Своего не предлагать• 18 июня в 00:43

А может этот замес с Ираном к лучшему и от

Украины наконец то все отцепятся, ну не может же быть так долго все плохо постоянно в одной точке земли.Есть закон сохранения энергии!
Україна понад усе!• 18 июня в 10:37
Ответ дляФея_3уровень
То ідіть і відбивайте ті землі назад.
Репресійна машина то тцкуни людолови
Паде економічно ваша рашка, ослабне, все повернем. Звикайте до цієї думки, що все загарбане повернеться
КокошинЭль• 18 июня в 10:37
Ответ дляУкраїна понад усе!
Дурень думкою багатіє
svecola• 18 июня в 10:38
Ответ дляMs. Искренность
Оно своих миллион завалило, что уже говорить о других народах. Кровавый маньяк, у которого цель - как можно больше жертв.
то ж да но посмотрим как сейчас питер с москвой повалит на эсвэо.зеками ж войны не выиграются
Мрії у вирії• 18 июня в 10:38
От же ж - спецом змінюють фокус на ’ваньків парашистських’ і ’чебоксари з бурятами’...
а на справді те, що коїться з українцями на українських землях - то сюр! Сюрреалістичне кіно, яке ми проживаємо в реальності.

Щодня гинуть цивільні. Щодня гинуть військові.
Низький уклін ВСІМ захисникам України, але реальність страшна... і майбутнє при поточних розкладах не має оптимістичних ноток(((
svecola• 18 июня в 10:39
Ответ дляМрії у вирії

Удалено администрацией...
Мрії у вирії• 18 июня в 10:39
Ответ дляУкраїна понад усе!
нам то падіння обіцяють щонайменше 3+ років... але зубожіють (день за днем) прості українці.... ((
Анонім Завгосп• 18 июня в 10:39
Мерзавец переживает за аятоллу в Иране, деду за 80, не выдержит.
Україна понад усе!• 18 июня в 10:39
Ответ длямаминаБубочка
для меня он выглядит как результат торгк с рашей
она делает с Украиной что хочет и ей не мешают, приэтом не лезет помогать Ирану
Зміниться тактика наші виб´ють нафтотермінали, раз світ пасивно допомагає. А Ірану рашка просто не може допомогти, бо самі в лайні по вуха
svecola• 18 июня в 10:40
Ответ дляМрії у вирії
заметно.по топ темах покупки квартир и заграничных курортах
Ласунка• 18 июня в 10:40
Ответ дляsvecola
мы эту мертветчуковскую методичку уже напамять знаем.а шо там путинское ворье в кремле?россияне еще на революцию 1917г два не выходят?так и будут терпеть,живя в нищите и погибая в чужих странах за царька?
Ми вашу вже теж напам´ять знаємо. Бурятів забули згадати
svecola• 18 июня в 10:41
Ответ дляУкраїна понад усе!
как это ирану рашка не поможет?беженцев примет.иранцы ванек убитых на эсвэо заменят.нарядят матрьох в паранжу и настругают мухамедиков
Ласунка• 18 июня в 10:42
Ответ дляsvecola
три села и 2 посадки в год?
А тим часом в травні новий рекорд по захопленню території. 3 села, блін. Були би з Сум чи Сумської області, подивилася якби заспівали
svecola• 18 июня в 10:42
Ответ дляЛасунка
а они еще есть?уже облавы в москве и питере у метро на мужиков
КокошинЭль• 18 июня в 10:42
Ответ дляМрії у вирії
Вы в это верите?Это ж не СССР с его плановой экономикой.Рашка может пасть только тогда,когда закончится эра углеводородов.А эти времена наступят нескоро
Ласунка• 18 июня в 10:42
Ответ дляsvecola
Ахах, давайте ще про облави. Анекдоти від Мані
Скоро_вчера• 18 июня в 10:42
Ответ дляsvecola
Удалено администрацией...
Интимная• 18 июня в 10:43
Ответ дляviter33
Просто махрові дебіли
Після такого їх на кілометр в глибину розхерачать, пославшись на це фото/відео на офіційному іранському каналі
А всі решта ( в т.ч. Китай) навіть не пікнуть
Бо одна справа - бути жертвою (як Іран зараз), а зовсім інша - погрожувати ядерною зброєю (яку відкрито планували зробити і запустити на Ізраїль)
Китай вже відправив свої транспортні літаки допомоги, тож не покинуть їх.
Мрії у вирії• 18 июня в 10:43
Ответ дляКокошинЭль
в тому і справа, що вірила... так, бо хочеться в щось вірити аби не поїхати кукухою... а вже дивишся на те, як гинуть мирні люди, як кращих з кращих на щиті вертають - і вити хочеться. Рашисти радіють житт, а ми... ((
Україна понад усе!• 18 июня в 10:44
Ответ дляСкоро_вчера
А що тут зберігати? Вже нічого зберігати. На даний момент я починаю в це вірити. Закони не діють, або діють проти народу. Корупція просто шалена і ще шаленіша безкарність. Ціни не відповідають оплаті праці. Люди просто загнані в кут. То для чого така держаа і яка її цінність? Марафоном будемо піднімати з колін патріотизм? То ця тема працює, коли люди ще не розуміють або не зовсім розуміють, що вони в повінй сраці. Зараз зрозуміли вже всі і все.
А альтернатива то кацапія не корумпованих, справедлива? В першу чергу у вас відіжмуть фірму, потім може ще квартиру, якщо повезе на підвал не попасти. Потім ще засумуєте за корупційних Україною
Ласунка• 18 июня в 10:45
Ответ дляУкраїна понад усе!
Коли ти не в окопі, можна писати все що хочеш. Як ви уявляєте то повернення?
Мрії у вирії• 18 июня в 10:45
Пишатися нашими захисниками - це святе. Але за цим ’пишатися’ ховається інше: ми звикли до щоденних смертей героїв...((((((((((((( І це СТРАШНО!
А що далі? Як довго ми ще будемо платити найвищу ціну (!!людськими життями!!) за те щоб ЖИТИ?:(((

