Манка Я• 18 июня 2025

Жінки, якщо ви вже не хочете мужа, як викручуєтєсь від сексу ? Бо вночі всеодно

починає будити сексом. Буквально просипаєшся від цього ! Каже щоб бажання на інших дивитися не виникало..
Куда ж без меня• 18 июня 2025
Ответ дляДружная семейка
Понавиходять взамуж , бо так соціуму треба, та щоб не працювати, понасядуть на шиї ущербним мужикам, які себе ледь утримують. А потім ще від секса відмазуються
Да живи собі одна, трахайся хоч кожен день з новим красівим і підтягнутим. А на ніч в шию його, хай дома спить. Ну хахєра вам цей взамуж, щоб навколо члєна крутитися все життя?
+100000 теж не розумію... Аиходять заміж і ниють, ниють ниють...
Топтунша• 18 июня 2025
Маньяк-насильник какой-то. Еще и шантажист - я буду на других смотреть. Отвратительное поведение. Я кстати нахожусь в какой-то мере на его месте - мне хочется чаще, чем мужу, но опускаться при отказе до шантажа и почти насильственных домогательств, что блин? Что это за отношение к близкому человеку вообще. И не надо никому выкручиваться, как вы выразились - адекватный взрослый человек умеет принимать отказы и уважать волю и желания ближнего.
Бывает такое - человек вот во всем подходит, но разная половая конституция. Нужно сделать выбор - либо немного утихомирить свои желания, можно периодически реализовывать их самостоятельно, чтобы снять напряжение, либо расходиться нафиг, если тебе это неприемлемо. Я выбрала первый вариант.
Дружная семейка• 18 июня 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Саме цікаве що такі потім звинувачують тебе в егоїзмі, типу як ти рєдіска така, наважилася жити для себе, а не принести своє життя в жертву якомусь члену і його потомству
Куда ж без меня• 18 июня 2025
Ответ дляПланшетница
Ви живете поки ще живете з психічно хворим чоловіком.
Та вони там вдвох альтернативно обдаровані...
Тріль звісно, але такі ситуації реально є...
Ласковая_львица• 18 июня 2025
Ответ дляДружная семейка
Діти, і дітям треба батько .
Дружная семейка• 18 июня 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Діти, і дітям треба батько .
А вам що треба? Просрати своє життя? У дітей ще багато років попереду. А у вас?
Після розлучення батько зникає із всесвіту?
Ласковая_львица• 18 июня 2025
Ответ дляДружная семейка
Це все бла-бла-бла. І я не маленька дівчинка, набачилась в житті реалій. Дітям треба їх батько, а не дядя. Ти паче якщо батько чудовий. Чи якщо я вже давно не хочу чоловіка, треба розїзжатись і терміново мені хер шукати новий?? А діти на мені будуть, чоловік в кращому випадку на вихідні з ними буде. А я все сама буду робити?? Це значно гірше, ніж час від часу трахатись з чоловіком без бажання.
Ламборджини• 18 июня 2025
А чого ви його не хочете?
Скільки вам років? А інших хочете?
Може до лікаря варто?
Ручки-Крючки• 18 июня 2025
Ответ дляМанка Я
Так він і в іншу кімнату прийдє, шо йому
Доктор Варвар• 18 июня 2025
Я рідко коли не хочу)) якщо і не хочу то він зробить щоб я захотіла
svetolino• 18 июня 2025
Ответ дляМанка Я
А для чего він одружувався?для чого чоловіку жінка? А потім думаете ,як фея з´явилась!!! 😩🤣😁
Неначасі• 18 июня 2025
Разводитесь , зачем вам муж..
автор Манка Я • 18 июня 2025
Ответ дляЛасковая_львица
А інших бажаєтє ?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 18 июня 2025
Я умію ротом казати ’Ні’ і живу з адекватною людиною, яка розуміє вербальні сигнали. Давно вже треба привчати чоловіків до того, що без активної згоди сексу не має бути.
автор Манка Я • 18 июня 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Але , вони ж все ж вміють переконувати..)
З понеділка на дієті• 18 июня 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Діти, і дітям треба батько .
А при разводе батько ,что умирает?
Ребенок автоматически становится сиротой?
Ласковая_львица• 18 июня 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
А при разводе батько ,что умирает?
Значить ви не зрозуміли. Давайте по факту, а не як ви-теорія. Діти залишаються з мамою,у кожної дитини окрема кімната, діти разнополі і разновікові.Батько не міліонер, зняти зможе лише однокімнатну. Значить з батьком лише зустрічатись. І це лише на вихідні, а іноді і не кожні, бо їздить ще батькам допомагати в село .
На мені буде все, робота, діти, уроки, хвороби, господарство. Воно мені вибачте треба???
Я бачила такі розлучення і з чим потім залишалась жінка.
Ласковая_львица• 18 июня 2025
Ответ дляМанка Я
А інших бажаєтє ?
Буває...) Але я не зраджую, бо чоловіка поважаю. Себе сама задовільняю з фантазіями, мені цього на даному етапі життя вистачає.
З понеділка на дієті• 18 июня 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Чому тільки на вихідні?
Чому не брати до батьків дітей
Чому по черзі не брати з собою на ночівлю?
То якщо вам не треба,то живіть так як живете , якщо вам так краще
Дайте відповідь на питання
Діти виросли і поїхали від вас,що потім?
Ласковая_львица• 18 июня 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Чому тільки на вихідні?
Чому не брати до батьків дітей
Дайте відповідь на питання
Я знаю як воно буде, бо знаю свою родину. Потім чоловік з часом знайде жінку, ще може дитина буде і заб´є на наших. Чому я таке пишу?? Бо бачила в житті ,коли супер-папи , знаходили інших і дітьми переставали цікавитись. Я все це враховую.
Діти поїхали, живу далі. Як мої бабусі, мама. В мене багато цікавого в житті є, роботу обожнюю. Я не вважаю, що чоловік в житті жінки - це пріорітет. Вибачте, я знаю, що тут більшість вважає інакше))
Ро30BbIu_CJIoHuK• 18 июня 2025
Ответ дляМанка Я
Ні. Якщо ви не з тих, кому до вподоби,що їх дозволу не питають.
Ви будете переконувати в чомусь, що вигідно тільки вам, людину, яку ви дійсно поважаєте?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 18 июня 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
А при разводе батько ,что умирает?
В більшості випадків так. Більшість батьків зливається з горизонтом. В нашій країні борг по аліментам більше трьох мільярдів. Єдине, що вони могли б дати дитині, і те не дають.
Дружная семейка• 18 июня 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Грош ціна тому батьку, який зливається. Навіщо за цим гімном жити?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 18 июня 2025
Ответ дляДружная семейка
Так, теорія вона така, гучна. Ми всі розумні, поки не кинули бідолашного мужчінку і він не образився на весь світ і про дітей своїх забув від образи.
Позитивна• 19 июня 2025
Ответ дляМанка Я
То він може вже іншу ахає..
Та скоріш за все. Або чоловік тряпка, але ці тряпки такий хлам.