 18 июня в 11:08
Ответ дляМрії у вирії
Мантри про падіння сосії. Це зручно - мріяти, дивилячись вдалечінь, замість глянути під ноги. А під ногами - розорена економіка, армія виснажена, тисячі могил, хай не мільйони (на щастя.. але ж поки!), але багато людей чи то на межі виживання, чи то живуть, економлячи на базі...((((
Тобто ви пропонуєте здадитись, чи що? Просто будуть вмирати люди не на фронті, а в буцигарнях та катівнях
Мрії у вирії• 18 июня в 11:08
Ответ дляsvecola
скіки до Львова?
щодня просування ворога - і не назад, на парашобидлячу країну, а на терена нашої землі(((
Ласунка• 18 июня в 11:09
Ответ дляsvecola
скіки до Львова?
Навчіться давати нормальні відповіді на питання, а не спригувати з них, якщо немає відповіді
Ласунка• 18 июня в 11:09
Ответ дляsvecola
коли гетьман поверне всю зброю яку спродав і повзривав склади?
А коли дрони будуть?
Пс. Молодець, сама не лайкнеш себе, ніхто не лайкне)
Мрії у вирії• 18 июня в 11:10
Ответ дляsvecola
коли можновладці перестануть багатіти на війні?