Мозговая пилочка• 18 июня в 11:02
Просто позор
Зайшли із чоловіком в ювелірний магазин ,я хотіла в подарунок в честь дн ланцюжок та каблучку якусь,почав при консультанті говорити ,що давай щось одне,ти дуже щось нагла це наглість з твого боку, ти ціни бачила ,купиш зі своєї картки я тобі не буду туди класти
Те,що міряла тонкий та короткий ланцюг не захотіла,мені такі не подобаються,каблучки,що міряла всі дорогі для нього виявились,як і ланцюг ,який би хотіла
Закінчилось ,це тим ,що я купила найдешевші сережки ,які тільки були в магазині максимальна знижка 80 відсотків, розплатилась своєї карткою і
пішла в сльозах
Він стояв поруч ,як баран весь час
Потім їхали в машині,казав ти що священик навіщо тобі широкий та довгий ланцюг,а я не широкий хотіла а просто подовжений вони і відповідно дорожчі ,я йому сказала такі наїзди наче ,я зайшла і діаманти вибрала,хоча я на них боюся навіть дивитися , сказала йому ,чому не зайшов в інтернеті не подивився ціни на ювелірку,до сих пір думає,що все копійки має коштувати
Сказав ,що в нього немає повних кишень грошей і це просто спустити гроші в нікуди купуючи по такій ціни ювелірку
пішла в сльозах
Він стояв поруч ,як баран весь час
Херсон це Україна• 18 июня в 11:44
Ответ дляМозговая пилочка
Скиньте
Скажите что примерно нравится,скину
Мозговая пилочка
• 18 июня в 11:44
Ответ дляБорщик
Щас золотая цепочка стоит 30к+. Нормальная. Муж не прав
Отож ,до 10 тисяч там взагалі печаль,сенс її купувати ,щоб потім не подобалася
Борщик• 18 июня в 11:44
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
У нього стотищмільйонів зарпоатагчи яка? Ви подружжя? Якось дивно
Купить жене ювелирку это уже надо миллионеров быть??
Мозговая пилочка
• 18 июня в 11:45
Ответ дляХерсон це Україна
Скажите что примерно нравится,скину
Подобається біле та червоне золото,не проти каміння
Фіанти не дуже подобаються
Вероятненько• 18 июня в 11:45
Ответ дляМозговая пилочка
Я думала,що він може карткою доплатити
Він вам назвав чітку суму - 10000 грн. Начебто все зрозуміло. На що ви сподівалися? Що чоловік візьме кредит? Чи ви розраховували, що він засоромиться у магазині і йому буде незручно перед продавцем?
Ви хотіли перехитрити його, а насправді перехитрили себе, бо ті сережки купили аби було. Таке собі швидке дофамінове задоволення.
Русланка з гілки• 18 июня в 11:45
Ответ дляМозговая пилочка
Ну сережки дешевые Вы же купили зачем то
Мозговая пилочка
• 18 июня в 11:46
Ответ дляВероятненько
Я їх носити буду
Реанимация• 18 июня в 11:46
Вам треба було суму обговорити до цього, а Ви цирк влаштували. Не розумію навіщо така покупка. Ваші відповіді ’ він застряг у якомусь році’ абсолютно смішні. Вироби є від...до.
Русланка з гілки• 18 июня в 11:46
Ответ дляБорщик
Ну как бы человек расчитывал на 10 тыс. подарок, дама сразу навыбирала на 60 тыс. Кто здесь загоняется?
Мозговая пилочка
• 18 июня в 11:46
Ответ дляРусланка з гілки
А які мала купити?
За сто тисяч?
Так купила те,що більш менш можу собі дозволити
За сто тисяч?
175см55кг19лет (она)• 18 июня в 11:47
Ответ дляЧумачечая Весна
тобто ви чоловіка перед фактом в магазині поставили що вам потрібна каблучка і ціпок?