риторичне питання(((
Ms. Искренность• 18 июня в 10:45
Ответ дляМанкоголік
Это для нас с вами ценнее. У власть имущих все наоборот.....помню как подруга работала на оч богатого дядку спонсировавшего майдан. Так вот называли людей которых нужно отправлять в Киев РЕСУРС. Она тогда охренела от цинизма
Буквально на днях эта ваша подруга из россии, рассказывала все это на стриме у одного блогера. Ещё один ваш друг вещал про печеньки от Нуланд и про 5 миллиардов, которые дали США на майдан.
Скоро_вчера• 18 июня в 10:46
Ответ дляУкраїна понад усе!
не смішіть оцим брєдом! ми ж інтернетом вміємо користуватися а не лише марафоном, а ще в нас родичі живуть на окупованій і чомусь ні в кого нічого не відібрали і люди живуть і не хочуть назад в Україну. Чому б це?
Ласунка• 18 июня в 10:46
Ответ дляsvecola
Удалено администрацией...
После шести ни-ни• 18 июня в 10:46
Ответ дляА що таке?
Пригадую слова жирика, ну як можна було з точністю в деталях все передбачити, дійсно якийсь дар а всі сміялися.
Он сотрудник разведки СССР оперативного (самого высшего) уровня - геополитика и стратегия были его направлениями.
Если ваши идеи смешны современникам, значит они сильно опережают время или безнадежно отстали.

Та же ситуация с Арестовичем
svecola• 18 июня в 10:46
Ответ дляЛасунка
куча видео.пакубт в автозаки .облавы не только в москве и питере.повестки всем и электронные
Мрії у вирії• 18 июня в 10:47
Мантри про падіння сосії. Це зручно - мріяти, дивилячись вдалечінь, замість глянути під ноги. А під ногами - розорена економіка, армія виснажена, тисячі могил, хай не мільйони (на щастя.. але ж поки!), але багато людей чи то на межі виживання, чи то живуть, економлячи на базі...((((
svecola• 18 июня в 10:47
Ответ дляСкоро_вчера
Удалено администрацией...
Ласунка• 18 июня в 10:47
Ответ дляsvecola
Трололо, пару випадків, у нас таких відео і фото щодня сотні. Ваша ціль - відволікти не вийде, погано працюєте
svecola• 18 июня в 10:48
Ответ дляСкоро_вчера
Удалено администрацией...
вы ж понимаете что судом гетьман вернет все наворованное у народа за 20 лет