’Ціпок’
Херсон це Україна• 18 июня в 11:47
Ответ дляМозговая пилочка
Фіанти не дуже подобаються
Це просто як приклад
175см55кг19лет (она)• 18 июня в 11:48
Ответ дляМозговая пилочка
Так ,що змогла те і купила
Абись знав
Херсон це Україна• 18 июня в 11:49
Ответ дляМозговая пилочка
Фіанти не дуже подобаються
Русланка з гілки• 18 июня в 11:49
Ответ дляМозговая пилочка
А які мала купити?
За сто тисяч?
А в чем проблема взять его 10 и добавить ваши 5 и купить, что то получше?
Борщик• 18 июня в 11:49
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ага, у сумнівних виробах з 80% знижки
Чому сумнівні? Автор, в укрзолоті я придбала ланцюжок на др в кінці травня -55%
Реанимация• 18 июня в 11:50
Ответ дляМозговая пилочка
А які мала купити?
За сто тисяч?
Чому Ви не запитали про суму, яку він готовий витратити на подарунок?
Ліплю вареники• 18 июня в 11:50
Ответ дляМозговая пилочка
Я так хочу ланцюжок та колечко
Я помню, вы увидели колечко
Ну как же тут витрину не разбить....
Борщик• 18 июня в 11:50
Ответ дляМозговая пилочка
10 тисяч гривень готівки в нього було
В магазині б не дозволили роздільну оплату
Вероятненько• 18 июня в 11:50
Ответ дляМозговая пилочка
Я їх носити буду
Авжеж. У вас вже не буде вибору. Гроші витрачені. Але ви йшли цілеспрямовано за ланцюжком.
В чому проблема була нагуглити те, що вам плюс-мінус подобається, прицінитися і чітко сказати чоловікові суму? Хай би дав скільки міг, а ви доклали. І мали б те, що хотіли. Вибачте, але ви сама ініціювали той позор.
Борщик• 18 июня в 11:51
Ответ дляРусланка з гілки
Мало даних. Треба було перегляуи скільки коштує ювелірка, а чоловік цього не зробив.
Все знаю від і до• 18 июня в 11:52
Ответ дляБавовнятий Пупс
Навіщо вам сережки?
Ви ж їх не планували купувати) то навіщо вам найдешевші непотрібні сережки за свої гроші
назло матері відморожу уші.
Намазюкана нішою• 18 июня в 11:52
Ответ дляМозговая пилочка
Так ,що змогла те і купила
луше б соьирали дальше...на то что хочется , а не аби шо
Борщик• 18 июня в 11:52
Ответ дляСанька-4b93
С чего бы? Ювелирные изделия теряют сразу после покупки 70% от стоимости и никогда не были способом сохранения денег, если это не штучные изделия ювелирных домов, конечно.
Здати в ломбард і купити хліба
В моїх родичів такі ситаці були
І добре, що у вас їх не було
В моїх родичів такі ситаці були
І добре, що у вас їх не було
Русланка з гілки• 18 июня в 11:53
Ответ дляБорщик
А зачем ему смотреть? У него есть сумма на подарок 10 тыс. - от того что ювелирка дороже денег не добавится. Вопрос к автору зная сумму нафига устраивать цирк?
Борщик• 18 июня в 11:54
Ответ дляБавовнятий Пупс
Бо ви хотіли ланцюжок і каблучку.
Ви сережки не хотіли)
Чи ви хотіли просто коробочку з ювелірки будь з чим?)
Ви сережки не хотіли)
Може й будь з чим. Автор любить прикраси, то чому ні? Купила , щоб не засмучуватись
Борщик• 18 июня в 11:55
Ответ дляАнютины ласки
Господи, ну нет денег на золото, ну на фига, если 20 штук дорого.
Я вон посудомойку за 18 купила, ткт хоть польза)))
А цепочка..
Ну я да, в принципе абсолютно равнодушна к украшениям. Не понимаю.
Можно,если вам ненапряжно потратить на это денег. А если напряжно - то и напрокуа?
А цепочка..
Ну й не понімайте. Хто любить прикраси,той зрозуміє. Ланцюжок на завжди, а машинка ні
Черпак_для_фантазий• 18 июня в 11:55
Ответ дляБорщик
У неї вийшло 10 тис і то лише 20% вартості. Не показує.
Ви за 30 тис купили?